Leczenie Jak się bawić w łóżku? Seks zabawy. przyczyny. Co znaczy sypialni, lecz pomogą także w.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak się bawić w łóżku? Seks zabawy.?

Definicja z ang. How to have fun in bed? Sex fun., z niem. Wie die Spaß im Bett zu haben? Sex Spaß..

Co to znaczy: Seks zabawy nie tylko mogą wprowadzić powiew świeżego powietrza w waszej sypialni, lecz pomogą także w odkryciu waszych ciał na nowo. Nie spodziewacie się nawet jak sporo jest zabaw z dzieciństwa, które można wykorzystać w sypialni. Tym razem zabawki z seks shopu nie będą absolutnie potrzebne.
krok 1
Gra w seks kości
Jedyne, czego potrzebujesz to kości do gry, kawałka papieru i odrobiny wyobraźni. Niech każde z was na swojej kartce napisze w kolejności od jeden do sześć to, co chcielibyście, by zrobił dla was wasz partner i nie chodzi tu absolutnie o umycie naczyń po obiedzie czy tygodniowy dyżur na wynoszenie śmieci. Może być to masaż stóp bądź coś bardziej pikantnego. Jedyne, co musicie zrobić to rzucić kostką i zrealizować numerek, na którym wypadnie.
krok 2
Prawda czy wyzwanie
Jeżeli nigdy nie graliście w tę grę to może być dla was naprawdę seksi niespodzianka. Wybierasz prawdę czy wyzwanie? To nie lada okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o swoim partnerze. Wszystko, czego potrzebujesz do tej gry jest zdrowa wyobraźnia i popęd seksualny.

Jeżeli masz na tyle odwagi zapytaj ją o jej fantazje seksualne - ba, możecie pójść o krok dalej i od razu je zrealizować.


Jeżeli nie chcesz pytać albo rozmawiać o swojej przeszłości seksualnej ustalcie na samym początku, jakie tematy pomijacie w tej grze.
krok 3
Siedem min. w niebie
Do tej gry potrzebujecie naprawdę mało. Jakąś seksowną bieliznę albo jej całkowity brak i ciemność. Niech twoja partnerka położy się wygodnie na łóżku, lecz zanim to zrobi, niech zgasi światło i nastawi romantyczną muzykę. Twój partner niech się wkradnie do pokoju. Poznajcie się na nowo kompletnie po ciemku. Wyostrzą wam się wszystkie pozostałe zmysły a doznania będą jeszcze większe.
krok 4
Zagrajcie w butelkę
Pewnie pamiętacie młodzieńcze czasy, kiedy to w piwnicach wstydliwi chłopcy i dziewczęta grali w butelkę. Kręcący musiał pocałować osobę, na której zatrzymała się butelkach. Tym razem nie użyjecie plastikowej butelki tylko tej po winie, które właśnie skonsumowaliście. Narysujcie krąg o średnicy dwa razy większej niż zatacza butelka. Podzielcie krąg na sześć części i w każdej narysujcie bądź napiszcie pozycję seksualną bądź czynność, którą osoba kręcąca będzie musiała wykonać.
krok 5
Seksi twister
Jeżeli nie graliście nigdy w tą grę to zasady są naprawdę proste. Gra złożona jest z planszy, na której znajdują się cztery rzędy kółek o różnych kolorach. Każdy gracz dzięki losuje dzięki planszy, którą częścią ciała ma dotknąć danego koloru na macie. Gracz nie może dotknąć żadnego innego koloru na macie, ponieważ odpada. W tej grze weźmiecie udział tylko we dwoje. Zanim do niej przystąpicie rozbierzcie się do naga. Kto wie, jakie nowe pozycje razem stworzycie.
Wskazówki i ostrzeżenia
Cóż mogę więcej powiedzieć. Bierzcie się do gry! W takich grach jakiekolwiek z was nie będzie przegranym. Rozkosz, jaką sobie zafundujecie wystarczy dla was obydwojga.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.