Leczenie Jak się kochać na stojąco przyczyny. Co znaczy omawia różnorodne pozycje seksualne i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak się kochać na stojąco?

Definicja z ang. How to make love standing up, z niem. Wie man Liebe machen im Stehen.

Co to znaczy: Kamasutra jest znana i ceniona na całym świecie. Ta szczególna podręcznik omawia różnorodne pozycje seksualne i stanowi źródło informacji na temat seksu. Poniżej znajdziesz opis trzech pozycji na stojąco, które są szczególnie sugerowane poprzez Kamasutrę.
krok 1
Kolano – łokieć.
Pozycja ta jest znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza, jeżeli mamy jakąś podporę, typu ściana. To bardzo podniecająca pozycja, dla tych którzy lubią poeksperymentować. Partner unosi partnerkę do góry, podkładając wewnętrzną stronę łokci pod kolana swojej partnerki i trzymając ją za pośladki. Partnerka obejmuje partnera nogami w biodrach i zarzuca ręce na szyję.
To jest bardzo interesująca pozycja, lecz wymaga od partnera dużej wytrzymałości fizycznej. Zanim zdecydujecie się na nią warto wcześniej poćwiczyć.
krok 2
Od tyłu.
Ta pozycja Kamasutry zapewnia bardzo zmysłowe doznania obojgu partnerom. Kobieta pochyla się tyłem do partnera, opierając się o jakąś stałą konstrukcje, taką jak ściana. Partner staje za partnerką i zaczyna penetrację. Obydwoje mogą wykonywać ruchy odpowiadające potrzebom swoim i potrzebom partnera. By nieco urozmaicić tę pozycję, partnerka może zgiąć ciało w pół i oprzeć się dłońmi o podłogę.
krok 3
Statyw.
To następna pozycja Kamasutry dla osób dobrze wygimnastykowanych. W tej pozycji partnerka opiera się o podłogę tylko jedną nogą. Mężczyzna i kobieta stają naprzeciwko siebie, mężczyzna chwyta nogę kobiety w kolanie i delikatnie podnosi ją do góry. W tym czasie kobieta dłońmi pieści ciało mężczyzny. Kobieta może owinąć nogę wokół talii partnera, trzymać piętę z tyłu kolana partnera, położyć nogę na klatce piersiowej partnera albo mocno ją wyprostować i założyć mu na ramiona. Mężczyzna może również chwycić stopę kobiety w własną dłoń i poruszać nią w odpowiednim rytmie.
krok 4
Chociaż pozycje te wydają się być bardzo kuszące, upewnij się, iż znasz własne granice fizyczne. W niektórych sytuacjach może dojść do poważnych urazów, takich jak nadwyrężenie ścięgna, czy wypadnięcie dysku. jeżeli więc poczujesz ból, zmień pozycję.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.