Leczenie Jak się kochać przyczyny. Co znaczy Cię tylko seks, lecz i coś więcej. Jeżeli chcesz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak się kochać?

Definicja z ang. How to love, z niem. Wie zu lieben.

Co to znaczy: Jeżeli zastanawiasz się nad tym jak się kochać, znaczy to, iż nie interesuje Cię tylko seks, lecz i coś więcej. Jeżeli chcesz zmienić coś dla siebie albo Twojego partnera zdziwisz się, iż tak naprawdę to coś innego niż zwykły stosunek. Kochanie się to spotkanie dwóch osób w bardzo intymnej sytuacji.
krok 1
Okaż troskę o partnera.
W trakcie kochania się pokazujesz partnerowi uczucia własnymi bezinteresownymi czynami i słowami. Możesz wykorzystać tę intymną chwilę do pokazania jak istotny jest on dla Ciebie.
krok 2
Włącz do tego mały romans.
Istnieje spora różnica między kochaniem się a prostym uprawianiem seksu. Kiedy chcecie przeżyć coś głębszego wydobądźcie z siebie więcej uczuć i przeżyć. Nie potrzebne są do tego świece i muzyka, jednak nic nie zaszkodzi z nich skorzystać.
krok 3
Nie spieszcie się.
Kiedy planujecie się kochać, nie pośpieszajcie tego. Cieszcie się intymną chwilą, którą dzielicie. Czasami gra wstępna jest zbyt długa, poprzez co później pewne rzeczy dzieją się zbyt szybko, jednak korzystajcie z tej chwili ile możecie.
krok 4
Uprawianie seksu.
Zdolność kochania się znaczy, uatrakcyjnienie samego aktu seksualnego. Zwykle oboje partnerzy szukają sposobów, dzięki których mogą bardziej uszczęśliwić drugą osobę.
krok 5
Pozwólcie intymności trwać nawet po stosunku.
Sporo osób po odbytym stosunku nie ma siły na rozmowę. Aczkolwiek to jest zrozumiałe, w razie uprawiania miłości, po skończonym stosunku chcemy nadal kontynuować pokazywanie uczuć drugiej osobie. Nie należy z tym przesadzać, wystarczy dać do zrozumienia jak szczególną osobą dla Ciebie jest Twój partner. Będzie to doskonałym zakończeniem wspaniałego wieczoru.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.