Leczenie Jak się zrelaksować podczas seksu przyczyny. Co znaczy przyjemnych rzeczy, które może.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak się zrelaksować podczas seksu?

Definicja z ang. How to relax during sex, z niem. Wie beim Sex zu entspannen.

Co to znaczy: Sztuka kochania jest podobno jedną z najpiękniejszych i w najwyższym stopniu przyjemnych rzeczy, które może robić człowiek. To daje niesamowite poczucie bliskości pomiędzy dwojgiem ludzi. Każdy z nas niejednokrotnie oglądał romantyczne komedie, gdzie to przy blasku świec i odpowiedniej muzyce kochanek delikatnie gładzi własną partnerkę rozkoszując się każdym centymetrem jej ciała. Niestety w rzeczywistości bywa zupełnie inaczej. Tryb życia, jaki teraz prowadzimy, stres, nadmiar pracy i pośpiech sprowadzają ten cudowny akt miłości do zwykłej rutyny bądź, co gorsza kłopotu wskutek nieodpowiedniej wydajności naszego ciała. Romantyczny klimat kończy się na zgaszonym świetle i seksie w pośpiechu, ponieważ jest już późna godzina. Przede wszystkim nie można traktować seksu, jako obowiązku czy udowodnienia partnerce, iż jesteś pełnowartościowym mężczyzną, ponieważ może prowadzić to do jeszcze większej irytacji, która kompletnie sparaliżuje twoje ciało. Naucz się czerpać przyjemność z kochania się. Przeczytaj poniższy artykuł i skorzystaj z moich porad.
krok 1
Nie planuj
Najlepszym seksem jest ten spontaniczny. Jeśli zaczniesz planować każdy szczegół na pewno poczujesz niemałe zdenerwowanie i lęk, iż coś może nie wyjdzie, iż nie będzie tak jak planujesz. Oprócz tego, gdy faktycznie kochając się z kobietą prawie wszystko pójdzie wedle zamiarem możesz w przypływie złości zepsuć wszystko. W chwili, gdy poczujesz wielką ochotę na własną partnerkę weź ja na ręce i zanieś do łóżka.
krok 2
Otwórz się na potrzeby kobiety
Wielu mężczyzn uważa, iż ich rola sprowadza się do poskromnienia kobiety i siłą własnego ciała doprowadzenia jej do rozkoszy. Sporo kobiet może o tym marzy, lecz równie wiele woli delikatnego kochanka, nad którym to ona będzie miała władzę. Mężczyźni, którzy okazują więcej romantyzmu umieją być czulsi i delikatniejsi dla swoich partnerek a one regularnie tego właśnie oczekują. Nie spinaj się za bardzo. przecież to nie są jakieś wyścigi. Wyobraź sobie jak stawiałeś pierwsze kroki z bardziej doświadczoną partnerką, która to kierowała twoim ciałem i twoimi ruchami. Wciel się w rolę chłopaka, który jeszcze potrzebuje instrukcji obsługi.
krok 3
Muzyka
Muzyka kojarzy nam się z różnymi sytuacjami, jakie miały miejsce w naszym życiu. Potrafi także nastroić nas do wykonywania danych czynności. Jeśli chcesz się zrelaksować i wyciszyć zapewne znasz kawałki, które świetnie ci w tym pomogą. Inne natomiast przyśpieszą tętno krwi i tym samym motywują do wyjścia na siłownię czy treningu fizycznego w domu. Wykorzystaj magię muzyki również w łóżku. Zanim zabierzesz partnerkę w ramiona posłuchaj nuty, która pozwoli ci wejść w świat fantazji, w której ty i twoja kobieta jesteście głównymi bohaterami.
krok 4
Skoncentruj się na kobiecie
Jak każdy, nawet najmocniejszy facet, możesz mieć gorszy dzień. Niecelny projekt w pracy, korki na mieście czy nieprzyjemna ekspedientka w sklepie mogą sprawić, iż poczujesz się naprawdę źle. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skoncentrowanie się na partnerce. Dopieść ją najlepiej jak możesz nie oczekując niczego w zamian. Rozkoszuj się jej pachnącą skórą i przetestuj nowe sztuczki na to aby ją zadowolić. Uwierz mi, iż twoja pewność siebie urośnie i poczujesz się jak niesamowity kochanek a przede wszystkim dasz wiele rozkoszy kobiecie, która z pewnością nie pozostanie ci dłużna kolejnym razem.
krok 5
Nie przejmuj się błędami
Osoby, które mają doświadczenie w sypialni świetnie zdają sobie sprawę z tego, iż czasem stosunek potrafi być naprawdę niechlujny. Mokre plamy, zapachy czy bolesne i trudne pozycje są nieuchronnym elementem tego, co nazywamy kochaniem. Jeżeli coś pójdzie nie tak, nie martw się, iż twoja partnerka pomyśli sobie coś złego. Najlepiej śmiej się z tego a kompletnie rozładujesz napiętą sytuację, a ona będzie śmiała się wraz z tobą. Takie drobne wpadki mogą zacieśnić jeszcze bardziej waszą intymność. Jeśli pojawią się następne wpadki kolejnym razem nie będziecie już w ogóle skrępowani, potraktujecie to, jako coś naturalnego.
Wskazówki i ostrzeżenia
Sypialnia powinna być miejscem odpoczynku i takim, gdzie naprawdę jesteś w stanie się odprężyć i zrelaksować. Przede wszystkim nie powinno się podchodzić ze stresem i obawą do sytuacji, które mogą się wydarzyć bądź także nie. Istotnym czynnikiem, by to osiągnąć jest zmiana nastawienia i poczucie większej wartości, co pozwoli oswoić się z wieloma czasem nieprzyjemnymi sytuacjami i traktowaniu ich, jako coś naturalnego. Gdy pojawi się problem najlepiej będzie potraktować go uśmiechem, który potrafi rozładować w najwyższym stopniu napiętą sytuację.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.