Leczenie Jak stymulować punkt G przyczyny. Co znaczy nie spojrzała już na innego faceta, to musisz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak stymulować punkt G?

Definicja z ang. How to stimulate the G-spot, z niem. Wie den G-Punkt zu stimulieren.

Co to znaczy: Jeżeli chcesz, by Twoja dziewczyna poczuła się naprawdę niesamowicie i nigdy nie spojrzała już na innego faceta, to musisz się nauczyć stymulowania jej punktu G i doprowadzenia jej w ten sposób do orgazmu. Wszystkie kobiety kochają także orgazm łechtaczkowy, jednak większość mężczyzn pieści łechtaczkę za mocno, co w ogóle nie jest przyjemne. Orgazm punktu G jest bardzo silnym orgazmem po którym Twoja kobieta będzie chciała go więcej i więcej. Nauka stymulacji punktu G nie jest trudna, jednak wymaga ona skupienia swojej uwagi na kobiecie. Zanim jednak zabierzesz się za pieszczoty musisz odpowiednio nawilżyć własną dziewczynę. Możesz to zrobić żelem albo lubrykantem albo sprawić, iż sama zrobi się mokra przez całowanie, pieszczenie ciała i piersi, dotykanie czułych punktów i tak dalej A jak już będzie mokra to prosto do bazy! Poniżej znajdziesz dokładne wskazówki na temat stymulacji punktu G.
krok 1
Powoli włóż do pochwy swój palec środkowy i wskazujący (jeżeli kobieta nie jest bardzo ciasna). Palce ułóż w taki sposób, by ich opuszki były skierowane do góry (w kierunku brzucha kobiety).
krok 2
Jak już włożysz palce do pochwy, delikatnie je ugnij tak jakbyś pokazywał palcami "chodź tutaj".
krok 3
Bardzo delikatnie masuj opuszkami palców górną część pochwy. Rób to delikatnie, gdyż nie wiadomo jak bardzo jest unerwiona w tamtym miejscu Twoja kobieta i jak zareaguje na te pieszczoty.
krok 4


Stymulowanie punktu G

((jeżeli zobaczysz, iż kobiecie się to podoba to powtarzaj własne ruchy (naprzód, do tyłu, ((naprzód, do tyłu - jednak nie wyciągaj kompletnie palca z pochwy).
krok 5


Stymulacja punktu G

Jak już kobieta będzie bardzo podniecona masowaniem górnej ścianki pochwy poczujesz coś jakby wypustkę. To właśnie jest pkt. G. Jak już wyczujesz ten pkt. to zacznij go systematycznie naciskać (tak jak przycisk), jednak pamiętaj, by być w dalszym ciągu bardzo delikatnym.
krok 6
Kilka uwag:
Nie masuj za mocno. Mężczyźni w większości lubią silne pieszczoty, jednak kobiety są inne. U kobiet w większości przypadków istnieje maleńka granica między tym co je podnieca, a co jest dla nich nieprzyjemne. Stymulowanie punktu G jest prostą, lecz bardzo skuteczną sposobem doprowadzenia kobiety do szczytu rozkoszy.
(((jeżeli chcesz jeszcze bardziej podniecić kobietę, wówczas w czasie stymulowania punktu G dwoma palcami, masuj również jej łechtaczkę dzięki kciuka tej samej ręki ( lecz bardzo delikatnie!).
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.