Leczenie Jak uprawiać necking przyczyny. Co znaczy Necking znaczy pieszczoty szyi i karku. Szyja.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uprawiać necking?

Definicja z ang. How to grow necking, z niem. Wie wachsen Einschnürung.

Co to znaczy: Wyraz necking pochodzi z języka angielskiego (z angielskiego neck = szyja). Necking znaczy pieszczoty szyi i karku. Szyja jest jedną z najpopularniejszych stref erogennych i jednym z najgorętszych miejsc na ciele kobiety. Dlatego tak istotnym jest, by poświęcać jej wiele uwagi i czasu. Całowanie szyi powinno być obowiązkowym punktem każdej gry wstępnej. Nie ma lepszej sposoby na zamianę pocałunku na dobranoc w pocałunki inicjujące seks.
krok 1
Pieszczoty i całowanie szyi są mogą być wstępem do udanego seksu. Szyja jest istotną strefą erogenną. Pieszcząc własną wybrankę w tym miejscu zapewniasz jej dodatkową stymulację. Miej wilgotne usta, lecz nie śliń się. Zacznij delikatnie, by stosunkowo jak ona się rozbudza kontynuować coraz intensywniej. Poświęć szyi trochę czasu. Nie przystępuj od razu do pieszczenia piersi, pośladków czy podbrzusza. Uwierz, iż całowanie jej szyi rozbudzi ją równie mocno i będzie z tego bardzo zadowolona.
krok 2
Dobrym miejscem, by zacząć całowanie są oczywiście jej usta. Od ust do szyi dzieli Cię niewielka odległość. Przesuwaj się ustami delikatnie wzdłuż linii żuchwy. Spraw, by czuła, iż każdy pocałunek jest bardzo istotny. Następnie możesz powoli zejść ustami w dół do jej szyi. Wybrane kobiety lubią, jeżeli będziesz je delikatnie podgryzał, podszczypywał. Doprowadza je to do szaleństwa.
krok 3
Kobiety uwielbiają także całowanie podbródka, w miejscu gdzie szyja łączy się z ramieniem, no i oczywiście w okolicach uszu. Znajduje się tam sporo zakończeń nerwowych, skóra jest delikatna dzięki czemu kobiety odczuwają sporą przyjemność. Zwiedź ustami w okolice jej uszu, pod nimi, za nimi, pieść także delikatnie same uszy. Doprowadzisz ją do szaleństwa. Delikatne przytrzymywanie jej szyi może zwiększyć doznania. Delikatne głaskanie tej części szyi, której obecnie nie całujesz dodatkowo sprawi cuda.
krok 4
Bardzo istotnym jest, by nie pozostawić połowy śliny na jej szyi i karku. Nie funduj jej żadnego ślinotoku, to nie jest seksi. Zniechęcisz ją do siebie zamiast przeć naprzód. Pocałunki powinny być miękkie, delikatne, stosunkowo jak ona się rozbudza coraz intensywniejsze.
krok 5
Pamiętaj, iż malinki były fajne w szkole średniej. Większość kobiet nie lubi, gdy zostawiasz po sobie ślady. jeżeli więc musisz się w nią wessać, zrób to w miejscu, które będzie mogła bez problemu zakryć ubraniem. Przecież nie będzie chodzić w golfie przy 25 stopniach Celsjusza. Podgryzaj ją delikatnie, możesz także lizać jej szyję. Będzie to dla niej wiele przyjemniejsze, a nie zostawisz po sobie jakichkolwiek śladów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.