Leczenie Jak uprawiać cybersex przyczyny. Co znaczy osoby samotne. Zaletami ceybersexu jest fakt.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak uprawiać cybersex?

Definicja z ang. How to have cybersex, z niem. Wie haben Cybersex.

Co to znaczy: Cybersex to alternatywny rodzaj seksu, w który angażują się zarówno pary jak i osoby samotne. Zaletami ceybersexu jest fakt, iż jesteś w Internecie osobą anonimową i to jest najbezpieczniejszy z wszystkich rodzajów seksu. Mniej istotne czy jesteś w związku czy także poszukujesz nowych doświadczeń seksualnych w Internecie, cybersex może zaoferować ci w pełni satysfakcjonujące życie seksualne.
krok 1
Gdzie możesz znaleźć partnera?
Istnieje sporo miejsc, w których możesz spotkać osoby chętne na cybersex. Mogą to być:
- Komunikatory
- Randki on line
- Czat
- Maile
Jeżeli masz już partnerkę do cybersexu, możecie się spotkać w uzgodnionym wcześniej miejscu przeznaczonym do tego celu. Możecie również komunikować się za pośrednictwem maili. Wszystko zależy od ciebie.
krok 2
Jak to zrobić?


Jeżeli zdecydujesz się na cybersex, warto zainwestować w dobry sprzęt. Musisz posiadać przynajmniej mikrofon. Dlatego kobieta znajdująca się po drugiej stronie będzie mogła usłyszeć twoje podniecenie i będzie wiedziała, iż cię kręci. Nie ma gdyż nic trudniejszego, niż bycie w stanie dużego podniecenia i konieczność napisania tego jedną ręką.
krok 3
Rozmowa czy pisanie.
Bez względu na to czy masz czy także nie posiadasz mikrofonu, musisz być bardzo kreatywny dobierając każde wyraz. Wyobraźnia to klucz do udanego cyberseksu. Język, którego będziesz używać zależy od tego, kto jest po drugiej stronie. Niektóre kobiety lubią paskudny, wulgarny język, tymczasem inne wolą miłe, przyjemne słówka. Poznaj ją i postaraj się wyczuć zanim zaczniesz angażować się w fantazje.Jeżeli nie masz mikrofonu, nie pisz rzeczy typu „o tak kochanie, tak” ani słowoów obrazujących twoje sapanie. Staraj się być jak najlepszym mówcą, co pomoże wam obojgu przeżyć coś niesamowitego.
krok 4
Jak rozpocząć?
Zacznij od zapytania partnerki w co jest ubrana, a następnie opisz jak ty wyglądasz.
Jeżeli nie masz kamery, dzięki której dziewczyna będzie mogła cię zobaczyć, możesz wyglądać jak tylko zechcesz. Prowadźcie rozmowę tam i z powrotem. Pozwól na to, by partnerka rozpoczęła fantazjować, a następnie kontynuuj to. Prowadźcie rozmowę dopóki obydwoje nie będziecie pobudzeni.
krok 5
Dotykaj siebie.
Aczkolwiek tak naprawdę nie istnieją jakiekolwiek reguły

jeżeli chodzi o cybersex, lepszy sukces osiągniesz, gdy wyobrazisz sobie w jakiejś sytuacji i oddasz się fantazji. Możesz z początku czuć się nieco dziwnie masturbując się przed komputerem, lecz


jeżeli pomyślisz o całkiem innej sytuacji, będzie to dla ciebie wspaniałe doświadczenie.jeżeli dziewczyna nie widzi cię, lecz ty masz mikrofon, zacznij ciężko oddychać, by wiedziała, iż zacząłeś już fantazjować. Opisz jej, co właśnie robisz albo co w swojej fantazji robisz jej.
krok 6
Bez mikrofonu, bez kamery.

jeżeli nie masz mikrofonu ani kamery, zamiast masturbować się jedną ręką i pisać drugą, zróbcie to na zmianę. Gdy ty będziesz zajmował się sobą, pozwól aby dziewczyna pisała o swoich fantazjach, gdy ty osiągniesz już orgazm zacznij pisać, a dziewczyna będzie mogła zając się teraz sobą.
krok 7
Zachowaj ostrożność i staraj się jak najlepiej poznać drugą osobę i jej preferencje. Jest gdyż mnóstwo mężczyzn, którzy w sieci podają się za kobiety.
Wskazówki i ostrzeżenia
Pozostań anonimowy – nie ujawniaj jakichkolwiek osobistych informacji,Nie dopuść do tego, aby cybersex stał się twoim nawykiem – postaraj się utworzyć prawdziwy związek z kobietą z dala od sieci,


jeżeli oddajesz się fantazji, druga osoba może być kimkolwiek tylko zechcesz.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.