Leczenie Jak uprawiać seks w pociągu przyczyny. Co znaczy publicznym mogłabyś uprawiać seks? Seks.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uprawiać seks w pociągu?

Definicja z ang. How to have sex on a train, z niem. Wie Sex haben in einem Zug.

Co to znaczy: Chcesz dodać pikanterii w swoim związku i zastanawiasz się w jakim miejscu publicznym mogłabyś uprawiać seks? Seks może być wiele bardziej podniecający, gdy myślisz, iż w każdej chwili ktoś może Cię przyłapać na gorącym uczynku. Co powiesz na uprawianie seksu w pociągu?
krok 1
Najpierw zanim podejmiesz żadne kroki upewnij się, iż pociąg ruszył. Cała zabawa dopiero wtedy się zacznie.
krok 2
Pamiętaj o zabezpieczeniu. Nie chcesz przecież poprzez spontaniczny seks w pociągu mieć spontaniczne dziecko. Mogą to być prezerwatywy albo inne środki zabezpieczające prze niepożądaną ciążą.
krok 3
Przejdźcie po pociągu poszukując miejsca, gdzie będzie wam wygodnie na przykład pustego przedziału. Mimo, iż jest pusty, zawsze w każdej chwili ktoś może wejść, więc adrenalina pozostaje. Jeżeli pociąg jest stosunkowo pusty możecie iść na jego koniec. Tam rzadko ktoś się pojawia.
krok 4
Ubierzcie ubrania z łatwym dostępem albo łatwe do zdjęcia. Do takich scenariuszy dobrze sprawdza się spódnica u kobiety a u mężczyzny spodnie na gumce. Miej na uwadze, iż czas jest bardzo cenny wiec nie chcesz go tracić na odpinanie guzików, czy zamków. Im szybciej pozbędziecie się zbędnych ubrań, tym więcej czasu będziecie mogli poświęcić sobie.
krok 5
Przejdźcie do działania, gdy już wszystkie powyższe warunki zostały spełnione. Najlepsze będzie miejsce przy oknie, wówczas w czasie „zabawy” będziecie mogli podziwiać widoki za oknem, również przy okazji następnych stacji widzieć czy wiele ludzi wsiada do pociągu. To podniesie adrenalinę. Pamiętajcie o wygodnym miejscu, przecież nie chcecie skończyć z urazem kręgosłupa.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.