Leczenie Jak uprawiać wirtualny sex przyczyny. Co znaczy dnia dziennie jest coraz więcej jego.

Czy pomocne?

100% pozytywne
4 głosy

Jak uprawiać wirtualny sex?

Definicja z ang. How to have virtual sex, z niem. Wie virtuellen Sex haben.

Co to znaczy: Wirtualny seks, zwany także cyberseksem staje się coraz bardziej dostępny. Z dnia dziennie jest coraz więcej jego zwolenników. Jest bezpieczny, nie związany z ryzykiem, nie wywołuje poczucia winy. Ma on jeszcze jedną poważną zaletę - nie trzeba się martwić jak spojrzeć na drugi dzień partnerowi w oczy. Wirtualny seks można uprawiać na czatach erotycznych, poprzez e-mail, informacje SMS albo poprzez telefon. Wirtualny sex jest dla niektórych metodą na dodanie pikanterii w rzeczywistym związku, a dla innych jedyną metodą życia seksualnego z partnerami, z którymi nie miało się nigdy kontaktu fizycznego.
Dostęp do Internetu, albo Telefon
krok 1
Wirtualny seks razem ze swoim partnerem.
Najpierw porozmawiaj z partnerem o jego fantazjach erotycznych. Możecie sobie pozwolić na wszelakie, nawet wymyślne upodobania, ponieważ w wirtualnym świecie wszystko jest możliwe i dozwolone. Tj. wspaniały sposób na doświadczenie wszystkiego na co macie ochotę. Zapamiętajcie swój zapach, dotyk, dźwięk głosu, by ich odtworzenie było później łatwiejsze. Możecie grać przed sobą różne role. Możesz udawać poprzez telefon niewolnicę, panią, nieznajomą i tym podobne
krok 2
Wirtualny seks z przygodnym partnerem poznanym na Internecie.
Zlokalizuj miejsce, w którym "spotkasz" partnerów, a więc najlepiej jakiś czat , albo portal społecznościowy. Spytaj nieznajomego o jego upodobania i fantazje erotyczne, a następnie dobrze się baw realizując własne i jego marzenia.
krok 3
Pamiętaj, by nigdy kompletnie nie zastępować świata rzeczywistego, światem wirtualnym.
Wskazówki i ostrzeżenia
Pamiętaj, iż zawsze możesz powiedzieć "nie" jeśli jakaś propozycja ci nie odpowiada.Pamiętaj że mimo, iż wirtualny partner jest nawet na drugim końcu świata, musisz go/ją szanować, ponieważ to także jest normalny żywy człowiek.Upewnij się iż Twój wirtualny partner jest osobą dorosłą. jeśli decydujesz się na wirtualny seks z obcym partnerem, pamiętaj by nie podawać jakichkolwiek informacji osobistych, bo nigdy nie wiesz, z kim masz do czynienia.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.