Leczenie Jak się kochać w pozycji 69 przyczyny. Co znaczy artykule mam zamierzenie urozmaicić.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak się kochać w pozycji 69?

Definicja z ang. How to make love in position 69, z niem. Wie macht man Liebe in Position 69.

Co to znaczy: Znasz zapewne sporo pozycji seksualnych, które dają wiele satysfakcji. W tym artykule mam zamierzenie urozmaicić pozycję, 69 która wielu fascynuje i równocześnie odstrasza z racji na małą wygodę. Myślę jednak, iż doznania, jakie wynikają z seksu w tej pozycji są warte małego dyskomfortu.
krok 1
Kobieta na górze
Nie ma to jak mieć tak piękny widok na jej piękną tylną część ciała i do tego swobodę rąk, które mogą masować jej jędrną pupę i nie tylko. W tej pozycji ona będąc na górze ma większą swobodę ruchów i bardziej kontroluje oralną przyjemność. Mając dostęp do jej tyłka zajmij się odpowiednio jej pochwą i odbytem. Możesz badać swoim palcem zarówno jedno jak i drugie. Nie zapominaj również o jej łechtaczce, która będzie również żądna wrażeń. Ona w tej pozycji idealnie będzie mogła zająć się twoim penisem i jądrami, lizać go i ssać.
Zalety – ona ma pełną kontrolę, gdyż jest na górze, a ty możesz dodatkowo używać palców, gdy będziesz ssał jej pochwę, gdyż twoje dłonie będą kompletnie odciążone. Następnym plusem tej pozycji to jest jak przypuszczam, iż w żadnej innej nie będziesz miał tak wspaniałego widoku na jej narządy płciowe i nie tylko.
Wady – w zależności od tego ile ona waży może dojąć do sytuacji, iż będziesz miał mniejsze krążenie w organizmie, co równocześnie utrudni dopływ krwi do strategicznego miejsca twojego ciała. Masz mniejszą kontrolę nad sytuacją. Ona może mieć otarcia na kolanach i łokciach jak będzie musiała się na nich podeprzeć.
krok 2
Ty na górze
Teraz, gdy ty jesteś na górze przypadek troszkę się zmieni. Po pierwsze będziesz pochylony nad jej słodką częścią ciała a twarz będzie w bezpośrednim kontakcie z jej łechtaczką. Możesz wziąć sprawy w własne ręce a raczej w swój język i w wolniejszym tempie lizać ją od łechtaczki do końca pochwy. Ona natomiast będzie mogła umieścić twój członek głęboko w gardle a gdyż ręce ma wolne będzie miała większą swobodę manewru pozostałych obszarach twoich miejsc intymnych.
Zalety – masz więcej kontroli będąc na górze. W tej pozycji twój członek będzie mógł naprawdę głęboko zawitać w jej gardle.
Wady – nie możesz do końca odpłynąć, by za bardzo jej nie przydusić, gdy włożysz jej członka do buzi. Gdy będziesz starał się lizać się ją głębiej możesz nabawić się bólu szyi z racji na nadwyrężenie.
krok 3
Na baczność
W tej pozycji będziesz potrzebował wiele siły niczym Herkules. Ta pozycja nie jest dla wszystkich, raczej dla tych, którzy chcą spróbować czegoś ekstremalnego. Ty będziesz stał na baczność a własną partnerkę będziesz trzymał do góry nogami. Najlepiej jak chwycisz ja w okolicach pasa. Jej nogi są rozchylone, dlatego masz pełen dostęp do jej klejnotów podobnie jak ona ma najlepszy dostęp do twoich. Przekonasz się jak dobrze potrafi ssać i pieścić twojego penisa.
Zalety – ona będzie pod wrażeniem twojej siły a oprócz tego w tej pozycji można naprawdę swobodnie lizać i ssać.
Wady – pierwsze próaby tej pozycji mogą być nieudane i może wam się wydawać niewygodna. Krew może napłynąć dość szybko do jej głowy. Możesz trzymać ją za mocno i pozostawić na jej ciele siniaki.
krok 4
W okolicy siebie
Pozycja 69 to jedna z najlepszych, która umożliwia cudowny seks oralny. Nie znam osoby, która nie przepadałaby za oralem – a pozycja 69 umożliwia sprawianie przyjemności sobie nawzajem w tym samym czasie. Nie dość, iż dajesz to również otrzymujesz. W tej pozycji ty i twoja kobieta leżycie w przeciwnych kierunkach do siebie. Tak, więc twoja twarz jak zazwyczaj będzie w bezpośrednim kontakcie z jej pochwą a jej usta będą na wysokości twojego członka. W tej pozycji jakiekolwiek z was nie napiera na drugą osobę i dodatkowo możecie patrzeć na siebie przy okazji sprawiania przyjemności.
Zalety – nie musisz przejmować się własną wagą. Możesz używać swoich rąk, by pieścić jej ciało pocierać jej piersi, sutki brzuch i wszędzie indziej gdzie pragnie być dotykana. Dzięki swobodzie rąk może masować twoje plecy i uda, a ty masz doskonały widok jak ona pieści ustami twojego penisa.
Wady – w tej pozycji może wydzielać się zbyt wiele śliny.
Wskazówki i ostrzeżenia
Jak widzisz pozycja 69 może mieć sporo odsłon. Warto wypróbować każdą z nich, gdyż zaowocuje to niesamowitym orgazmem. Pamiętaj jednak tak aby nie skupić się wyłącznie na własnej przyjemności, ponieważ w tej pozycji jak już wcześniej było wspomniane należy zarówno brać jak i dawać.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.