Leczenie Jak urozmaicić grę wstępną przyczyny. Co znaczy zbliżenie. Lecz gra wstępna to nie tylko.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak urozmaicić grę wstępną?

Definicja z ang. How to spice up foreplay, z niem. Wie zu würzen Vorspiels.

Co to znaczy: Gra wstępna jest oczywiście najważniejszym etapem rozpoczynającym każde zbliżenie. Lecz gra wstępna to nie tylko pobudzenie stref erogennych kobiety. Możemy zrobić znacznie więcej. Gra wstępna powinna pobudzić nie tylko całe ciało kobiety, lecz także i jej umysł. Istniej kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby kobieta poczuła się naprawdę dobrze. Pamiętaj, iż nie każda gra wstępna musi być oryginalna czy pełna nowych doświadczeń. Istotne jest aby w pełni skoncentrować się na tym, co robimy dłońmi bądź także ustami. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, co zrobić aby dziewczyna wspominała wasze zbliżenie jako najlepsze doświadczenie seksualne jakie kiedykolwiek przeżyła.
krok 1


całowanie się na kanapie

Obściskiwanie na kanapie, styl ze szkoły średniej.
Przytulanie się i pocałunki są fajne, gdyż przenoszą was do czasów, gdy byliście jeszcze nastolatkami. Obściskiwanie się było wówczas ekscytujące i pełne przygód. Przytulanie, całowanie i obmacywanie na kanapie odciąży dziewczynę konieczności natychmiastowego zdejmowania ubrania i bycia gotową na seks. Dlatego twoja partnerka będzie zrelaksowana i będzie cieszyć się chwilą. Kobiety lubią kiedy się z nimi drażni. Zajmuj się w ten sposób partnerką poprzez dłuższy czas i pamiętaj, nie idź do sypialni i nie podejmuj jakichkolwiek kroków dopóki nie będziesz mieć pewności, iż twoja partnerka pragnie cię teraz bardziej niż kiedykolwiek.
Zasady: Używaj zdolności, które zdobyłeś w szkole średniej. Obmacywanie poprzez ubranie może być naprawdę podniecające, to jest działanie bardzo sugestywne, lecz równocześnie nie ma bezpośredniego kontaktu twojej skóry ze skórą partnerki. To działa naprawdę podkręcająco. Zabawiając się w ubraniu możesz wyjść na osobę leniwą albo niedojrzałą, lecz z pewnością nie wtedy, kiedy robisz to świadomie. Zachowanie na sobie ubrań może być bardzo seksowne.
krok 2


Ręka na pośladkach

Spontaniczność.
Zaryzykuj. Lekko i zmysłowo dotknij własna partnerkę w publicznym miejscu, w którym seks jest wykluczony. Dotyk ten na pewno rozpali twoją partnerkę i będzie zapowiedzią czegoś niesamowitego, co wydarzy się później. Możesz np. zarzucić jej rękę na szyję i objąć ją w czasie oglądania filmu w kinie albo także położyć jej rękę na biodrze w czasie wybierania piosenki z grającej szafy w barze.
Zasady: Zatrzymaj się. Rozbudź w niej pożądanie. Daj jej przedsmak tego, co może się zdarzyć, a następnie wycofaj się. Teraz obserwuj jak to ona zacznie się do ciebie przymilać. To prosty trik, dziewczyna może pomyśleć, iż ty w ogóle nie chcesz seksu. Odwrotna psychologia jest twoim przyjacielem, kobieta chce tego, czego nie może mieć. Gdy więc znajdziecie się na osobności, zerwie z ciebie wszystkie ubrania.
krok 3
Głębokie pocałunki.
Nie trać swojego czasu na długie płytkie pocałunki, które o niczego nie prowadzą. Zamiast tego pocałuj własną kobietę powoli, lecz głęboko. Głębokie pocałunki to jeden ze sposobów, by oboje was podkręcić. Wszyscy lubimy głębokie pocałunki, gdyż przypominają nam one seks – są mokre, penetrujące, ssące a lizanie pobudza wydzielanie naszych płynów ustrojowych, a przede wszystkim prawie zawsze rozbudza nasze pożądanie. Zwiększony napływ śliny związany jest ze wzrostem naszego podniecenia, co ma sedno – im bardziej mokro, tym lepiej.
Zasady: by trik ten zadziałał, musisz wybrać odpowiednie miejsce i chwilę na tego typu długie pocałunki. Nie rób jednak tego zbyt głęboko albo zbyt szybko. To może zniechęcić kobietę. Trudno jest jednoznacznie określić, jaki pocałunek będzie najlepszy. Każdy człowiek jest inny. Znajdź więc odpowiedni okres i zrób to jak najlepiej potrafisz. Zamiast traktować pocałunku jako kilku sekundowego wstępu do seksu, stwórz za jego pomocą niesamowity nastrój. Całowanie to kameralny sport, tworzy intymność i bliskość pomiędzy dwojgiem ludzi, nie ma znaczenia czy to jest bliskość emocjonalna czy seksualna, czy także obie z nich.
krok 4


