Leczenie Jak sprawić, aby seks analny był przyjemny przyczyny. Co znaczy bardziej dostępny i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
4 głosy

Jak sprawić, aby seks analny był przyjemny?

Definicja z ang. How to make anal sex enjoyable, z niem. Wie man Analsex angenehmer machen.

Co to znaczy: Mimo, iż wiąż stanowi tabu pośród wielu ludzi, seks analny staje się coraz bardziej dostępny i akceptowany, jako jedna z form współżycia. Jest sporo rzeczy, które można zrobić, by zaspokoić w ten sposób kobietę, a co więcej sprawić aby miała ochotę na więcej. Mam tu kilka porad jak sprawić, by seks analny był przyjemny. Jeśli jesteś gotowy do takiego wyzwania to bierz się do działania.
krok 1
Nie nalegaj na penetrację
Aczkolwiek może wydawać się to dziwne, lecz w ogóle nie musisz penetrować kobiety w tej części ciała, by było to przyjemne dla was obydwojga. Wiem iż może to być gorzka pigułka do przełknięcia, lecz w chwili, gdy będziesz zbyt nachalny i nie będziesz liczył się z jej bólem może okazać się, iż nigdy nie dostaniesz szansy na to, by spróbować wejść tam ponownie. Postaw pierwsze kroki badając te okolice. Dotykaj palcem, ocieraj penisem bądź liż. Sprawi to niemałą przyjemność twojej partnerce. Poczynaj sobie małymi kroczkami a twoje delikatne traktowanie może zostać docenione do tego stopnia, iż sama zaprosi cię do środka.
krok 2
Nie sprawiaj jej bólu
sporo kobiet, które pierwsze kroki powiązane z seksem analnym mają już za sobą powiedziało, iż pierwsze trzy razy bolało nieziemsko. Przede wszystkim nie możesz rozpoczynać od wpychania na siłę swojego członka, ponieważ gwarantuję ci, iż finał nie będzie miał happy endu. Pierw postaraj się rozluźnić partnerkę tak aby czuła się w tej sytuacji komfortowo a jej ciało będzie gotowe na więcej. Nie zapominaj o lubrykancie, który powinien leżeć w zasięgu twojej ręki, jeżeli planujesz tego typu penetrację. Niestety nawet niewiarygodnie spora liczba śliny, którą wydaje ci się wykorzystałeś może nie wystarczyć. Jej jęki typu „ała”, „przestań” raczej nie będą podniecające. Jeśli planujesz tą formę współżycia ze własną partnerką musisz być naprawdę cierpliwy. Nie wyjdzie za pierwszym razem to może uda się za następnym. Najważniejsze, by nie spłoszyć kobiety do tego stopnia, iż wyłączy telefon na tydzień tak aby nie odbierać od ciebie informacje. by ułatwić ten „mechanizm” pozwól kobiecie kontrolować ;mechanizm wchodzenia. Niech kontroluje twojego penisa i posuwa go głębiej o tyle ile jest w stanie. Gwarantuję ci, iż cierpliwość się opłaci.
krok 3
Musisz wiedzieć, iż w tym miejscu są 2 zwieracze
Odbyt posiada dwa mięśnie, które służą do zwierania (możesz to sprawdzić palcem wsuwając go dość głęboko). Zwieracz zewnętrzny tak naprawdę można swobodnie kontrolować. Inaczej natomiast jest z tym drugim, który reaguje bardziej impulsywnie. Dlatego także w wypadku, kiedy to partnerka wydaje być się rozluźniona i gotowa w rzeczywistości może okazać się inaczej.
krok 4
Nie skupiaj uwagi tylko na odbycie
jeżeli cała twoja uwaga skupi się wyłącznie na jej odbycie może poczuć się bardziej skrępowana. W trakcie, kiedy penetrujesz jej pochwę możesz delikatnie wsuwać swój palec w jej „drugą dziurkę” i obserwować jej reakcję. Zamiast palca możesz posłużyć się wibratorem. Najpierw pocieraj nim okolice odbytu a później wpychaj coraz głębiej i głębiej. Jej stan podniecenia na tyle ją rozluźni, iż nie będzie protestowała.
sporo kobiet,
aczkolwiek się do tego nie przyznaje fantazjuje o tym, by uprawiać seks „na dwa baty”. Jak już będzie na tyle przygotowana może zastąpisz miejsce wibrującego kolegi?
krok 5
Zmiana diety
To istotne dla komfortu was obydwojga, by jeść dietę bogatą w włókna, surowe warzywa czy owoce, a nie produkty przetworzone. Gwiazdy porno zawsze przed odegraniem takiej sceny robią sobie lewatywę, by uniknąć niekomfortowej sytuacji. Jeśli planujecie seks analny postarajcie się nie jeść niczego kilka godz. wcześniej.
krok 6
Przestrzegajcie zasad higieny
Nie bez powodu jest powiedziane, iż kobiety powinny podcierać się od przodu do tyłu. Nawet niewielka liczba kału może wywołać zakażenie. Te same zasady stosuje się do seksu analnego.
jeżeli penetrujesz jej odbyt nie masz prawa powtórnego wejścia do jej pochwy. Podobnie jest z palcem - po odwiedzinach w odbycie nie możesz wrócić do pochwy. Można jednak zaradzić temu problemowi przestrzegając podstawowe zasady higieny. Chcąc ponownie penetrować pochwę nałóż prezerwatywę, a jeśli chodzi o palec możesz zawsze mieć pod ręką chusteczki nawilżone, które pozwolą usunąć zarazki.
Wskazówki i ostrzeżenia
Upewnij się, iż seks analny jest przyjemny dla was obydwojga.Upewnij się, iż twoja dziewczyna czuje się komfortowo.
jeżeli jej mina wskazuje na coś innego nie bój się z niż o tym porozmawiać. Może problem, który się pojawił nie jest aż tak poważny i wspólnie go rozwiążecie.Musisz pamiętać, iż seks analny może być naprawdę niebezpieczny i może rozprzestrzeniać choroby przenoszone drogą płciową. Więc .
jeżeli nie jesteś w monogamicznym związku i nie masz pewności, co do partnerki seksualnej dla bezpieczeństwa nałóż prezerwatywę, która efektywnie ochroni cię przed późniejszymi konsekwencjami.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.