Leczenie Jak stymulować punkt G podczas stosunku przyczyny. Co znaczy lecz również wiedzą jak duże.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak stymulować punkt G podczas stosunku?

Definicja z ang. How to stimulate the G-spot during intercourse, z niem. Wie den G-Punkt während des Geschlechtsverkehrs zu stimulieren.

Co to znaczy: Niektórzy sądzą, ze pkt. G to mit, inni są nie tylko przekonani, iż istnieje, lecz również wiedzą jak duże efekty daje, jeżeli chodzi o doprowadzenie kobiety do orgazmu. Może środowiska naukowe nadal spierają się o istnienie i lokalizację punktu G, lecz wystarczy, iż zapytasz o niego kobietę, która osiągnęła kiedykolwiek orgazm poprzez stymulacje tego miejsca. Z całą pewnością powie ci gdzie on się znajduje, i zapragnie jego stymulacji. Główne jest odnalezienie punktu G. U niektórych kobiet to jest bardzo proste, ponieważ miejsce tj. spore i można je łatwo wyczuć. Są jednak i takie kobiety, których punk G jest wręcz niewyczuwalny i znalezienie go jest bardzo trudne albo prawie niemożliwe. Wsuń palce do waginy swojej partnerki, gdy ona leży na plecach ułóż dłoń wewnętrzną stroną do góry, jeśli kobieta rozpoczyna odczuwać coraz większe napięcie prawdopodobnie jesteś blisko punktu G. Manualna stymulacja punktu G jest prawdopodobnie najłatwiejszym metodą na jego odnalezienie i zastosowanie jego właściwości, lecz możesz to miejsce stymulować także w czasie stosunku - wystarczy, iż wybierzesz odpowiednia pozycję. Poniżej znajdziesz wskazówki, w jakich pozycjach się kochać aby stymulować pkt. G.
krok 1
Od tyłu.
Wszystkie pozycje z penetracją od tyłu są w najwyższym stopniu efektywne, jeśli chodzi o stymulacje punktu G. Możecie spróbować kochać się na pieska albo na łyżeczkę (oboje leżycie na boku przodem zwróceni w ta samą stronę, a ty wchodzisz w partnerkę od tyłu), to jest bardziej relaksująca opcja. By stymulacja punktu G się powiodła w czasie stosunku od tyłu penis powinien ocierać się o frontową ścianę waginy. Kiedy partnerka jest na czworaka powinna lekko wygiąć plecy i nie kłaść głowy na łóżku. Możesz chwycić ją za biodra i poruszać delikatnie w górę i w dół, aby lepiej stymulować pkt. G.
krok 2
Ona na górze.
Bardzo sporo kobiet preferuje pozycję, gdy to ona jest na górze. Prawdopodobnie ma to sporo wspólnego z tym, iż gdy to partnerka jest na górze to ona ma kontrolę. Pozycje, gdy to kobieta jest na górze takie jak na przykład "na jeźdźca" są doskonałe do stymulacji punktu G, gdyż może ona sama ustawić własne biodra w takim położeniu, które jest dla niej najlepsze. Może również pochylać się naprzód i do tyłu aby regulować prędkość i intensywność stymulacji punktu G.
krok 3
Seks tantryczny - obrócona partnerka.
Ta tantryczna pozycja jest doskonała do stymulacji punktu G. Zacznijcie od tego, iż ty leżysz płasko na plecach a partnerka siedzi na tobie tyłem (widzisz jej plecy). Następnie partnerka rozpoczyna wolno pochylać się w dół, aż do momentu, gdy będzie mogła złapać cię za kostki u nóg. W tej pozycji kobieta może poruszać biodrami w górę, w dół i wykonywać ruchy okrężne. Takie ułożenie ciała sprawia, iż wagina zacieśnia się i dla tego właśnie tarcie penisa intensywniej stymuluje punk G. W tej pozycji możliwa jest również stymulacja łechtaczki, więc przyjemność może być podwójna.
krok 4
Nogi nad głową.
Pozycja, w której jej nogi znajdują się na twojej klatce piersiowej albo na ramionach jest również doskonała do stymulacji punktu G. Zacznijcie w takim ułożeniu jak do pozycji misjonarskiej, gdy już dojdzie do penetracji partnerka powinna podnieść nogi do góry i przyciągnąć je tak aby oprzeć je o twoją klatkę piersiową, albo założyć je na twoje ramiona. Możesz położyć się pomiędzy jej udami, a ona chwyci twoje biodra i przyciągnie je do siebie w celu osiągnięcia maksymalnej penetracji. Ta pozycja jest dobra do stymulacji punktu G, gdyż penis znajduje się pod odpowiednim kątem i może wejść bardzo głęboko.
krok 5


fuzja

Fuzja.
Do tej pozycji powinieneś usiąść z wyprostowanymi nogami i rękami opartymi z tyłu za tobą. Partnerka powinna usiąść na tobie w pozycji na jeźdźca, a następnie położyć się przenosząc ciężar ciała na ramiona, utrzymując na nich własne ciało. Ta pozycja jest trudna do utrzymania poprzez długi czas, ponieważ ramiona kobiety szybko się zmęczą. lecz mimo to warto ją spróbować, gdyż doznania spowodowane stymulacją punktu G są niesamowite.
Wskazówki i ostrzeżenia
Może minąć trochę czasu zanim odnajdziecie pozycję najlepszą do stymulacji punktu G twojej partnerki. lecz to chyba taki rodzaj wysiłku przed, którym nie będziesz się bronił.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.