Leczenie Jak się kochać od tyłu przyczyny. Co znaczy pozycji na pieska. Poniżej znajdziesz sześć.

Czy pomocne?

37% pozytywne
8 głosów

Jak się kochać od tyłu?

Definicja z ang. How to make love from behind, z niem. Wie macht man Liebe von hinten.

Co to znaczy: Nie jest tajemnicą, iż zarówno mężczyźni jak i kobiety uwielbiają seks w pozycji na pieska. Poniżej znajdziesz sześć odmian tej pozycji, które sprawią, iż oboje będziecie błagać o więcej. Okaż nieco entuzjazmu w czasie uprawiania seksu w pozycji od tyłu. Prawie każdy gdyż zdaje sobie sprawę z tego, iż kilka dodatkowych, prostych ruchów, może tylko przyczynić się do wzmocnienia orgazmu.
krok 1
Jeżeli twoja partnerka ma duże możliwości balansowania, jesteś w doskonałej sytuacji. Twoja partnerka na początku powinna opierać się na rękach i kolanach, jak w czasie normalnej pozycji od tyłu. Połóż własne dłonie na jej biodrach i podnieś jej nogi nieco do góry, żeby jej stopy dotykały twoich pośladków. Na początku może wydawać się to nieco trudne, lecz w rzeczywistości daje ona obojgu partnerom wiele przyjemnych doznań. W tej pozycji penetracja jest powolna i głęboka.
krok 2
Partnerka leży na brzuchu z wyprostowanymi i złączonymi nogami, partner siada na niej okrakiem. Twoje nogi powinny być wyciągnięte do tyłu i lekko rozłożone. Wyprostuj ramiona, powinny one podtrzymywać twój tułów w górze. Teraz powoli wejdź w partnerkę, pozycja ta pozwala na głęboką i powolną penetrację. Jeżeli masz ochotę na trochę romantyzmu, zegnij nogi w kolanach i pocałuj partnerkę w usta. Jednak wówczas ona także musi przyjąć odpowiednią pozycję i powinniście się spotkać w połowie drogi.
krok 3
Ponownie partnerka kładzie się na brzuchu, lecz tym razem nogi powinny być szeroko rozłożone i zgięte w kolanach, tak aby stopy znajdowały się w powietrzu. Podpierając się na rękach, powoli wsuń się pomiędzy nogi partnerki, upewnij się jednak czy twoje nogi są cały czas złączone. Pozycja ta pozwala na głęboką penetrację, i nie istotne czy wolisz wolne, czy szybkie pchnięcia, na pewno oboje szybko osiągniecie orgazm.
krok 4
Chwilę na rekwizyty. Kobieta powinna uklęknąć przed krzesłem i oprzeć się o nie łokciami, z twarzą skierowaną w kierunku oparcia. Wejdź w nią od tyłu, własną lewą ręką unieś jej lewą nogę do góry i oprzyj na biodrze. Pozycja ta umożliwi ci głęboką penetrację. By uniknąć urazów i bólu, pod kolana partnerki podłóż poduszki. Pozwoli to obojgu z was skupić się na przyjemności.
krok 5
W tej pozycji oboje partnerów stoi. Poproś partnerkę, aby oparła się dłońmi o ścianę albo biurko. Stań z tyłu za kobietą i wejdź w nią. własne dłonie możesz oprzeć na jej biodrach, oprzeć o ścianę albo możesz nimi pieścić łechtaczkę.
Nieco atrakcji do tej pozycji może dodać lustro. Kobieta będzie mogła patrzeć na ciebie, w czasie, a ty będziesz mógł zobaczyć jej twarz, gdy będzie osiągać orgazm.
krok 6
W tej pozycji kobieta powinna położyć się na boku, podeprzeć się na łokciu i wyciągnąć nogi naprzód. Partner opiera się na łokciu, kładzie się za partnerką na tym samym boku, co ona i prostuje nogi starając się równocześnie w nią wejść.
Możesz nieco zmodyfikować tę pozycję przez zgięcie nóg w kolanach bądź uniesienie jednaj z nóg partnerki do góry. Pozycja ta daje ci większa kontrolę nad pchnięciami.
krok 7
Możesz zdecydować się także na standardową łyżeczkę. Partnerka powinna leżeć w takiej pozycji jak wyżej, ty z kolei połóż się bezpośrednio za nią i silnym pchnięciem wejdź w partnerkę.
krok 8
Możesz wypróbować każdą z tych pozycji w czasie następnych zbliżeń, bądź także wszystkie na raz w czasie jednego stosunku. Cokolwiek jednak zdecydujesz, pamiętaj, iż nawet najmniejsze zmiany mogą dostarczyć wam niesamowitych wrażeń.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.