Leczenie Jak się kochać żeby mieć orgazm przyczyny. Co znaczy czasie każdego zbliżenia. Ponadto.

Czy pomocne?

30% pozytywne
10 głosów

Jak się kochać żeby mieć orgazm?

Definicja z ang. How to make love to have an orgasm, z niem. Wie man Liebe machen einen Orgasmus zu haben.

Co to znaczy: Istnieje siedem pozycji, które wg specjalistów pomogą nam osiągnąć orgazm w czasie każdego zbliżenia. Ponadto jest jeszcze kilka dodatkowych sztuczek. Zatem droga do szczęścia jest jeszcze łatwiejsza. Przeczytaj poniższe wskazówki, by dowiedzieć się szczegółów.
krok 1
Osiągnięcie wspaniałego orgazmu jest absolutnie konieczne w czasie każdego zbliżenia. Dziki, szalony seks sprawia, iż twoje życie jest bardziej ekscytujące, lecz istnieją chwile, gdzie należy przestać eksperymentować i wrócić do podstaw. Próbowanie co raz to nowych akrobacji, sprawia, iż odwracamy uwagę od seksu samego w sobie. Zwracamy uwagę na to jak się ułożyć, zamiast czerpać przyjemność ze zbliżenia. Jeżeli więc chcesz osiągnąć orgazm, proste pozycje są najlepsze. Dodaj to tego kilka modyfikacji, a na pewno odczujesz sporą przyjemność.
krok 2


orgazm - pozycja misjonarska

Już nigdy nie popatrzysz w ten sam sposób na pozycję misjonarską. Gdy leżysz na plecach, podłóż pod pośladki poduszkę, podnieś biodra i skieruj własne nogi w kierunku ramion, tak jakbyś chciała złożyć się na pół. Pozycja ta ułatwia wepchnięcie członka i pozwala na głębszą penetrację – korzyść dla obu partnerów. Dodatkowo pozwala na stymulację punktu G. lecz traktuj to jako rozgrzewkę – wkraczasz w strefę bardziej intensywnego orgazmu. Gdy poczujesz, iż twój pkt. G jest już wystarczająco podrażniony, opuść własne nogi i pozwól partnerowi ustawić się w odpowiedniej pozycji. Partner powinien znajdować się na górze i unosić własną miednicę, dopasowując się do twojej łechtaczki. Powinien kołysać biodrami, dopóki ty nie osiągniesz szczytu. Następnie unieś nogi, twoja wrażliwość będzie cały czas wzrastać, a dalsze pocieranie łechtaczki doprowadzi cię do jeszcze większego orgazmu.
krok 3


orgazm - pozycja na pieska

na pewno każdy z was próbował pozycji na pieska. O ile pozycja ta nie jest uważana za grzeczną, by doprowadziła do orgazmu, musisz nieco ją zmodyfikować. Połóż się na brzuchu, unosząc lekko własną pupę, tak by partner mógł w ciebie wejść. Twój partner może opierać się na rękach albo położyć się na tobie. Pozycja ta zapewnia większe tarcie, co na pewno doprowadzi was do orgazmu. Dodatkowo sama możesz pobudzać własną łechtaczkę, masując ją delikatnie.
krok 4


orgazm - przykładowa pozycja

Wszystkie skręcania i zginania sprawiają, iż seks staje się bardziej jak trening, niż źródło przyjemności. Istotne jest jednak, by osiągnąć chociaż jeden orgazm w jednej z takich pozycji. Połóż się na plecach. Partner powinien położyć się z boku i zwrócić się w twoim kierunku. Zarzuć własne nogi na jego biodra i uda, teraz partner może wprowadzić członka. Osiągnięcie orgazmu zajmie ci tylko chwilę, to naprawdę dobra pozycja. Nie wymaga ona zbytniego wysiłku, dzięki czemu seks może trwać dłużej. W pozycji tej łatwo możesz sama siebie stymulować albo także pozwolić, aby zrobił to partner.
krok 5


