Leczenie Jak sprawić by dziewczyna chciała się z tobą kochać przyczyny. Co znaczy mądrzy będą.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak sprawić by dziewczyna chciała się z tobą kochać?

Definicja z ang. How to make a girl want to make love to you, z niem. Wie man ein Mädchen machen wollen Liebe zu Ihnen zu machen.

Co to znaczy: Są dobrzy kochankowie, są świetni kochankowie a również mądrzy kochankowie. Ci mądrzy będą wiedzieli jak nakłonić kobietę do seksu i wydobyć z niej wielki potencjał. Z tego artykułu dowiesz się, co zrobić, by kobieta pragnęła uprawiać z tobą seks.
krok 1
Pięciodniowy plan
Poprzez najbliższe 5 dni musisz uwodzić własną kobietę (jednak nie zaciągaj jej przy tym do łóżka). Nie może zabraknąć czułości w formie pocałunków. Musisz jednak wyznaczyć sobie granicę, w której zatrzymasz pieszczoty pewnym etapie. Ona zacznie zastanawiać się, dlaczego nie robisz nic więcej, dlaczego nie dążysz do seksu. Kluczem codziennie są małe delikatne gesty, zawsze subtelne. Zaczynamy program pięciu dni:
krok 2
Pocałunki
Pierwszy dzień jest bardzo prosty. Całuj ją
poprzez cały dzień, tak jakbyście niedawno się poznali. Całuj ją powoli i z pasją. Bardzo miło jej będzie, gdy chwycisz ją za ramiona i zrobisz delikatny masaż. Trzymaj ją delikatnie i popatrz prosto w oczy i cichutko szepnij „Jesteś wspaniałą kobietą”. Wzrokowy kontakt potrafi czynić cuda.
krok 3
Pocałunki i rozmowa
Drugiego dnia postępuj tak samo jak w dniu pierwszym. Nie może to się jednak stać rutyną, więc urozmaicimy dzień drugi
poprzez rozmowę. Tego dnia pocałunki niech będą jeszcze bardziej namiętne i długie, a zaraz po nich zacznij z nią rozmowę. Nie chodzi o to, abyś opowiadał jej cały swój dzień i historie, jakie ci się przydarzyły. Zapytaj ją o coś, co robiła, co czuje, co o tym myśli. Niech poczuje, iż się nią interesujesz, iż chcesz wiedzieć o niej wszystko. Głównym celem rozmowy to jest, by kobieta czuła jak bardzo jest dla ciebie istotna.
krok 4
Pocałunki i dotyk
Pocałunki są nadal bardzo istotne, więc musisz cały czas o nich pamiętać. Z pewnością tego dnia kobieta będzie potrzebować odrobiny więcej pieszczot. Oczywiście je dostanie, lecz bez przesady. Chwyć ją mocno w talii i namiętnie całuj. Masuj ją po plecach przesuwając dłonie w górę i w dół. Pójdź jeszcze krok dalej, przesuwając dłonie na jej piersi – prawda, iż są o sporo twardsze niż chwilę wcześniej? Jej sterczące sutki pocieraj
poprzez okres okrężnymi ruchami.
krok 5
Pocałunek, dotyk pod ubraniem i telefon
Dzisiaj oprócz zmysłowego porannego pocałunku zadzwonisz do niej jeszcze rano z pracy i powiesz, iż nie możesz przestać o niej myśleć. Powiedz jej, iż myślisz o tym, co mógłbyś zrobić z nią w łóżku i iż nie możesz doczekać się, by znaleźć się w domu. Oczywiście po powrocie do domu nie będziesz uprawiał z nią seksu. Zamiast tego będziesz dotykał jej ciała, całował i zadręczał ją pieszczotami. Gdy twoja ręka dotrze pod jej spódnicę, spodnie czy spodenki dotykaj jej ud, nie dotykając przy tym intymnych miejsc. Gdy twoja ręka pojawi się pod bluzką dotykaj jej brzucha i pleców, lecz nie piersi. Zapewne ona zacznie delikatnie jęczeć. Spójrz na jej ciało, tak jakbyś nie widział do chwili obecnej nic piękniejszego. Pieszczoty zakończ zmysłowym pocałunkiem, lecz miej na nią oko, ponieważ może się zdarzyć iż zacznie cię atakować już tej samej nocy.
krok 6
Pocałunek dotyk i nagość
Tj. właśnie ten dzień ten, na który czekałeś. Dziś będziesz robił dokładnie wszystko, co do chwili obecnej
poprzez cztery poprzednie dni: pocałunki, pieszczoty, masowanie sutków. Zanim to zaczniesz robić weź prysznic i wyjdź do niej owinięty tylko w ręcznik i zacznij od delikatnych pocałunków po jej szyi, a następnie po całym jej ciele. Następną rzeczą, którą musisz zrobić to czekać aż się na ciebie rzuci, ponieważ nie będzie w stanie już opanować nagromadzonych
poprzez te dni emocji.
Wskazówki i ostrzeżenia
Być może nie będziesz musiał przechodzić aż pięciu dni, by wyzwolić w niej agresora, który pragnie seksu. Niestety regularnie mężczyźni zapominają o pieszczotach, których kobiety potrzebują prawie jak powietrza.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.