Leczenie Jak uprawiać seks analny przyczyny. Co znaczy jeśli zabierasz się z nią do tego pierwszy.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uprawiać seks analny?

Definicja z ang. How to have anal sex, z niem. Wie anal Sex zu haben.

Co to znaczy: By w ogóle się do tego zabrać musisz koniecznie poznać kilka zasad. Po pierwsze, jeśli zabierasz się z nią do tego pierwszy raz, musisz być naprawdę delikatny i robić to bardzo powoli. Po drugie, jeśli dziewczyna stanowczo odmawia musisz odpuścić.
Przede wszystkim dopiero od niedawnego czasu seks analny nie jest tematem tabu jak miało to miejsce sporo lat temu. Odbyt nie jest przeznaczony do penetracji tylko do zupełnie innych czynności. jeśli planujesz jednak wyjść ze własną dziewczyną poza średnią typowej sypialni musisz poznać kilka zasad obowiązujących przy stosunku analnym.
krok 1
Nie rób tego z nią, jeśli jest w ciąży
Najlepiej unikać seksu analnego w momencie, gdy kobieta jest w ciąży. Pierwszym przyczyną ku temu jest fakt, iż kobieta w stanie błogosławionym jest szczególnie narażona na hemoroidy, dlatego ta forma przyjemności może być dla niej bardzo bolesna. Po drugie nie powinna zaryzykować zakażenia pochwy, gdyż istnieje sposobność przeniesienia bakterii z odbytu. w momencie ciąży radzę uprawiać wam seks w tradycyjny sposób, twoje propozycje dotyczące seksu analnego mogą sprawić, iż pomyśli sobie, iż masz egoistyczne podejście do tematu.
krok 2
Używaj wiele lubrykantu
Pamiętaj, iż odbyt nie jest w stanie tak jak pochwa wyprodukować własnej wydzieliny, która ułatwi penetrację. jeśli planujecie tą formę seksu koniecznie wcześniej zadbaj o to, by mieć pod ręką odpowiedni lubrykant. Idealny będzie na bazie wody bo bardzo istotne jest, by dla was obydwojga było to bezpieczne i wygodne. Niektóre przedsiębiorstwa robią lubrykanty przeznaczone specjalnie do analnej penetracji. Gdy przejdziecie do rzeczy nie żałuj lubrykantu bo jego większa liczba efektywnie przedłuża czas, w którym będziesz dochodził.
krok 3
Nie używaj kremów znieczulających
Istnieje sporo kremów znieczulających czy żeli, które mają na celu pomniejszenie czucia. jeśli ona ze strachu przed bólem chciałaby z takiego skorzystać absolutnie nie pozwól jej na to. Przede wszystkim chodzi o to, iż organizm sam informuje, jeżeli coś jest nie tak, a po znieczuleniu nie będzie wstanie nic zaalarmować. Zamiast stosować krem znieczulający przygotuj ją odpowiednią grą wstępną. Użyj do tego palców, języka czy innych zabawek. To wszystko nastroi ją odpowiednio do głównej imprezy.
krok 4
Użyj prezerwatywy
Wydaje ci się, iż do tego stosunku nie jest absolutnie potrzebna prezerwatywa bo nie ma możliwości zajścia w ciążę. Tak, jeśli chodzi o zajście w ciąże to logiczne, lecz niestety jest wiele większa sposobność niż przy penetracji pochwy zakażenia się chorobą przenoszoną drogą płciową. Skóra wokół odbytu jest zdecydowanie cieńsza i mniej odporna na różne otarcia, co bardziej ułatwia przenoszenie chorób. jeśli jesteście w 100% siebie pewni i macie gwarancję tego, iż jakiekolwiek z was nie cierpi na chorobę, która mogłaby zostać przeniesiona droga płciową to możecie zrezygnować z prezerwatywy.
krok 5
Pozwól jej ustalić tempo
Seks analny może być również bardzo przyjemny dla niej. Kochając się w ten sposób możesz doprowadzić partnerkę do orgazmu. Z racji na to, iż to jest bardzo czułe miejsce pozwól jej ustalić tempo. jeśli da ci do zrozumienia, iż robisz zbyt silne pchnięcia pohamuj się. Pamiętaj o tym tak aby rozpoczynać pomału i przyzwyczajać ją do coraz mocniejszych pchnięć. Niech ona ustali prędkość i głębokość penetracji tylko w ten sposób będziecie mogli przeżywać rozkosz we dwoje.
krok 6
Ogranicz się do penetracji jednego miejsca
jeśli uprawiacie seks analny nie zmieniaj miejsca na pochwę czy na jamę ustną. Pamiętaj o bakteriach, które możesz przenosić na penisie. Nie chcesz chyba, by później nabawiła się zapalenia pochwy. Oprócz tego niektóre kobiety nie życzą sobie tego, bo uważają, iż to nie jest higieniczne. Więc jeżeli nie będzie chciała kontynuacji w innym miejscu nie namawiaj jej, zwyczajnie odpuść.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wyżej przedstawione zasady są bardzo istotne, by sporo razy cieszyć się tą metodą stosunku, aczkolwiek mogłoby się wydawać, iż seks nie wiąże ze sobą jakichkolwiek reguł. Pamiętaj, iż
jeśli spalisz pierwszym razem pozostawiając niezbyt miłe wspomnienia z racji na ból czy twoje nieopanowanie może nigdy więcej nie zgodzić się na następną próbę. Miłej zabawy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.