Leczenie Jak uprawiać seks w miejscach publicznych przyczyny. Co znaczy Wiadomo także, iż.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uprawiać seks w miejscach publicznych?

Definicja z ang. How to have sex in public places, z niem. Wie Sex an öffentlichen Orten zu haben.

Co to znaczy: Jak wiadomo miejsca publiczne nie są wskazane po to, by uprawiać w nich seks. Wiadomo także, iż zabroniony owoc najlepiej smakuje. Nudzi wam się monotonia czterech ścian i chcielibyście zrobić coś naprawdę szalonego, innego, szczególnie jak na zewnątrz rozpoczyna świecić słońce a temperatura aż kusi, by z siebie ściągać następne warstwy ubrania? W poniższym artykule znajduje się kilka pomysłów na aktywność fizyczną na zewnątrz którą nie jest absolutnie jogging czy jazda na rowerze.
krok 1
Śpiwór i koc
Ciepłe wieczory aż się proszą o to aby niebo stało się ekranem, na którym możesz podziwiać blask gwiazd i piękny księżyc. Z pewnością gdzieś w twojej okolicy znajduje się kawałek trawki, którą możecie wygospodarować na wspólny seans. W takim otoczeniu i romantycznym nastroju uprawianie miłości może być niesamowitym przeżyciem. Rozłóżcie się na mięciutkim kocu i zasuńcie w jednym śpiworze. Unikniecie w ten sposób podglądaczy, którzy mogą znaleźć się na wieczornym spacerze. Mimo małej możliwości ruchów ciepło śpiwora i żar waszych ciał sprawi, iż temperatura waszej bliskości będzie sięgała zenitu.
krok 2


Sex w lesie

Zamiast ściany drzewo
Wyjdźcie z czterech ścian na świeże powietrze. Wybierzcie się na wycieczkę do lasu, lecz tym razem w ogóle nie na grzyby. Drzewo może być świetną podporą dla niesamowitej przyjemności dla was obydwojga. Niech twoja partnerka ustawi się przodem do drzewa, podeprze się o nie rękami, i delikatnie wypnie tyłek w twoją stronę. Wejdź w nią delikatnie od tyłu i pozwól jej, by odpowiednio kołysała biodrami. Seks w takim otoczeniu dodatkowo was pobudzi a szczególnie, gdy wyobrazicie sobie, iż z za drzew podgląda was gajowy, który w ogóle nie ma zamiaru wam przerywać.
krok 3
W krzakach
To miejsce z pewnością kojarzy się z nierządem i koniecznością ukrywania się. Jak sporo razy można było usłyszeć, iż ktoś tam został przyłapany w krzakach. Myślę, iż może być to podniecające, gdy pomyślicie, iż ktoś was może przyłapać w takim właśnie miejscu. Seks w krzakach może być niezwykle fascynujący, a przede wszystkim zmusi was do pozycji, której zwykle nie wykonujecie w sypialni. W tym przypadku najlepiej będzie jak partner przykucnie podpierając się z tyłu rękami, a partnerka wejdzie na niego oplatając go nogami w pasie. Może trochę się posiniaczycie i podrapiecie, lecz myślę, iż „gra” będzie warta świeczki.
krok 4


Sex w namiocie

Namiot
W takich czasach coraz więcej ludzi liczy na większą wygodę i zdecydowanie częściej wyjeżdżając w podróż wolą opcję z wygodnym pokojem hotelowym. Dlaczego aby nie wrócić do czasów młodości, kiedy to większość wyjazdów odbywała się na polach namiotowych? Wspomnienie dawnych czasów i pierwszych miłości warto odświeżyć. Tym razem wybierzcie się w plener z namiotem. Seks w materiałowym domku może być naprawdę fascynujący. „Ekstremalne” warunki, dźwięk koników polnych i szum drzew mogą pozwolić wam na dobrą zabawę erotyczną.
krok 5
Przy wyrzucaniu śmieci
Kto aby pomyślał, lecz przy tej „śmierdzącej” czynności może być równie wiele przyjemności. Gdy partnerka wyjdzie z workiem na śmieci do kontenera przyczaj się tam na nią. z pewnością nie będzie spodziewała się tego, co ją zachwalę będzie czekało. Schowajcie się pomiędzy kontenerami. Najlepiej jak ubrana będzie w spódnicę, którą będziesz mógł zwyczajnie podnieść do góry. Ściągnij jej majtki. W tej pozycji będziesz musiał użyć trochę więcej siły, gdyż cały czas musisz ją trzymać w powietrzu. Dla większej wygody możesz oprzeć ją o ścianę i penetrować. Sama przypadek podkręci wasze podniecenie a finał będzie niesamowity dal was obydwojga.
krok 6
Uważajcie na publiczność
Jak już wcześniej wspomniałam seks w miejscu publicznym jest zakazany. Przyłapanie na tym akcie może wiązać się z karą grzywny, a nawet więzieniem. Należy uważać również na dzieci, które mogą stać się przypadkowymi świadkami czy przed rodzicami, dla których jesteśmy kochanymi dziećmi. Uprawiając seks w miejscu publicznym zadbajcie o to, by nikt wasz na tym nie przyłapał.
Wskazówki i ostrzeżenia
Mimo wszystko, iż seks na zewnątrz jest zabroniony warto czasem zasmakować takiego dreszczyku emocji. Zanim jednak przejdziecie do rzeczy zadbajcie o to aby miejsce i czas nie sprawiły, iż narazicie się na jakieś nieprzyjemności.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2

    Witam chcialem sie dowiedziec z jaka czestotliwoscia wykonywac zabieg krioterapii miejscowej na zapalenie kaletki sciegna achillesa?

    Ja lubię razem z facetem zadzwonić na seks telefon http://seksnumer.pl/ i dajemy na głośnomówiący to nas nakręca