Leczenie Jak unikać 5 wstydliwych wpadek podczas seksu przyczyny. Co znaczy pewnością nie będę.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak unikać 5 wstydliwych wpadek podczas seksu?

Definicja z ang. 5 How to avoid embarrassing mishaps during sex, z niem. 5 Wie peinlich Pannen beim Sex vermeiden.

Co to znaczy: Jeśli chodzi o seks wpadka może kojarzyć się w dwojaki sposób. W tym artykule z pewnością nie będę pisać o tej, która wiąże się z późniejszym ojcostwem. Chyba każdy w swoim życiu seksualnym przeżył jakąś wpadkę, z której ciężko było się wywinąć, ponieważ atmosfera w łóżku stała się gęsta jak mgła. Najlepiej byłoby ich unikać, lecz jak sama nazwa mówi tj. coś, czego nie da się zaplanować. W tym artykule dowiesz się jak wybrnąć z nieprzyjemnej sytuacji aby nie zrazić do siebie partnerki.
krok 1
Bączek w łóżku
Wiem, iż brzmi to strasznie, lecz niestety każdemu może się to przytrafić. Puszczenie bąka może być niekontrolowane – nie zdążysz nad tym zapanować. Inaczej jest jak zdarzy się przy partnerce, z którą jesteś od lat niż przy kobiecie, z którą dopiero zacząłeś się spotykać. Ten drugi sytuacja jest zdecydowanie gorszy, bo kobieta nie znając cię lepiej, może stwierdzić, iż jesteś niewiele wychowany i już na początku nie przejmujesz się tym, co o tobie pomyśli. Trudna przypadek, lecz jeżeli już się przytrafi najlepiej będzie przeprosić. Przypuszczam, iż czar wieczoru pryśnie, ponieważ nie będziesz wiedział jak się zachować. Nigdy nie zachowuj się tak, jakby nic się nie stało, ponieważ pomyśli, iż dla ciebie to standard. jeżeli jesteś z partnerką już dłuższy czas, najlepiej będzie obrócić to w żart i zwyczajnie się z tego pośmiać. Zakryj jej nos aż nieprzyjemny zapach minie i bierz się dalej do roboty.
krok 2
Za szybko przekroczyłeś granicę
Większość mężczyzn lubi seks analny nie zdając sobie sprawy z tego, iż nie każda kobieta lubi to tak samo jak oni. Lubi czy nie lubi to zawsze można próbować ją do tego namówić. jeżeli jednak zadziałasz zbyt szybko i spotkasz się ze zdecydowanym oporem możesz dalszy stosunek zwyczajnie przekreślić nie mówiąc o możliwości wejścia w drugą strefę już kiedykolwiek. jeżeli już ci się zdarzy zbytnia porywczość wycofaj się od razu i powiedz, iż nie chciałeś jej zniechęcić czy wywołać bólu. jeżeli tak zareagowała najwyraźniej jest niedoświadczona pod tym względem. Wytłumacz jej, iż dla kobiet to może być równie przyjemne i w ten sposób również może osiągnąć orgazm. jeżeli zależy ci na seksie analnym musisz mieć ze sobą zawsze dwie rzeczy – lubrykant i cierpliwość. Małymi kroczkami dotrzesz do celu.
krok 3
Sprośne dyskusje
Oglądałeś wszystkie części Shreka albo Gwiezdnych Wojen, uwielbiasz powtarzać praktycznie wszystkie kwestie, ponieważ przecież znasz je już na pamięć. lecz na miłość boską - nie rób tego w trakcie gry wstępnej. Kobieta pragnąca ostrego seksu oczekuje od ciebie sprośnych, mocnych słów, a ta, która chce się kochać delikatnie i romantycznie woli czułe słówka niczym z romansu. Załóżmy, iż ci się wymsknęło a ona popatrzyła na ciebie jak na jakiegoś wariata. Co w tej sytuacji zrobić – najlepiej odegrać „pikantną scenę” właśnie z tego filmu i wrócić do „normalnego” świntuszenia.
krok 4
To boli
Pewnie każdemu z was przydarzyła się taka przypadek. Spadliście z łóżka, przegryzłeś jej wargę, zaczęła się szamotać, iż ją dusisz czy niechcący przyłożyłeś jej łokciem w twarz. Co z tym zrobić, by wieczór nie był stracony? Najlepiej przystopować na chwilę i zacząć się z tego śmiać. No chyba, iż twoja partnerka jest niezwykle „delikatna” i zacznie beczeć i robić ci wymówki – z tym się nie da nic zrobić. Pokaż kobiecie, iż nie jesteś brutalnym macho i w ogóle nie chcesz jej skrzywdzić. Poniosły cię emocje, których nie brakowało zarówno jej jak i tobie. Zacznij od nowa od czułych pieszczot, by poczuła się bezpiecznie. Znów możesz rozpalić w niej ogień, by seks nie był nudny.
krok 5
Nazwałeś ją innym imieniem
To grzech praktycznie niewybaczalny i nigdy nie powinieneś go popełnić. Nietrudno domyślić się, co zrobi kobieta słysząc nie własne imię. przypadek jest kompletnie odwrotna do tej z puszczeniem bąka. jeżeli inaczej nazwiesz dziewczynę, z którą co dopiero zacząłeś się spotykać będzie urażona, lecz może to zrozumieć, iż przed waszym związkiem poprzez długi czas spotykałeś się z inną dziewczyną. jeżeli jednak przekręcisz imię partnerki, z którą jesteś od dawna to jednym wyrazem można powiedzieć – kaplica. Możesz się wykręcać, tłumaczyć, przytulać i przepraszać - ona i tak będzie wściekła jak lew. Może podejrzewać cię o romans i będzie chciała usłyszeć prawdę. jeżeli umiesz się kontrolować może się uda, lecz jeżeli nie, to ona wyczyta z twoich oczu wszystko, co tylko chce wiedzieć. Staraj się uniknąć kontaktu wzrokowego. Najlepiej jak obejmiesz ją tak mocno, by nie mogła się wyrwać i tym samym dasz jej czas, by się uspokoiła.
Wskazówki i ostrzeżenia
Niestety takie wpadki się zdarzają. Zakładam, iż ta ostatnia jest najgorsza i najtrudniejsza do wyjaśnienia. Warto nauczyć się kontrolować, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Nawet, jeżeli zdarzy się coś nieprzyjemnego postaraj się wyjść z tego z twarzą i nie pozwól, by twoja partnerka długo o tym pamiętała.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.