Leczenie Jak rozpoznać udawany orgazm przyczyny. Co znaczy pobudek. Przyczyną może być gorszy dzień.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak rozpoznać udawany orgazm?

Definicja z ang. How to recognize a fake orgasm, z niem. Wie man einen Orgasmus vortäuschen zu erkennen.

Co to znaczy: Niestety zdarza się to kobietom i to nierzadko. Nie robią tego zwykle ze złych pobudek. Przyczyną może być gorszy dzień w pracy, stres, czy gorsze samopoczucie. Udają orgazm tak aby nie zranić uczuć swojego faceta. Zdają sobie sprawę z tego, iż mężczyzna, który nie jest w stanie zaspokoić kobiety czuje się z tym bardzo źle. W chwili, gdy kobiety są pewne, iż nie dojdą wolą udać orgazm niż zranić uczucia ukochanego. Jest sporo sposobów, by symulować ten doniosły okres a kobiety są w tym zwyczajnie mistrzyniami. Jeśli jednak bardzo zależy ci na tym, by sprawdzić czy twoja kobieta udaje przeczytaj ten artykuł a dowiesz się jak sprawdzić czy ona udaje czy przeżywa prawdziwą rozkosz.
krok 1
Dlaczego udaje?
Przede wszystkim musisz zadać sobie to pytanie. Wiadomo, iż każda kobieta wolałaby przeżywać cudowny orgazm jeden za drugim. Niestety nie zawsze jest w stanie choćby bardzo tego chciała. Kobiety są inaczej skonstruowane niż mężczyźni. Mało trzeba, by zepsuł im się nastrój, bardziej przeżywają problemy, które krążą ciągle po ich głowie i tym samym uniemożliwiają przeżycie orgazmu. Obecny styl życia również w tym nie pomaga. Ciągły pośpiech i stres stanowią największy problem. Musisz wiedzieć o tym, iż kobiety nie robią tego celowo i bardzo się starają po to abyś nie poczuł się jak niedobry kochanek.
krok 2
Zwróć uwagę na jej zachowanie w łóżku
Przyśpieszony oddech, napięcie mięśni, podniesienie temperatury ciała mogą wskazywać na to, iż kobieta przeżywa właśnie orgazm. Wielu mędrców ma swoje teorie jak reaguje kobieta, gdy w chodzi w tą fazę tuż przed finałem. Z jednym badań wynika, iż ręce i brzuch kobiety stają się cieplejsze, a słowa praktycznie nie do zrozumienia. Jej twarz wydaje się być jak zaczarowana, jej ciało staje się miękkie jak galareta a na końcu opada, językiem zasysa ślinę. Jednak ciężko jest sprawdzić w trakcie seksu czy zasysa językiem ślinę.
Podstawowe objawy nadchodzącego orgazmu to:
- przyśpieszony oddech
- przyrost temperatury ciała i przyśpieszenie akcji serca
- napięte mięśnie
- zaciśnięcie mięśni brzucha
- skurcze mięśni w okolicach miednicy
Gdy kobieta rozpoczyna orgazm ma skurcze mięśni pochwy i macicy średnio 10 do 15 razy, a skurcze trwają 8-10 sekund. Dodatkowo mięśnie odbytu napinają się i zwalniają od 2 do 5 razy, podobnie jak ramiona, twarz, nogi i szyja.
krok 3
Rozpoznaj czy udaje
Już wiesz, jakie są oznaki, kiedy kobieta przeżywa orgazm. Musisz pamiętać o tym, iż ona idealnie może wiedzieć jak to robić, by efektywnie cię zmylić. Facetom o sporo trudniej jest udawać wytrysk i robią to zdecydowanie rzadziej. Poradniki dla kobiet radzą, by kobieta udając orgazm zachowywała się dokładnie tak samo jak w chwili, gdy go przeżywa. Jednak w obawie przed tym, iż możesz się zorientować kobiety lubią czasem przesadzić.
Jeśli kobieta rozpoczyna jęczeć jak nigdy dotąd, jej ruchy są niczym z filmu porno możesz być prawie pewny, iż to tylko gra. sporo kobiet wie, lecz prawie wszystkie, iż podstawą są oczy.
Jeśli twoja kobieta w trakcie orgazmu ma otwarte oczy to możesz być pewny, iż udaje. Przeżywając prawdziwy orgazm kobieta ma zawsze zamknięte oczy i bardzo mocno zaciska mięśnie twarzy.
Prowadząc to małe śledztwo miej cały chwilę na uwadze to, o czym wspomniałam wcześniej.
Jeśli udaje to najprawdopodobniej coś ją trapi lub jest przemęczona. Udaje, ponieważ nie chce cię zranić. Nie wiem czy wolałbyś, by trakcie igraszek w chwili, kiedy jesteś już prawie u szczytu zeszła z ciebie o oświadczyła „sorry dzisiaj nie dojdę”, lub jeszcze gorzej gdyby zaczęła robić ci wyrzuty z tego powodu.
Jeśli zdarza się to raz na jakiś czas to naprawdę nie masz się, czym przejmować.
Jeśli masz wrażenie, iż robi, to non stop to może warto porozmawiać z nią o tym. Może sama nie jest w stanie zacząć tego tematu.
Ludzie dopasowują się do siebie nie tylko pod względem charakteru, lecz muszą dopasować się również pod względem seksu.
Jeśli w łóżku nie gra do końca jednej ze stron to może być kwestią czasu, kiedy to znajdzie się ktoś, z kim się zgra.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.