Leczenie Jak udawać orgazm przyczyny. Co znaczy dajesz do zrozumienia swojemu partnerowi, iż nie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak udawać orgazm?

Definicja z ang. How to fake orgasm, z niem. Wie zu fälschen Orgasmus.

Co to znaczy: Sporo kobiet uważa, iż udawanie orgazmu nie jest w porządku. Udając orgazm dajesz do zrozumienia swojemu partnerowi, iż nie potrzebujesz żadnej odmiany, a on nie musi się sporo starać, bo tak jak jest sprawia ci wielką przyjemność. Jednakże są chwile, kiedy masz ochotę na udawanie. Miałaś już jeden orgazm, miałaś długi męczący dzień czy kiedy naprawdę masz mało czasu. Jeżeli chcesz udawać orgazm, poniżej znajdziesz propozycję jak to zrobić.
krok 1
Zamknij oczy. Jeżeli nie jesteś jedną z tych dziewczyn, które umieją w specjalny sposób przewracać własnymi oczami, nigdy nie dasz porady oszukać mężczyzny mając oczy otwarte.
krok 2
Wzdychaj od czasu do czasu. Dajesz w ten sposób symbol mężczyźnie, iż zbliżasz się do tego wielkiego momentu. Kilka westchnięć może oszukać mężczyznę, w szczególności, jeżeli nie jesteś fanką wydawania głośnych hałasów w łóżku.
krok 3
Zmień swój oddech na lekkie dyszenie. Zamiast oddychać często, przyśpiesz oddech. Weź kilka wdechów na raz, a następnie zrób jeden większy wydech. W czasie orgazmu twój oddech sam sporadycznie ulega zmianie.
krok 4
Złap prześcieradło, poduszki albo cokolwiek innego, co znajduje się w pobliżu. jeżeli twój partner patrzy na ciebie i widzi, iż poszukujesz czegoś, co możesz chwycić, myśli wówczas, iż jesteś blisko osiągnięcia orgazmu.
krok 5
Zacznij cicho jęczeć, a następnie powoli coraz głośniej i głośniej. By wyszło to jak w najwyższym stopniu przekonująco, staraj się wydawać takie dźwięki, jak w czasie prawdziwego orgazmu.
krok 6
Zacznij coś mówić, a następnie stopniowo ściszaj głos, aby wydać z siebie dźwięk typu "o mój …". Mężczyzna myśli wówczas, iż osiągnęłaś orgazm, który nie pozwala ci normalnie myśleć.
krok 7
W realistyczny sposób, symuluj skurcz mięśni. Plecy wygnij łukowato, zwiń własne palce, zacznij drapać go po plecach, niech myśli, iż straciłaś kontrole nad swoim ciałem.
krok 8
Wydaj z siebie ostatni jęk, mocno chwytając równocześnie swojego partnera. Mężczyzna będzie myślał, iż właśnie osiągnęłaś orgazm i sam osiągnie go w tym samym czasie.
krok 9
Uśmiechnij się, zacznij się delikatnie śmiać, pokaż jak bardzo jesteś szczęśliwa i pozwól ciału się zrelaksować.
Wskazówki i ostrzeżenia
Nie rób niczego, czego normalnie nie robisz. To jest oczywisty symbol, iż udajesz.Pamiętaj, jeżeli raz będziesz udawać orgazm, twój partner może więcej nie zmieniać niczego. Pomyśli, gdyż, iż wie jak sprawić ci przyjemność i stale będzie powtarzał jedną pozycję.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.