masaż

Masaż.
Poproś kobietę, aby położyła się na brzuchu, trzymaj się z dala od jej erotycznych stref i powiedz do niej, iż chcesz, by poczuła się dobrze. Pozwoli to się jej zrelaksować i zwiększy produkcję jej płynów ustrojowych. Dobry masaż erotyczny zwiększy jej pożądanie, rozbudzi nowe części jej ciała i zwiększy przyjemne doznania.
Zasady: Nie układaj jej do snu. Masaż, w szczególności po ciężkim dniu pracy albo nieprzespanej nocy, może z łatwością wprowadzić kobietę w stan uśpienia. Istotne jest więc, aby masaż był zmysłowy. Dotyk może przeplatać się z lizaniem i całowaniem, pobudź w ten sposób wszystkie partie ciała. Masuj ciało całymi dłońmi, niech twój dotyk sprawia jej przyjemność. Masaż erotyczny polega na budowaniu napięcia i podniecenia pod wpływem odpowiedniego dotyku. Delikatny dotyk sprawia, iż mózg i skóra pozostają aktywne, tymczasem kobieta jest zrelaksowana i stan podniecenia wzrasta.
Wykonując masaż zastosuj niewielką liczba olejku. Jego nadmiar spowoduje wytworzenie niezbyt miłego uczucia i swędzenie, z kolei zupełny brak wywoła nieprzyjemne tarcie. Zachowaj szczególną ostrożność stosując olejek, jeżeli w czasie stosunku używacie prezerwatyw. Może on je uszkodzić. Nałóż olejek na całe ciało długimi ruchami w kierunku stóp. Dobrym miejscem na zakończenie masażu jest jej tyłek. Pozwól, by kobieta powiedziała, kiedy jest gotowa i dopiero wtedy zacznij działać dalej. Masaż jest absolutnie najlepszym metodą na zapoczątkowanie intymnej sytuacji, a dodatkowo kobieta nie będzie chciała żebyś przestawał. by zwiększyć jej stan podniecenia, od czasu do czasu masuj wewnętrzną stronę jej ud i krąż w pobliżu odbytu i warg sromowych, lecz nie dotykaj ich bezpośrednio. To doprowadzi ją do szaleństwa i zanim się obejrzysz, będzie błagać cię o więcej.
krok 5
Całuj jej szyję.
Szyja kobiet jest znacznie bardziej wrażliwa niż twoja. To dobra informacja dla facetów, którzy nie wiedzą, jak rozpalić własną dziewczynę. To naprawdę proste, możesz podkręcić własną dziewczynę, całując ją po szyi. To działa jak magia.
Zasady: Bądź zmysłowy i nie śpiesz się. Stwórz seksowne połączenie miękkich i twardych pocałunków i utrzymaj właściwe tempo na każdej ze stron. jeżeli zaczniesz całować kobietę po karku, możesz mieć pewność, iż wkrótce wprowadzisz ją w stan podniecenia. jeżeli odwróci ona własną twarz w twoim kierunku, będzie to oznaczać, iż jest już gotowa na więcej. Całowanie rozpocznij od szyi i ramion. Teraz przejdź na boki szyi, a następnie do góry koło uszu. Możesz również spróbować pocałunków przodu szyi.
Małe, delikatne pocałunki z zamkniętymi ustami będą dobre na początek. Musisz jednak popracować nad pocałunkami z otwartymi ustami. Ciepły, wilgotny język na jej szyi, zapewni jej niesamowite uczucie, które doprowadzi ją do szaleństwa. Prawdopodobnie pod wpływem tego dotyku twoja kobieta zacznie delikatnie jęczeć. Kobiety również uwielbiają czuć na sobie uścisk silnych męskich ramion, wykorzystaj więc ten okres i zacznij ją całować.
krok 6
Podnieć kobietę bez dotykania jej.
Mózg to największy seksualny organ w naszym ciele. jeżeli naprawdę rozumiesz tę koncepcję, możesz wykorzystać to na własną korzyść wtedy, kiedy tylko zechcesz. Możesz pobudzić ją seksualnie bez użycia dłoni przez czytanie jej erotycznych opowieści, mówienie jej poprzez telefon, co chcesz z nią zrobić, napisanie jej informacje i schowanie jej do kieszeni czy także wysyłanie maili i smsów o odpowiedniej treści. jeżeli chcesz rozpalić własną kobietę zanim jeszcze jej dotkniesz, musisz zrobić to naprawdę dobrze.
Zasady: Nie przesadzaj. Używaj słów i działań, które zmuszą ją do korzystania ze swojej wyobraźni, nie podawaj szczegółów. w czasie tego typu gry wstępnej twoja kobieta nie będzie cicho jęczała, jak w czasie pocałunku w szyję, lecz na pewno sukces będzie taki sam jak w czasie dotyku. Jej wyobraźnia zacznie pracować, kiedy ty wprowadzisz ją na odpowiedni tor. Dobierz więc właściwe słowa.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.