Leczenie Jak się ruszać w pozycji na jeźdźca przyczyny. Co znaczy doświadczyć niesamowitego orgazmu.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak się ruszać w pozycji na jeźdźca?

Definicja z ang. How to move into position for the rider, z niem. Wie für den Fahrer in Position zu bringen.

Co to znaczy: Jeżeli będziesz się odpowiednio poruszać w pozycji na jeźdźca, możesz doświadczyć niesamowitego orgazmu, jakiego nigdy wcześniej nie miałaś. Większość mężczyzn kocha tę pozycję, gdyż mogą się oni spokojnie położyć i oglądać cię w akcji. Możesz zobaczyć jak u twojego partnera wzrasta podniecenie i przyśpiesza oddech. To niesamowite doświadczenie dla was obojga.
krok 1
Przyjmij odpowiednią pozycję. Na początku partner powinien leżeć płasko na plecach. Siądź na nim okrakiem, kolana powinny znajdować się po obu stronach jego miednicy. Powoli opuszczaj własne ciało i wsuwaj członka do pochwy. Możesz także przykucnąć i położyć stopy płasko na łóżku. Poproś partnera, by się nie poruszał, sama dostosuj ruchy do swoich potrzeb. Możesz poruszać się na kilka sposobów – wybrane kobiety zataczają biodrami okręgi, inne poruszają się w górę i w dół, a jeszcze inne naprzód i do tyłu, dzięki czemu pocierając łechtaczka o miednicę partnera, pobudzają ją.
krok 2
W czasie wykonywania ruchów możesz oprzeć dłonie na ramie łóżka, ramionach partnera albo jego klatce piersiowej. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej stymulacji, upewnij się, iż twoja łechtaczka jest odsłonięta. Zarówno ty jak i twój partner możecie pobudzać twoją łechtaczkę dzięki palców dłoni, przytrzymując w tym miejscu wibrator albo partner może spróbować usiąść nieco wyżej. Upewnij się wówczas, iż ma pod plecami podłożone poduszki. Dlatego w trakcie stosunku nie będziesz zastanawiać się czy jest mu wygodnie. Możecie także użyć nakładek wibrujących, które dopasowane są do wszystkich rozmiarów penisów.
krok 3
Teraz w czasie ruchu w dół, zapewniasz sobie dodatkową stymulację. Pozycja ta sprawia, iż twój partner ma wolne ręce i może z nimi zrobić co zechce. Może on pieścić twoje piersi albo pośladki. Ty natomiast możesz pieścić jego krocze. Możesz także masować wewnętrzną stronę jego ud albo pieścić swoje piersi. Jeżeli partner jest już mocno podniecony, możesz przejść w pozycję na kucki. Istnieją dwa przyczyny, dla których warto te pozycję zostawić na koniec. Po pierwsze daje ona bardzo różne uczucia, które szybko mogą doprowadzić partnera do orgazmu i po drugie, to bardzo spory wysiłek dla nóg. Jeżeli zaczniesz odczuwać ból i trzęsienie nóg, skup się na partnerze i jego doznaniach.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    O loboga