Leczenie Jak się kochać pod prysznicem przyczyny. Co znaczy gdzie mogliście uprawiać seks.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak się kochać pod prysznicem?

Definicja z ang. How to make love in the shower, z niem. Wie man die Liebe in der Dusche machen.

Co to znaczy: No tak. Ty i twoja ukochana zaliczyliście już nie wszystkie możliwe miejsca gdzie mogliście uprawiać seks: sypialnia, salon, pralnia, blat kuchenny. I co teraz a raczej gdzie?
No cóż - jednym z miejsc, które ona dość regularnie odwiedza a ty jeszcze nie wpadłeś na ten pomysł jest łazienka. Fajnie aby ją było zaskoczyć pod prysznicem. Namydlić jej całe nagie ciało tłustym olejkiem czy mydłem. O tak, to świetny pomysł, lecz zanim zabierzesz się do realizacji upewnij się, iż łazienka będzie odpowiednim miejscem, by się z nią erotycznie pobawić. A szczególnie chodzi o to, co mogłoby popsuć cały nastrój, a więc pleśń i osad znajdujący się na płytkach. Zanim zechcesz zrealizować plan – bierz się za porządki. Oczywiście nie możemy porównać naszej domowej łazienki do rzymskiej łaźni gdzie orgie miały miejsce na co dzień, czy miejsca, gdzie możemy uprawiać sporty wodne. Należy pamiętać o kwestii bezpieczeństwa, która mimo wszystko jest niezmiernie istotna zarówno, jeśli chodzi o prysznic czy wannę. Mam dla ciebie kilka porad dotyczących możliwości kochania się pod prysznicem i uważam, iż śmiało powinieneś z nich skorzystać.
krok 1
Przy ścianie
Twoja partnerka powinna oprzeć się plecami o ścianę. Musi ona ugiąć nogi w kolanach, ty również. Załóż jej ugięte nogi na własne biodra po to, by mieć łatwiejszy dostęp. Ta pozycja nie należy do najłatwiejszych, dlatego za pierwszym razem ciężko będzie ci wprowadzić penisa. lecz jak to mówią praktyka czyni mistrza.
krok 2
Wodny piesek
W tej pozycji kobieta pochyla się nad brzegiem wanny uginając nogi w kolanach. Ty również na kolanach wprowadzasz w nią penisa i swobodnie możesz penetrować. Nie zapominaj o jej ciele. Dotykaj ją i masuj po plecach. Najlepiej jak partnerka będzie od strony baterii. Możecie puścić strumień wody, który będzie spływał po jej plecach, co doda jej jeszcze więcej rozkoszy.
krok 3
Wodny piesek cz2
W tej pozycji partnerka stojąc musi być skierowana w kierunku ściany i podtrzymywać się rękami. Najlepiej będzie jak wypnie tyłek robiąc z kręgosłupa łuk. Musisz przyciągnąć jej biodra do siebie. Twoje dłonie mogą również podpierać ścianę bądź możesz trzymać ją za biodra aby lepiej stymulować jej ruchami i nie tracić kontaktu z jej pośladkami.
krok 4
Oralna obsesja
Kochając się w łazience macie co najmniej pewność, iż każde z was jest doskonale czyste. Czemu nie skorzystać z tej okazji i nie sprawić sobie przyjemności oralnie? Każde z was może przykucnąć na kolana i sprawić przyjemność drugiej osobie. Niestety w odróżnieniu do suchego miejsca nie możesz umieścić poduszki pod kolana, by było wygodniej. Istotne w tej przyjemności to jest, by osoba stojąca miała się, czego przytrzymać dla bezpieczeństwa.
krok 5
W górę i w dół
Pod prysznicem macie wystarczająco wiele przestrzeni, by się poruszać zarówno w górę jak i w dół. Przede wszystkim macie strumień spływającej wody po waszych ciałach i mydło. Namydlaj partnerkę od góry w dół, zwróć szczególną uwagę na jej piersi, które są w najwyższym stopniu wrażliwe. Pod prysznicem możecie próbować różnych pozycji zarówno tych, gdy stoicie na nogach jak klęczących i kucających. Wypróbujcie sporo i oceńcie, która dla was jest najlepsza.
