Leczenie Jak uprawiać seks w samochodzie przyczyny. Co znaczy Ci z was, którzy już kiedyś tego.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak uprawiać seks w samochodzie?

Definicja z ang. How to have sex in a car, z niem. Wie haben Sex in einem Auto.

Co to znaczy: Uprawianie seksu w samochodzie nie jest w ogóle takie proste, jak się wydaje. Ci z was, którzy już kiedyś tego próbowali na pewno zauważyli pewne podstawowe utrudnienia takie jak: twarde siedzenia, kierownica, deska rozdzielcza, drążek zmiany biegów, czy znalezienie pozycji na tyle wygodnej, aby umożliwiała dojście do punktu kulminacyjnego. Efekt w dużej mierze zależy od tego, jaki auto posiadasz, więc poniższe wskazówki musisz dostosować do możliwości swojego własnego auta. Pomogą ci one jednak przezwyciężyć największe przeszkody, jakie mogą wystąpić w czasie seksu w samochodzie.
krok 1
Tylne siedzenie.
Z równym powodzeniem zarówno dziewczyna, jak i mężczyzna mogą być na górze. Sprawdza się zarówno w pozycji leżącej jak i z siedzącym facetem. Dla ułatwienia sobie zadania i zyskania przestrzeni dobrze jest przesunąć przednie siedzenia maksymalnie naprzód.
krok 2
Przednie siedzenie pasażera.
Przesuń siedzenie tak daleko, jak to tylko możliwe i usiądź. Partnerka może usiąść na tobie przodem albo tyłem do ciebie. Gdy siedzi tyłem do ciebie może wesprzeć się rękami o deskę rozdzielczą.
krok 3
Na zewnątrz samochodu.
Maska samochodu to doskonałe miejsce na różnego typu aktywność. Możesz położyć partnerkę na masce i oprzeć jej nogi o własne ramiona, możesz w nią wchodzić z przodu albo z tyłu, gdy reszta jej ciała spoczywa na masce. Dodatkowo oboje możecie powdychać trochę świeżego powietrza.
krok 4
w czasie jazdy.
Dziewczyna śmiało może ci zrobić loda w czasie jazdy, lecz istotne byście oboje byli w tym czasie powolni i ostrożni. Unikaj wybrzuszeń i dziur w jezdni i poprzez cały czas zobacz na drogę. Jeśli poczujesz, iż tracisz kontrolę nad samochodem, natychmiast się zatrzymaj albo poproś dziewczynę, aby ona przerwała. Dobra zabawa nie jest warta spowodowania wypadku, uszczerbku na zdrowiu, czy zagrożeniu dla życia was obojga.
krok 5
Bezpieczeństwo.
Najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo, istnieje gdyż sporo niebezpiecznych sytuacji, które mogą się wydarzyć, gdy będzie próbował uprawiać seks w samochodzie. Zaparkuj więc swój samochód w bezpiecznym miejscu, gdzie nie zjedziesz z górki, nie osuniesz się ze skarpy, nikt cię nie potrąci. Zaciągnij dobrze hamulec ręczny i odpowiednio ustaw siedzenie, zanim zabierzecie się do dzieła.
krok 6
Prawo.
W większości państwoów obowiązuje zakaz publicznego obnażania się i uprawiania seksu, a ty właśnie chcesz go złamać uprawiając seks w samochodzie. Zależnie od okoliczności możesz zostać zatrzymany, wylegitymowany, ukarany grzywną albo nawet aresztowany. Niezależnie od wymierzonej kary z całą pewnością będziesz przede wszystkim zażenowany.
krok 7
Czystość.
Musisz się najpierw upewnić, iż twój samochód jest czysty. Wyrzuć brudne chusteczki, posprzątaj resztki jedzenia, puste kubki z McDonalda i wszystko, co może zniwelować twoje wysiłki, aby kochać się w samochodzie. Okruszki, piasek i brud na tylnym siedzeniu będą denerwujące i odstraszające, więc lepiej się ich pozbądź. Najlepiej zrób kompleksowe sprzątanie przed randką. Pamiętaj o prezerwatywach. Kilka zasad bezpiecznego seksu może zabezpieczyć ciebie, twoją dziewczynę i twój samochód.
krok 8
Lokalizacja.
Wybierz miejsce racjonalnie i ostrożnie. istotne, aby ani dorośli, ani dzieci nie byli zmuszeni oglądać jak uprawiacie seks w samochodzie. Wybierz jakieś spokojne miejsce z ładną scenerią, może w pobliżu jakiegoś parku albo rzeki. Jeśli nie masz zbyt wielu opcji do wyboru, nada się także pusty parking na odludziu, no chyba, iż jesteś ekshibicjonistą, wtedy możesz wybrać bardziej zatłoczone miejsce, lecz tylko takie odpowiednio oznaczone, abyś nie został aresztowany.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.