Leczenie Jak uatrakcyjnić pozycję misjonarską przyczyny. Co znaczy seksualnych i zwykle wybierana.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak uatrakcyjnić pozycję misjonarską?

Definicja z ang. How attractive missionary position, z niem. Wie attraktiv Missionarsstellung.

Co to znaczy: Pozycja misjonarska jest jedną z w najwyższym stopniu klasycznych pozycji seksualnych i zwykle wybierana jest w czasie pierwszych zbliżeń. Kluczową rolę w tej pozycji pełni mężczyzna, do którego należy najwięcej pracy. Kobieta leżąc w tej pozycji nie ma możliwości zbyt dużego rozwarcia pochwy, co sprawia, iż doznania, jakie odczuwa zarówno on jak i ona są o sporo mocniejsze. Poleca się tą pozycję parom, które dopiero zaczynają ze sobą współżyć, gdyż pozwala ona na lepsze poznanie się. Tak jak wspomniane było wcześniej pozycja misjonarska uważana jest za klasyczną, dlatego także może dość szybko się znudzić. W tym artykule mam kilka pomysłów jak ją urozmaicić i mieć z niej o sporo więcej satysfakcji i doznań.
krok 1
Twarzą w twarz
Większość kobiet uwielbia pozycję misjonarską, gdyż w chwili, kiedy osiągacie szczyt możecie patrzeć sobie prosto w oczy. A fakt, iż dwa ciała są splecione ze sobą mocno a wy widzicie się nawzajem dodaje mocy orgazmowi, który przeżywacie. Pozycja misjonarska pozwala na głęboką penetrację, mimo że kobieta jest w biernej pozycji. Ta pozycja doskonale nadaje się na romantyczne wieczory, gdy miłość z was eksploduje jak obudzony wulkan.
krok 2
Ugięte kolana
W klasycznej pozycji misjonarskiej kobiece nogi leżą prosto na łóżku. Tym razem niech zagnie je w kolanach. Dlatego będziesz miał jeszcze lepszy dostęp i tym samym penetracja będzie jeszcze głębsza. Partnerka może położyć własne stopy na twoich pośladkach – będziecie wówczas bardziej zespoleni i dodatkowo doda ci przyjemności dotykając twojej seksownej pupy. Mimo, iż te zmiany są niewielkie w stosunku do klasyki, to jednak wpłyną na to, co będziecie odczuwać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.
krok 3
Nogi na ramiona
Gdy twoja partnerka położy własne nogi na twoich ramionach osiągniecie najgłębszą z możliwych penetracji. Lecz uważaj, by nie wchodzić zbyt głęboko bo może to sprawiać ból kobiecie. Posuwaj ją powoli bo w pewnym momencie możesz się zapomnieć - chyba, iż ona zacznie krzyczeć "mocniej", "głębiej" wówczas masz zgodę na większe pole manewru.
krok 4
Blokada nóg jest kluczem
Dla głębszej penetracji poproś własną kobietę, by uniosła nogi wyżej i zaplotła je wokół ciebie. Im wyżej uniesie nogi tym łatwiejszy będzie dostęp do jej pochwy a penetracja głębsza. Jeżeli twoja partnerka jest wysportowana może zapleść nogi wokół ciebie a następnie podnosić rytmicznie biodra do góry w czasie stosunku. Jedynym mankamentem tej pozycji to jest, iż przy tak głębokich pchnięciach i silnym zbliżeniu ciał mężczyzna może zbyt szybko osiągnąć orgazm.
krok 5
Niech zaciśnie nogi
sporo par uwielbia kochać się w pozycji misjonarskiej, lecz zwykle kobieta mimowolnie bardziej rozszerza nogi, co sprawia, iż pochwa jest bardziej rozszerzona. Tym razem spróbujcie odrobinę inaczej. Niech twoja partnerka bardziej zaciśnie uda. Sposobność poruszania będzie mniejsza, lecz pochwa bardziej zaciśnięta. Pochwa mocniej zaciśnie się wokół penisa, co spowoduje intensywniejszą penetrację i doznania. Twój penis będzie pod lepszym kontem w stosunku do łechtaczki, co da kobiecie jeszcze więcej przyjemności.
krok 6
Na kolana chłopcze
Gdy kobieta leży na łóżku ty klękasz bądź kucasz pomiędzy jej udami. Chwytasz ją za uda i przyciągasz ją do siebie. Jej dolna część pleców powinna być podniesiona a jej kostki powinny spoczywać na twoich barkach. by sprawić aby było jej bardziej wygodnie umieść poduszkę pod jej dolną częścią pleców. W tej pozycji twoja partnerka będzie miała lepszy dostęp do łechtaczki, którą może masować własnymi palcami. Sporym plusem tej pozycji to jest, iż możesz obserwować okres, w którą w nią wchodzisz i wychodzisz. Musisz jednak pamiętać, iż ta pozycja nie jest przeznaczona do szybkiego i mocnego kochania - jest raczej powolna i bardziej intymna.
krok 7
Doznania niczym w seksie tantrycznym
Seks tantryczny to seks, dzięki któremu wkroczysz w zupełnie inny świat intymności. Seks tantryczny stawia na męskość dominującą nad kobiecym ciałem. W tantrze spotykają się dwa odmienne światy - mocny mężczyzna i delikatna kobieta. Uklęknij na kolanach i zbliż się do jej pięknego tyłeczka. Połóż obie jej nogi na jednym ze swoich ramion. Wejdź w nią. W tej pozycji penis będzie masował szczególnie jedną boczną ścianę jej pochwy. Jeśli chcesz penetrować przeciwległy bok pochwy przełóż nogi na drugie ramie. Pozycja ta wyzwoli w was nowe doznania a ty będziesz czuł się jak mocny mężczyzna dostarczający cudownych wrażeń swojej partnerce.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.