Leczenie Jak szybko powiększyć penisa przyczyny. Co znaczy ważniejsza niż rozmiar penisa. Jak to.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak szybko powiększyć penisa?

Definicja z ang. How quickly enlarge the penis, z niem. Wie vergrößern schnell den Penis.

Co to znaczy: Większość kobiet zgadza się ze stwierdzeniem, iż jakość seksu jest o sporo ważniejsza niż rozmiar penisa. Jak to się mówi "mały, lecz wariat"! Jednakowoż, spory penis jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodził (prawie).
Średnia długość członka waha się w granicach 13 – 17 centymetrów. Zdarzają się jednak mężczyźni, którzy nie są zadowoleni z długości swojego penisa i starają się go za wszelaką cenę wydłużyć. Jeżeli chodzi o kobiety, to dla nich długość męskiego członka nie ma znaczenia. Dla kobiet liczy się wyłącznie zdolność zaspokojenia ich potrzeb seksualnych. Jednakże odpowiednia rozmiar członka może być w tym bardzo pomocna.
Faktem jest, iż większy członek stymuluje więcej stref erogennych w pochwie kobiety, co prowadzi do większego podniecenia. Jednak nie znaczy to, iż mężczyzna mniej obdarzony poprzez naturę nie będzie potrafił doprowadzić swojej partnerki do orgazmu. Jeżeli jednak chcesz nieco zwiększyć wielkość swojego penisa, poczytaj poniższe wskazówki.
krok 1
Najprostszym metodą na powiększenie rozmiaru członka, jest poprawa jego krążenia. Dlatego w czasie wzwodu większa liczba krwi będzie dopływać do naczyń krwionośnych i tkanek. Penis zbudowany jest z tkanki gąbczastej, która w chwili podniecenia seksualnego napełnia się krwią, powodując powiększenie objętości członka i erekcję. Wg tej teorii, jeżeli zwiększymy liczba dopływającej w czasie wzwodu do członka krwi, objętość tkanki zacznie się zwiększać. W rezultacie wielkość naszego członka zwiększy się, zarówno w stanie wzwodu jak i wiotkości.
krok 2
Dojenie.
Metoda ta jest prosta w wykonaniu i opiera się na wykonywaniu odpowiednich ruchów wzdłuż częściowo wyprostowanego prącia. By rozpocząć ćwiczenie, otocz palcem wskazującym i kciukiem swojego członka u podstawy. Lekko ściśnij członka, żeby znalazł się on w stanie częściowego wzwodu, a krew nie mogła odpłynąć. Teraz utrzymaj go w takim stanie, a następnie przesuwaj zaciśnięte palce wzdłuż członka - staraj się aby jak największa liczba krwi napłynęła to tkanek gąbczastych.
Gdy dotrzesz już do końca prącia, drugą ręką chwyć w ten sam sposób jego podstawę i powtórz ćwiczenie. Zapewnij stały obieg krwi. Każde przesunięcie wzdłuż prącia powinno trwać ok. 1 – 2 sekundy. jeżeli chcesz zapewnić sobie komfort w czasie wykonywania tego ćwiczenia, skorzystaj ze szczególnych olejków, które pomogą zmniejszyć opór w czasie przesuwania dłoni wzdłuż członka.
Ćwiczenie to powinno być wykonywane wówczas, gdy penis znajduje się w stanie wiotkim. Podstawowa zasada tej techniki to silne chwycenie członka i delikatne przesuwanie wzdłuż jego długości. Pamiętaj, nie chodzi tu o to, aby doprowadzić członka do bólu. Powinieneś starać się rozciągnąć go do maksymalnego punktu, w którym jeszcze nie odczuwasz bólu i czujesz się komfortowo. Rozciągnięty członek przytrzymaj poprzez ok. 15 sekund, a następnie odpocznij. Całe ćwiczenie powinno obejmować 10 – 15 powtórzeń.
krok 3
Obciążenie.
Wykorzystywanie obciążenia do powiększenia rozmiaru członka, oparte jest na zasadzie sił rozciągania i umiejętności naszego organizmu do adaptacji i zmian pod wpływem działających czynników. Pod wpływem działania stałego i długotrwałego nacisku, komórki w danym obszarze zaczną się dzielić i namnażać. Z powodu tego procesu nastąpi powiększenie masy i objętości danej tkanki.
krok 4


spory penis

Zwiększanie objętości.
Jednym ze sposobów na powiększenie rozmiaru członka jest powiększenie jego objętości. Sposób ta polega na przedłużaniu momentu wytrysku. W związku z tym naucz się wydłużać stosunek, na tyle na ile to jest tylko możliwe. Naucz się wstrzymywać swój wytrysk 3 – 5 razy w ciągu jednego stosunku. jeżeli masz kłopoty z powstrzymaniem wytrysku albo następuje on zbyt wcześnie, sięgnij po specjalne suplementy, które pomogą ci zwiększyć wytrzymałość. Dlatego staniesz się lepszym kochankiem i będziesz w stanie odpowiednio stymulować strefy erogenne kobiety. Po pewnym czasie znajdziesz odpowiednią pozycję, która pomoże ci w stosowaniu techniki powstrzymywania wytrysku.
Gdy twój penis będzie w stanie wzwodu, zacznij go masować wzdłuż, u podstawy, na czubku, sięgnij do pachwin i moszny. Dlatego zwiększysz przepływ krwi. Przez powstrzymywanie wytrysku, zwiększysz tempo metabolizmu testosteronu – męskiego hormonu płciowego. Za każdym razem staraj się więc powstrzymywać wytrysk 3 - 5 razy. Wówczas na pewno będziesz zadowolony z sukcesów.
jeżeli regularnie będziesz stosować tę technikę, zaczniesz stymulować przyrost tkanki gąbczastej i ciał jamistych w prąciu. Mężczyźni konsekwentnie korzystający z tego metody, zaobserwowali zwiększenie rozmiaru członka od 1 do 3 cm. Ta

metoda wymaga wytrwałości, lecz efekty są świetne.
Wskazówki i ostrzeżenia
Zapewnij sobie kilka dodatkowych godz. snu. Dlatego zyskasz trochę dodatkowej energii na pracę, zabawę i seks. Może to także wpłynąć na twoje doznania seksualne.Odżywiaj się zdrowo. Dieta bogata w witaminy i o niskiej zawartości tłuszczu, przyniesie ci tylko dodatkowe korzyści. Dlatego twoje organy będą mogły pracować z pełną mocą.Ćwicz. Ćwiczenia poprawiają nasz krążenie, dlatego nasze serce jest zdrowsze, co natomiast wiąże się z samymi korzyściami dla naszych narządów płciowych.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.