Leczenie Jak uprawiać petting przyczyny. Co znaczy orgazmu, jednak kompletnie pomija wprowadzenie.

Czy pomocne?

66% pozytywne
3 głosy

Jak uprawiać petting?

Definicja z ang. How to grow petting, z niem. Wie wachsen Petting.

Co to znaczy: Petting to rodzaj pieszczot seksualnych, który może prowadzić do osiągnięcia orgazmu, jednak kompletnie pomija wprowadzenie penisa do pochwy. Regularnie petting stanowi dla młodych ludzi łagodne przejście od masturbacji do rozpoczęcia współżycia, jest idealną metodą poznania ciała partnera. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak uprawiać petting.
krok 1
Partnerzy muszą się dobrze poznać, by wiedzieć, co sprawia im największą przyjemność. Najlepiej zacząć od delikatnego dotykania i głaskania okolic płciowych. Jeśli partner nie odczuwa przyjemności można wzmocnić dotyk albo na przykład zmienić jego kierunek. U kobiet warto skupić się na łechtaczce z kolei u mężczyzn na jądrach.
krok 2
Całowanie okolic płciowych. Może rozpocząć się od pocałunków podbrzusza, pleców czy pośladków w celu lepszego pobudzenia narządów płciowych, w dalszej kolejności możesz przejść do pieszczot oralnych.
krok 3
Petting obejmuje również pieszczoty analne. Mogą być one bardzo przyjemne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, gdyż okolice odbytu są silne unerwione. Pieszczoty analne mogą obejmować dotykanie, całowanie i lizanie a jeśli macie na to ochotę również stosunek analny. jeśli jednak nigdy wcześniej tego nie robiliście należy zadbać o odpowiednie nawilżenie odbytu, co ułatwi wsunięcie do niego penisa. Zanim włożysz penisa do odbytu, najpierw wsuń delikatnie palec, potem drugi, by "przyzwyczaić" odbyt do "obcego ciała". Warto jednak wiedzieć, iż większość par nie decyduje się na stosunki analne nawet po rozpoczęciu współżycia.
krok 4
W czasie pettingu możecie stosować kilka form pieszczot naraz. Mężczyzna może pieścić wargi sromowe swojej partnerki równocześnie pobudzając dotykiem ust jej łechtaczkę. Kobieta z kolei w czasie całowania penisa z powodzeniem może pieścić palcem odbyt partnera. Włożenie palca do odbytu mężczyzny, może być dla niego bardzo przyjemne i podniecające. Tutaj także należy użyć środka nawilżającego. Niekiedy ślina nie jest wystarczającym nawilżeniem, a odbyt nie produkuje śluzu.
Wskazówki i ostrzeżenia
Każdy człowiek jest inny, więc nie róbcie niczego na siłę.Nie bójcie się rozmawiać o tym, co sprawia wam przyjemność.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.