orgazm - kobieta na górze

Pozycje, których kobieta znajduje się na górze są idealne do osiągnięcia orgazmu i to nie bez powodu. Pozwalają one nie tylko dyktować tempo i głębokość pchnięć, lecz przede wszystkim masz łatwy dostęp do łechtaczki. Możesz dotykać ją sama albo także ocierać się o jego kości łonowe, dopóki nie osiągniesz szczytu. Możesz nieco zmodyfikować tą pozycję. Zamiast trzymać stopy na zewnątrz, złącz je razem i połóż je płasko miedzy jego nogami. Korzyści z tego są podwójne – złączone nogi sprawiają, iż doznania są bardziej intensywne i powiększa się stymulacja punktu G. Dodatkowo, jeżeli będziesz masować swoją łechtaczkę, osiągniesz naprawdę niesamowity orgazm.
krok 6


orgazm - seks na stole

W niektórych sytuacjach zwykła zmiana scenerii może pomóc w osiągnięciu orgazmu. Do tej pozycji potrzebny będzie ci stół kuchenny, sięgający mniej więcej do pasa twojego partnera. Połóż się na stole, umieszczając pośladki na jego krawędzi. Partner powinien stanąć między twoimi nogami i w tej pozycji wprowadzić członka, trzymając cię równocześnie za biodra. Możesz położyć własne stopy na ramionach partnera albo na skraju stołu. Gdyż partner stoi, jego ręce są wolne i może nimi gładzić twoje ciało. Jego ciało jest ustawione prostopadle względem twojego, dlatego ma on łatwiejszy dostęp do łechtaczki. by zwiększyć szanse na orgazm, chwyć i podnieś nieco własne pośladki. Zwiększy to napięcie obrębie miednicy i ułatwi napływ krwi.
krok 7


orgazm - przykładowa pozycja

To jedna z w najwyższym stopniu ulubionych pozycji. On siedzi na ziemi, a ty siadasz na nim okrakiem, więc jesteście ustawieni twarzą w twarz. Masz kontrole nad prędkością, kątem i rodzajem ruchów, gdyż możesz używać rąk i nóg, które pomogą ci w manewrach. Zamiast poruszać się w górę i w dół, co może być bardzo męczące, szczególnie dla ciebie, kołysz się w przód i w tył pocierając o jego ciało okolicami łechtaczki. by jeszcze udoskonalić tę pozycję, możesz wprowadzić kilka sztuczek. jeżeli odchylisz się nieco do tyłu, zwiększy się stymulacja punktu G, a partner będzie mógł dodatkowo bawić się twoją łechtaczką. Dodatkowo twoje piersi będą znajdować się na wysokości jego ust, co wprowadzi was na nową płaszczyznę doświadczeń seksualnych.
krok 8


orgazm - pozycja na łyżeczkę

Oczywiście musisz zdawać sobie sprawę tego, iż emocjonalne przywiązanie do partnera jest konieczne do osiągnięcia orgazmu. I nie ma bardziej odpowiedniej pozycji niż na łyżeczkę. Zwyczajnie połóż się na boku, twój partner powinien leżeć tuż za tobą. Zamiast poruszać się w przód i w tył, powinien on zostać wewnątrz ciebie i delikatnie naciskać na przednią ściankę pochwy. Oprócz możliwości przytulenia się i pieszczenia twojego ciała, pozycja ta zapewnia stymulację punktu G, co jest kluczem do osiągnięcia orgazmu. jeżeli partner nie jest w stanie dotrzeć tak głęboko, poprowadź jego ręce wokół swoich wrażliwych pkt.ów.
krok 9
jeżeli chcesz osiągnąć orgazm, odpowiednie nastawienie to połowa sukcesu:
Fantazjuj, pozwól swoim myślom błądzić. Pozwala to przenieść się psychicznie do seksownych miejsc.
Wyostrz własne zmysły. Niektóre dźwięki i zapachy mogą mieć wpływ na przyrost libido. Zastanów się, co wprawia cię w dobry nastrój, a następnie zaznacz wzmacniacz, który wyśle sygnał do twojego mózgu i ciała, iż nadszedł czas, aby być niegrzeczną. Np. przed seksem włącz płytę z jazzem.
Bądź egoistyczna. jeżeli zbytnio skupisz się na sprawieniu przyjemności facetowi, zapomnisz i zignorujesz swoje potrzeby. Zwyczajnie ciesz się seksem. Inaczej zamiast dobrze się bawić, będziesz pracować.
Nie myśl o innych rzeczach. Wspomnienia o ciężkim dniu mogą ugasić nawet największe pożądanie. Skup się na tym, co w danej chwili się dzieje, na odczuciach fizycznych. Czerp przyjemność z każdego dotyku i pocałunku.
 
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.