Leczenie Jak uprawiać seks w pozycji 69 przyczyny. Co znaczy bardzo żądni tej formy podniecenia.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uprawiać seks w pozycji 69?

Definicja z ang. How to have sex in position 69, z niem. Wie Sex haben in Position 69.

Co to znaczy: Niektórzy bardzo lubią sprawiać przyjemność partnerowi, lecz sami są także bardzo żądni tej formy podniecenia. Jeśli uwielbiacie pieścić się oralnie idealna będzie dla was pozycja 69. Może być trudno skupić się na pieszczeniu partnera, gdy twoje emocje sięgają zenitu. lecz warto opanować tą technikę do perfekcji bo odczuwanie takiej dawki rozkoszy w tym samym czasie będzie dla was niezapomnianym przeżyciem. Jeśli nie próbowaliście pozycji 69 bądź macie wrażenie, iż nie do końca wam to wychodzi przeczytajcie ten artykuł a staniecie się prawdziwymi mistrzami.
krok 1
Weźcie prysznic
Ta pozycja absolutnie nie sprawdzi się, gdy będziecie mieli ochotę na szybki numerek po kilku godzinach podróży czy po kilku godzinach pracy. Nikt nie chce zostać przywitany nieprzyjemnym zapachem ciała z okolic intymnych, czy burzą włosów, poprzez które ciężko się przedrzeć. Nieprzyjemny zapach może zburzyć cała atmosferę. Zanim przejdziecie do tej pozycji weźcie wspólny prysznic. Wspólną kąpiel możecie potraktować, jako grę wstępną. Umyjcie się nawzajem. Niech ona namydli twoje ciało i delikatnie je wymasuje. I ty zrób to samo. W pozycji 69 bardzo istotne jest, by zachować świeżość i przyjemny zapach w częściach intymnych.
krok 2
Rozpalcie emocje zanim przejdziecie do meritum
Szczególnie istotne to jest, gdy tą pozycję testujecie ze sobą pierwszy raz. Popieśćcie delikatnie rękami własne części ciała, by emocje rosły z minuty na minutę. To pomoże szczególnie wtedy, gdy partnerka jest trochę onieśmielona. Gdy się bardzo podniecicie ułóżcie się do tej pozycji.
krok 3
Ona idzie na górę
Jeśli ktoś z was ma być na szczycie w pozycji 69 to zawsze musi być kobieta. Wyjątek od reguły może być w wypadku, gdy kobieta jest większych gabarytów od mężczyzny. Kobieta powinna być na górze z racji na to, iż jest słabsza i delikatniejsza – nie chciałbyś jej przecież zdusić i przygnieść w chwili, kiedy ciężko będzie kontrolować ruchy swojego ciała... Oprócz tego, gdy ona jest na tobie unikniesz sytuacji, w której możesz kolanami wydzierać jej włosy. Inną zaletą to jest, iż macie większą kontrolę nad penetracją. W tej pozycji nie będzie możliwości abyś przypadkowo zakneblował dziewczynę i tym samym odciął dopływ powietrza, a ona natomiast będzie miała większą kontrolę, by pieścić twojego penisa i jego okolice. Pozycja 69 może być również wykonana na boku. Układając się w ten sposób będzie wam trochę wygodniej, a szczególnie, gdy będziecie mieli ochotę pobawić się dłuższy czas.
krok 4
Nie zapominaj o partnerce
Tak jak już wcześniej wspomniałam pozycja 69 wymaga dużego skupienia. Oprócz tego, iż odczuwasz wielką przyjemność musisz pamiętać, by dawać ją drugiej osobie. W tej pozycji łatwo można się zapomnieć i oddać się kompletnie własnej rozkoszy. To będzie nie w porządku względem drugiej osoby jak podejdziesz do tematu egoistycznie.
Jeśli nie potrafisz przeżywając podniecenie odwzajemnić pieszczoty lepiej będzie zrezygnować z tej pozycji. Możesz zadowolić oralnie najpierw ty partnerkę, a później ona ciebie lub na odwrót.
krok 5
Trzymaj się z daleka od jej tyłka
W tej pozycji masz zwyczajnie świetny widok na jej pochwę i odbyt. Może kusić cię, by językiem powędrować troszkę dalej – w okolice odbytu. Zanim to zrobisz upewnij się, iż twoja partnerka nie będzie miała nic przeciwko. Sporo osób jest bardzo opornych na pieszczoty odbytu bo uważają, iż to jest obrzydliwe. Druga część osób natomiast uwielbia karesy w tej części ciała i przeżywa wielką rozkosz. Zanim przejdziecie do tej pozycji sprawdź jak partnerka reaguje na penetracje odbytu.
Jeśli w trakcie tej pozycji okaże się, iż nie jest ona zwolenniczką cała zabawa może legnąć w gruzach.
krok 6
Szczyt przyjemności
Stosując pozycję 69 można doznać i sprawić wielką przyjemność ustną penetracją. Warto posiadać takie satysfakcjonujące seksualne doświadczenie. Zastosuj się do wcześniejszych wskazówek, by pierwsze podejście do tego ułożenia nie było waszym ostatnim.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.