krok 6
Zrób odpowiedni nastrój
Jak już wcześniej było wspomniane przede wszystkim musisz ogarnąć łazienkę tak, by osad na płytkach czy pleśń nad waszymi głowami nie popsuła nastroju. Łazienka nie musi kojarzyć się z miejscem gdzie załatwiacie własne potrzeby biologiczne czy odprawiacie codzienną toaletę. To „chłodne” pomieszczenie może stać się naprawdę romantycznym miejscem. Poustawiaj wiele świeczek zapachowych, wszędzie tam gdzie się da, załącz romantyczną muzykę a jeżeli korzystać będziecie z wanny użyj olejków zapachowych. Zrób niesamowitą niespodziankę swojej pani tuż po tym jak wróci po męczącym dniu z pracy. Zapewniam cię, iż nie będzie jej się marzyć nic bardziej niż cudowna kąpiel a szczególnie z tobą.
krok 7
Ręczne robótki
Łazienka jest miejscem gdzie zwykle najczęściej ludzie się masturbują. Tym razem zróbcie to obydwoje. Z pewnością będziesz chciał popatrzeć jak ona zacznie pieścić własne ciało i gwarantuję ci, iż nie długo wytrzymasz bezczynnie przy takim widoku. Użyj swoich dłoni, by jeszcze bardziej ją dopieścić. Masuj jej piersi jedną ręką a drugą wsuń jej pomiędzy nogi. Pieszczoty te mogą trwać bez przerwy, lecz gwarantuję ci, iż finał będzie równie przyjemny dla was obydwojga.
krok 8
Anal pod prysznicem
Jeszcze nie tak dawno temu osoby, a szczególnie mężczyźni, którzy mieli skłonności do seksu analnego postrzegani byli, jako osoby o odmiennej orientacji seksualnej, co jest całkowitą nieprawdą. Jakie może być lepsze miejsce na seks analny jak nie łazienka. Pewnie nie raz słyszałeś od swojej partnerki próbując namówić ją na tego typu igraszki, iż nie czuje się komfortowo czy obawia się przeniesienia bakterii do pochwy. Niestety ta forma seksu może wiązać się z różnymi zakażeniami. Tylko w filmach porno wydaje się być doskonale czystym kontaktem seksualnym, lecz to dla tego, iż aktorki grające w takich filmach przed scenami robią sobie lewatywę. Gdy będziecie wspólnie pod prysznicem spróbuj namówić własną kochankę – nie będzie miała argumentów, by odmówić.
krok 9
Zrób sobie przerwę na krawędzi
Który mężczyzna nie lubi, gdy jego pani przejmuje kontrolę nad sytuacją. Tym razem będziesz mógł troszkę poleniuchować. Usiądź na krawędzi wanny i podtrzymaj się rękami dla celów bezpieczeństwa. Twoja partnerka odwrócona do ciebie tyłem niech uklęknie na kolanach i podeprze się dłońmi. Wprowadź w nią od tyłu penisa. W tej pozycji będzie mogła swobodnie się poruszać w górę, w dół i seksownie kręcić bioderkami. Nie dość iż będzie to wspaniała przyjemność to również cudowny widok.
krok 10
Wzajemna pielęgnacja
Gatunek ludzki podobnie jak inne ssaki ma tendencję do tego, by się wzajemnie pielęgnować. Prysznic jest idealnym do tego miejscem. Nie chodzi mi akurat tylko i wyłącznie o namydlanie się nawzajem, pójdźmy o krok dalej. Zarówno ty i twoja partnerka dbacie o pielęgnację swoich stref erotycznych. jeżeli już macie do siebie wielkie zaufanie zaproponuj jej, iż ogolisz jej nogi czy okolice bikini, ona niech ogoli okolice twojego penisa. Po tej czynności możecie sprawdzić jak będzie smakował wam seks oralny po takiej pielęgnacji.
Wskazówki i ostrzeżenia
Mam nadzieję, iż te rady pozwolą ci w udoskonaleniu zdolności w „sportach wodnych”. Jak już wspomniałam wcześniej w łazience należy zachować szczególne środki ostrożności, by nie ulec niemiłemu wypadkowi. Warto zainwestować samoprzylepne uchwyty na dnie wanny, by dobrze i bezpiecznie się bawić. jeśli chodzi o wybór pozycji, które możecie przetestować w łazience jest ich naprawdę wiele. Pamiętaj o tym, co już było wspomniane – czystość i odpowiedni nastrój może sprawić, iż łazienka stanie się prawdziwym sanktuarium seksu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.