Leczenie Jak się kochać z dziewicą przyczyny. Co znaczy byłaby jeszcze dziewicą. Dziewictwo stało.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak się kochać z dziewicą?

Definicja z ang. How to make love with a virgin, z niem. Wie machen Liebe mit einer Jungfrau.

Co to znaczy: W dzisiejszych czasach ciężko jest spotkać kobietę w wieku 20-30 lat, która byłaby jeszcze dziewicą. Dziewictwo stało się kartą przetargową, metodą zdobywania pieniędzy w niektórych sytuacjach a w innych czymś zupełnie nieistotnym dla kobiet, czymś, czego chciałyby się pozbyć. Dziewice wiele różnią się od kobiet doświadczonych, które wiedzą, czego chcą i czego mogą spodziewać się po partnerze. Kobiety, które nie miały jeszcze żadnego doświadczenia seksualnego nie mają definicje jak tj. – znają to z opowiadań koleżanek czy filmów erotycznych. Wielu mężczyzn marzy o tym, by kochać się z dziewicą bo mają świadomość, iż będą ich pierwszymi partnerami, inni natomiast obawiają się takiego stosunku nie wiedząc jak kobieta zareaguje. Jak się kochać z dziewicą? Przeczytaj poniższy artykuł abyś odpowiednio potraktował kobietę, która zachowała cnotę dla ciebie.
krok 1
Nie naciskaj
Spotykacie się już jakiś czas i wiesz, iż jesteś gotowy na następny krok. Nie omieszkałeś jej o tym powiedzieć. Jednak ona nie wygląda jakby wygrała mln dolarów. Niestety regularnie tak bywa, iż dziewice w wieku 25-30 lat przeszły już faza, iż koniecznie chcą się pozbyć swojego dziewictwa. Weszły w następny – chcą zachować go dla kogoś wyjątkowego. Jeżeli jesteś z taką kobietą musisz dać jej więcej czasu bo ciągłe naleganie może zbudować pomiędzy wami mur. Najwyraźniej ona potrzebuje więcej dowodów na to, iż wasz związek jest jej wymarzonym.
krok 2
Przejmij kontrolę
Wiesz, iż twoja partnerka jest zdecydowana na rozpoczęcie życia seksualnego właśnie z tobą. Nie bój się przejąć kontroli. Kobiety tak naprawdę uwielbiają mężczyzn, którzy kontrolują sytuację i umieją prowadzić w łóżku. Pozwól narzucić jej tempo, lecz pokaż jej wyraźnie, kto jest tu uczniem a kto nauczycielem.
krok 3
Zrelaksuj ją
To naturalne, iż przed swoim pierwszym razem będzie trochę nerwowa i roztrzęsiona. Najlepszym metodą będzie odprężenie jej. Nic tak nie działa na kobiety jak komplementy. Powiedz jej, iż wygląda niezwykle seksownie i dosłownie nie możesz się jej oprzeć. Może tak właśnie się czuje, lecz to nie zmieni faktu, iż poczuje się wspaniale. Poświęć wiele czasu na całowanie, by wiedziała ze bardziej zależy ci na niej a nie na jej ciele. Porozmawiaj z nią, dotykaj jej ciała i tym samym dowiedz się, co lubi a czego nie i na dotyk której części reaguje w najwyższym stopniu. To może wydawać się jednostronne, lecz tj. jej pierwszy raz a nie twój. Im cudowniej wam razem będzie tym bardziej ona będzie odprężona.
krok 4
Rozpal ją
To chyba oczywiste, iż powinieneś ją rozpalić do tego stopnia, iż nie będzie mogła ci się oprzeć. Pieść ją w taki sposób, by zaczęła mruczeć i jęczeć, zwijać się jak kocica. Gdy będzie tak pobudzona jedyne, o czym zacznie myśleć to, to abyś w nią wszedł. Wielu mężczyzn w takim momencie rezygnuje, boi się przejść o krok dalej wiedząc, iż w okolicy leży dziewica i do nich należy to najważniejsze zadanie. Wyluzuj się, ona wie, do czego właśnie zmierzacie i wie, iż może ją trochę boleć. Nie zamierza wykorzystać tego przeciwko tobie. Działaj powoli nie zapominając o pieszczotach i pocałunkach, które pozwolą jej zapomnieć o bólu.
krok 5
Bądź gotowy do ewentualnego zatrzymania akcji
Ona może być chętna i gotowa na początku wieczoru, lecz wszystko może się zmienić po jakimś czasie, ponieważ strach i obawa przed tym krokiem będzie silniejsza od niej. Nie przejmuj się, to w ogóle nie znaczy, iż nie chce się z tobą kochać. Najwyraźniej nie jest jeszcze na to gotowa. Niektóre kobiety są bardziej wyzwolone niż inne. Dla jednych utrata dziewictwa będzie czymś, na co czekają, a dla drugich skarbem, który chronią i chcą wręczyć mężczyźnie, którego będą w stu procentach pewne. Może ona potrzebować więcej otuchy i dowodów na to, iż bardziej zależy ci na niej a nie na seksie z nią. Takim dowodem dla niej może być właśnie to, iż będziesz w stanie się zatrzymać i nie naciskać abyście to zrobili. Taki krok do tyłu. Jeśli zależy ci na niej nie naciskaj zbytnio, ona to doceni a przede wszystkim upewni się w przekonaniu, iż chce stracić dziewictwo właśnie z tobą.
krok 6
Niewinność nie oznacza nieśmiałość
Fakt, iż jest dziewicą nie oznacza w ogóle, iż jest zimna jak lód, a jak do czegoś dojdzie to będzie leżała jak kłoda. Fakt, iż kobieta traci dziewictwo w dość późnym wieku może wynikać z tego, iż czekała na właściwego mężczyznę, dlatego szanowała własne ciało dla tego wybranego. Powinieneś to docenić, ponieważ zwykle takie kobiety są później bardzo lojalne. Przede wszystkim powinieneś uzbroić się w cierpliwość, ponieważ „gra” jest warta świeczki. Pokaż jej czułością, słowami i dotykiem, co traci. Zapewniam cię, iż nawet jak nie uda się za pierwszym czy drugim razem namiętność, którą ją obdarzysz wybuchnie w niej jak wulkan i nie będzie mogła się dłużej tobie oprzeć. Dobrze wiesz, iż pożądanie zamyka umysł i sprawy same toczą się dalej.
Wskazówki i ostrzeżenia
Tak naprawdę wielu mężczyzn ubolewa nad tym iż nie miało w swoim życiu dziewicy. Niektórzy fanatycy są wstanie zapłacić grube miliony, by mieć na swoim koncie takie doświadczenie. Dla innych natomiast tj. bez większej różnicy. Wiesz już jak postępować z dziewicą. Bądź delikatny i cierpliwy a zapewniam cię, iż ona będzie wspominała swój pierwszy raz z tobą do końca życia.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.