Leczenie Jak uprawiać sex przez telefon przyczyny. Co znaczy gotowe na zbliżenie fizyczne, albo nie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uprawiać sex przez telefon?

Definicja z ang. How to have sex on the phone, z niem. Wie Sex am Telefon zu haben,.

Co to znaczy: Seks poprzez telefon jest dobrym rozwiązaniem dla dwóch osób, które nie są gotowe na zbliżenie fizyczne, albo nie mają możliwości w danej chwili się spotkać. Taka forma uprawiania seksu zapewnia prywatność bez kontaktu fizycznego. Może on być dziki, wyrafinowany, albo spokojny, delikatny w zależności od upodobań i nastroju partnerów. Możesz wzmocnić efekty seksu przez gadżety, odgrywanie jakiejś roli.
Erotyczne zabawki,Telefon (z dobrze naładowaną baterią),Wyobraźnia
krok 1
Idealny chwilę na seks telefon jest wówczas, gdy masz pewność, iż nikt nie będzie ci przeszkadzał. Nie ma nic gorszego od szczekającego psa za drzwiami, czy rodziców do nich pukających, albo chodzącego tam i z powrotem współlokatora.
krok 2
Używaj ostrych słów. Zapomnij o grzecznych anatomicznych nazwach. Zachowuj się tak jak byś grała w filmie dla wyłącznie dorosłych widzów.
krok 3
Fantazjuj albo zagraj jakąś rolę, możesz być na przykład zakonnicą, pielęgniarką, opiekunką do dziecka, pokojówką, czy lekarzem. Mów o wszystkim, co chcesz, by twój partner zrobił albo o tym, co zrobisz jemu.
krok 4
Zaproponuj koleżance, koledze by towarzyszyła Ci tymczasem Ty będziesz "rozmawiać" poprzez telefon. Może doświadczyć niesamowitych wrażeń słuchając Twojego kontaktu seksualnego poprzez telefon. Możesz również powiedzieć partnerowi, iż jest was dwie i partner będzie instruował, co ma jedna drugiej zrobić. W ten sposób możesz doświadczyć seksu w tak zwany trójkącie.
krok 5
Miej przygotowanych kilka "zabawek" erotycznych i mów partnerowi co dokładnie w danej chwili z nimi robisz albo dostosuj się do instrukcji podawanych poprzez partnera.
krok 6
Pamiętaj o wydawaniu dźwięków. Seks poprzez telefon musi być pełen odgłosów, jęków, krzyków, a również podniesionego głosu. Przecież chodzi Ci o prawdziwy seks, więc wczuj się w atmosferę całą sobą, ponadto Twoje odgłosy będą działały stymulująco na osobę na drugim końcu linii telefonicznej.
Wskazówki i ostrzeżenia
Jeśli regularnie uprawiasz seks poprzez telefon, warto zainwestować w telefon głośnomówiący, dzięki któremu będziesz mieć wolne obie ręce, które sprawią, iż zwiększysz własną przyjemność.
jeśli nie posiadasz partnera, a masz ochotę na tą formę rozrywki, zadzwoń na specjalną seks linię, gdzie będziesz mogła doświadczyć seksu z doświadczonym partnerem.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.