Leczenie Jak samemu masować prostatę przyczyny. Co znaczy wymaga obecności drugiej osoby i może.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak samemu masować prostatę?

Definicja z ang. How to massage the prostate itself, z niem. Wie die Prostata-Massage selbst.

Co to znaczy: Możesz się z łatwością nauczyć jak samemu masować prostatę. Taka stymulacja nie wymaga obecności drugiej osoby i może przyczynić się do bardziej intensywnych orgazmów. Niektórzy nazywają ją męskim punktem G. Poniższe wskazówki pomogą Ci samodzielnie tego dokonać.
Palec albo erotyczna zabawka, np.:Korek analny (opcjonalnie)Coś do poprawy nastroju, np. video dla dorosłych
krok 1


Prostata

Zlokalizuj prostatę.
Męski gruczoł prostaty znajduje się pod pęcherzem moczowym blisko odbytu i podstawy członka. By zacząć masaż, najlepiej połóż się na plecach i wsuń palec do odbytu na około 5 cm. Dociśnij palec do góry w kierunku przedniej części ciała. Powinna się tam znajdować wypukłość wielkości orzecha włoskiego. To jest gruczoł prostaty.
krok 2
Popraw swój nastrój.
Znajdź sposób, który podnieci Cię w czasie wykonywania masażu.
krok 3
Użyj palca albo zabawki erotycznej.
Kiedy używasz palca, połóż się na plecach i wsuń palec, którego opuszek jest ustawiony w kierunku brzucha. Dlatego znajdziesz swój gruczoł prostaty około 5 cm w głębi. Jeżeli masz zbyt krótkie ręce, zanim włożysz palec umieść je pod nogami. Erotyczne zabawki, takie jak wibratory albo inne urządzenia przeznaczone do prostaty, również mogą osiągnąć cel, szczególnie jeżeli masz problemy używając samego palca. Pamiętaj, by działać wedle instrukcją.
krok 4
Użyj korka analnego.
Takie korki nie są stworzone dla każdego. Przy czym są przeznaczone do łagodnej stymulacji prostaty. Niektórzy twierdzą, iż korki analne zwiększają doznania w czasie masturbacji.
Wskazówki i ostrzeżenia
Nauka samodzielnej stymulacji prostaty wymaga nieco eksperymentowania. Spróbuj ją wykonać na każdy możliwy sposób, by wybrać ten, który działa najlepiej.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.