Leczenie Jak się masturbować - kobieta przyczyny. Co znaczy własnych warunkach, to jest.

Czy pomocne?

66% pozytywne
3 głosy

Jak się masturbować - kobieta?

Definicja z ang. How to masturbate - woman, z niem. Wie zu masturbieren - eine Frau.

Co to znaczy: Masturbacja jest bardzo istotna w życiu seksualnym. Gdyż robimy to sami, na własnych warunkach, to jest prawdopodobnie idealny sposób na to, aby dowiedzieć się, co sprawia nam największą przyjemność. Kobiety powinny zebrać wiadomości na temat swoich narządów płciowych i seksualnych, gdyż masturbacja nie przychodzi dla każdego naturalnie. Wybrane kobiety osiągają orgazm po stymulacji łechtaczki, inne pod wpływem stymulacji pochwy albo punktu G. Pamiętaj nie ma jednego uniwersalnego metody na masturbację gdyż każda kobieta jest inna. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak się masturbować.
30 min. do kilku godz.,video erotyczny, czasopisma erotyczne,Czyste ręce,Opcjonalnie wibrator, sztuczny penis, prysznic
krok 1
Wprowadź się w nastrój do masturbacji.
Zrelaksuj się tak, jak potrafisz. Weź ciepłą kąpiel albo napij się kieliszek wina. Zapewnij sobie prywatność: wyłącz telefon, zamknij drzwi, wyślij własne dzieci do sąsiadki albo babci. Znajdź przytulne miejsce. Większość kobiet zaczyna masturbację leżąc na plecach, nogi ugięte, lekko rozchylone, stopy oprzyj o podłoże. Ściąg wszystkie ubrania albo co najmniej większość.
krok 2
Fantazjuj o masturbacji.
Przypomnij sobie ekscytujące doświadczenie seksualne z przeszłości albo wymyśl własną swoją seksualną fantazję. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego bodźca, obejrzyj specjalne czasopisma, poczytaj erotyczne powieści albo obejrzyj ,video erotyczny. Pozwól swojemu umysłowi badać każdy obraz – wszystko to powinno trwać tak długo, aż twoje podniecenie wzrośnie.
krok 3
Poznaj wszystkie części swojego ciała.
Przesuwaj własne ręce po całym ciele, zatrzymując się na dłużej na obszarach bardziej czułych na dotyk niż inne. Popatrz na własne narządy płciowe w lustrze (w szczególności jeżeli jeszcze ich nie znasz) i pieść różne części ciała, aby zobaczyć, co sprawia, iż czujesz się nadzwyczaj dobrze. Znajdź i dotknij własne wewnętrzne i zewnętrzne wargi sromowe, własną łechtaczkę, pochwę i krocze.
krok 4
Dotykaj siebie.
Przy zastosowaniu jednego albo dwóch palców rytmicznie gładź różne narządy wokół twojego sromu, zwracając szczególną uwagę na łechtaczkę i wargi sromowe. Eksperymentuj z różną siłą nacisku, prędkością i ruchem. Spróbuj ułożyć palce po obu stronach łechtaczki i przesuwać je w górę i w dół, możesz również położyć dwa palce na jej czubku i masować ją okrężnymi ruchami.
krok 5
Poeksperymentuj.
Wypróbuj różne rodzaje dotyku: głaskanie, łaskotanie, ugniatani, szczypanie albo delikatnie ciągnięcie swoich narządów płciowych. Spróbuj do tego celu wykorzystać jeden albo kilka palców, możesz również posłużyć się całą dłonią.
krok 6
Buduj stan podniecenia.
Naucz się utrzymać stan podniecenia seksualnego, wzmagaj je powoli, następnie ogranicz albo zaprzestań stymulacji. Zwróć uwagę, jak twoje ciało reaguje. Powie ci ono, kiedy czujesz się najlepiej, nastąpi znaczny przyrost podniecenia i kiedy masz zwolnić albo zaprzestać działania.
krok 7
Oddychaj głęboko i kołysz się.
Oddychaj głęboko, w żadnym wypadku nie wstrzymuj oddechu. Pomaga to w uwolnieniu twojej seksualnej energii, z którą nie powinnaś walczyć. Kołysz własną miednicą, poruszaj się tak, jak w czasie stosunku. Rytmicznie zaciskaj i rozluźniaj mięśnie pochwy – tutaj pomocny może być wibrator albo sztuczny penis.
krok 8


masturbacja kobiet

Dąż do osiągnięcia orgazmu.
jeżeli twoja ręka się zmęczy, daj jej odpocząć, zmień ją na drugą albo użyj wibratora.
jeżeli jesteś na granicy orgazmu, lecz nie osiągnęłaś jeszcze szczytu, spróbuj zmienić sposób oddychania albo skoncentruj się na naprawdę gorącej fantazji erotycznej. Spróbuj dodatkowej stymulacji: pieść własne sutki albo spróbuj rytmicznie poruszać w górę i w dół palcami albo wibratorem znajdującym się w pochwie.
krok 9
Kontynuuj własne działania.

jeżeli orgazm się zaczął, nie przestawaj i nadal kontynuuj stymulację. Zmniejsz nieco siłę stymulacji, gdy poczujesz pierwsze niezwykłe doznania, lecz musisz je kontynuować, by osiągnąć jeszcze większą przyjemność. Twój pierwszy orgazm możesz poczuć jako niewielkie doznanie albo wybuch, lecz im więcej ćwiczysz, tym bardziej różnorodne będzie to doświadczenie.
krok 10
Praktyka sprawi, iż twoja masturbacja będzie idealna.
Nie przejmuj się,

jeżeli nie osiągniesz orgazmu już na pierwszym razem. Ćwicz dalej albo spróbuj również innych technik.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wypróbuj specjalne wibratory, które dodatkowo zapewniają intensywną stymulacje łechtaczki.Woda pomaga wielu kobietom nauczyć się masturbacji. Połóż się w wannie na plecach z rozłożonymi nogami i skieruj strumień wody z prysznica wprost na łechtaczkę. Ustaw odpowiednie ciśnienie wody i temperaturę. Możesz położyć się także pod baterią kranu albo wykorzystać dyszę jacuzzi.Ocieraj się o coś – o poduszkę, brzeg łóżka albo sztucznego penisa.Sztuczny penis może być pomocny w masturbacji łechtaczki, dzięki niemu możesz wykonać pełną penetrację i stymulować pkt. G.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.