Leczenie Jak uprawiać seks z małym penisem przyczyny. Co znaczy wręcz jesteś pewien, iż nie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak uprawiać seks z małym penisem?

Definicja z ang. How to have sex with a small penis, z niem. Wie man Sex mit einem kleinen Penis.

Co to znaczy: Średnia długość penisa w czasie wzwodu to ok. 15 centymetrów. Masz wrażenie czy wręcz jesteś pewien, iż nie zaliczasz się do tej statystyki? Nie martw się, to nie prawda, iż długość penisa jest najważniejsza, ponieważ tak naprawdę chodzi o grubość. Dodatkowo powiem, iż sporo kobiet woli mniejszego członka bo seks z facetem dobrze obdarzonym poprzez naturę może być dla nich bardzo bolesny. Uwierz albo nie, odpowiednia gra wstępna i stymulacja może doprowadzić kobietę do orgazmu tak szybko jak penis XL. Jeśli jesteś zainteresowany, gdzie pozycjach najlepiej sprawdza się posiadacz mniejszego penisa przeczytaj poniższy artykuł.
krok 1
Zanim znajdziesz się w środku
Przeważnie, jeśli chcesz, by seks był naprawdę udany musisz odpowiednio przygotować kobietę tuż przed. Wielu facetów czerpie z tego niesamowitą przyjemność. Ty musisz koniecznie dołączyć do tego grona. jeśli odpowiednio nastroisz kobietę pewne jest, iż jak już w niej będziesz to dojdzie o sporo szybciej. sporo jest możliwości jak rozpalić kobietę. Możesz całować jej piersi i szyję, podążyć palcem w jej w najwyższym stopniu unerwione miejsca jak okolice pochwy i sama pochwa. Przekonaj się, jaka gra wstępna kręci ją w najwyższym stopniu.
krok 2
Nie zapominaj o łechtaczce
Jak było wspomniane wcześniej musisz odpowiednio nastroić partnerkę. by to zrealizować nie możesz zapomnieć o łechtaczce. Masuj ją palcem albo językiem. Możesz również zrobić coś w rodzaju suwaka. Czubki palców umieść po obu stronach łechtaczki i szybkim ruchem zjeżdżaj w dół aż do pochwy i powrotem. Wracasz ponownie w miejsce startu i powtórz.
krok 3
Na pieska
W tej pozycji to mężczyzna musi wykazać się większą sprawnością. Aczkolwiek faceci wolą, gdy ty jesteś bardziej aktywna od nich, ta pozycja jest dla nich bardzo podniecająca ponieważ może kojarzyć się ze zwierzęcym zachowaniem. Ty przyjmujesz pozycję „na czworaka”, a on klęka za tobą i rozpoczyna penetrację. Dla wygody możesz podłożyć sobie poduszkę pod łokcie. jeśli wolicie ty możesz w tej samej pozycji ustawić się na państwie łóżka a on zamiast wchodzić w ciebie na klęcząco to może to zrobić na stojąco. sporo kobiet narzeka, iż w tej pozycji brak jest intymności pomiędzy wami. Powiedz mu, by złapał cię za piersi w chwili, gdy będzie penetrował.
krok 4
Na węża
W tej pozycji możesz poczuć się naprawdę ciasno. Kobieta musi położyć się na brzuchu z nogami wyciągniętymi do tyłu. Dla lepszego komfortu was obydwojga podłóż pod jej biodra poduszkę. Wejdź na nią od tyłu w pozycji pionowej z rozchylonymi nogami. Ciężar swojego ciała oprzyj na ugiętych nogach. Możesz podpierać się również rękami. Wprowadź penisa i odpowiednio stymuluj. jeśli chcesz, by było jeszcze ciaśniej ściśnij jej pośladki ku sobie. W tej pozycji obydwoje będziecie czuli wielką przyjemność a wielkość nie będzie miał najmniejszego znaczenia.
krok 5
Uszy królika
W tej pozycji kobieta musi położyć się na plecach. Zagnij jej nogi w kolanach i odchyl do tyłu tak, by sięgały prawie jej uszu. Dla lepszego konta penetracji podłuż jej pod pupę poduszkę. W tej pozycji będziesz mógł sięgnąć naprawdę głęboko. Gdy ją penetrujesz może stymulować własną łechtaczkę, co doda jej jeszcze dodatkowej rozkoszy. Ta pozycja ma własne minusy bo kobieta może długo nie wytrzymać z nogami tak mocno wygiętymi. jeśli będzie potrzebowała przerwę niech położy nogi ugięte w kolanach na łóżku rozkładając je pomiędzy ciebie.
krok 6
Litera V
Partnerka musi położyć się płasko na plecach. Rozchyl jej nogi i klęknij pomiędzy nimi. Następnie partnerka musi unieść nogi w górę tworząc literę V, tym samym odsłaniając całą waginę. Połóż ręce pomiędzy jej klatką piersiową. W tej pozycji wprowadzenie członka jest niezwykle łatwe, a penetracja bardzo głęboka. Po chwili możesz jej nogi położyć na własne barki i tym samym sprawić aby pchnięcia były jeszcze mocniejsze. Ta pozycja ma jeszcze jeden plus. W trakcie seksu możesz jedną ręką stymulować jej łechtaczkę.
krok 7
Łodyga
W tej pozycji masz idealną sposobność głębokiej penetracji. Kobieta kładzie się na plecach na brzegu łóżka i podnosi nogi do góry. Ty klękasz przy łóżku w okolicy niej i zakładasz jej nogi na własne ramiona i w nią wchodzisz. Różnicę wysokości pomiędzy jej pochwą a twoim członkiem możecie zniwelować podkładając poduszkę czy to pod jej pupę czy twoje kolana. W tej pozycji następuje głęboka stymulacja pochwy.
krok 8
Na jeźdźca tyłem
Ta pozycja jest idealna, jeżeli masz małego penisa. Połóż się na łóżku na plecach. Kobieta siada na ciebie w taki sposób, by była odwrócona do ciebie plecami. Penetracja jest na prawdę głęboka zaś kobieta ma sposobność jej regulacji przez pochylanie się do tyłu (płycej) i naprzód (głębiej).
Wskazówki i ostrzeżenia
Społeczeństwo niestety ma tendencję do określania jakości stosunku seksualnego przez wielkość przyrodzenia. Tak naprawdę istotne to jest jakim mężczyzna jest kochankiem. Przeważnie mężczyźni z sporymi penisami mniej przykładają się do jakości seksu tylko dlatego, iż wydaje im się iż mają się czym szczycić. Natomiast faceci o penisach mniejszych gabarytów są w pewnym stopniu zakompleksieni, dlatego próbują nadrobić techniką, by zobaczyć zadowolenie kobiety i sprawdzić się tym samym w roli kochanka.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.