Leczenie Jak urozmaicić pożycie małżeńskie przyczyny. Co znaczy uważa nawet, iż od momentu, gdy.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak urozmaicić pożycie małżeńskie?

Definicja z ang. How to spice up married life, z niem. Wie zu würzen Eheleben up.

Co to znaczy: Wielu ludzi sądzi, iż po ślubie osłabnie ich życie seksualne. Cześć mężczyzn uważa nawet, iż od momentu, gdy zdecydują się na spędzenie reszty życia z jedną kobietą już nigdy nie zaznają przyjemności z seksu. Lecz tak w ogóle nie musi być. Małżeństwo w ogóle nie znaczy, iż kończy się gorący seks. Wymaga to od obojga partnerów odrobinę wysiłku, lecz możliwe jest utrzymanie wysokiej temperatury w sypialni nawet poprzez sporo lat po ślubie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak urozmaicić pożycie małżeńskie.
krok 1
Używaj seksu, aby przełamywać rutynę w małżeństwie.
W twoim małżeństwie będzie taki czas, kiedy kariera, dzieci, przyjaciele, hobby i inne zadania będą wypełniać twój terminarz i nie będzie w nim miejsca na dbanie o związek. Będzie taki czas, gdy nie będzie miedzy wami komunikacji i będziecie sprawiać wrażenie jakby nic was nie łączyło. Gdy nadejdzie taki czas, nie pozwólcie na to, aby seks odstawić na boczny tor. Wykorzystajcie czas, który macie dla siebie mądrze. Jeśli wasze małżeństwo nie układa się najlepiej, będzie jeszcze gorzej, gdy przestanie was łączyć dobry seks. Więc zamiast porzucać aktywność w sypialni przy pierwszych kłopotach, użyjcie seksu, aby powrócić wasz związek na właściwą drogę.
krok 2
Przestań patrzeć na nią jak na żonę.
Tak, ona jest miłością twojego życia, kobietą, którą wybrałeś, aby spędzić z nią resztę życia. Ona jest matką twoich dzieci, domową boginią, która panuje nad całym waszym domem i rodziną. Godzi przy tym wielką liczba obowiązków domowych i zawodowych. Jeśli jednak chcesz, by wasze życie seksualne było udane, musisz przestać o niej myśleć jak o swojej uroczej żonce. Popuść wodze fantazji, pomyśl o niej jak o obiekcie seksualnym i zachęć ją , aby odgrywała niegrzeczną dziewczynkę. Wzniećcie na nowo wzajemne zainteresowanie i zapomnijcie o tym, iż jesteście mężem i żoną.
krok 3
Sypialnia powinna być strefą zakazaną dla dzieci.
Poprawienie waszych relacji seksualnych będzie możliwe, jeśli wchodząc do sypialni oboje zostawicie problemy życia codziennego za drzwiami i zajmiecie się tylko sobą nawzajem. jeśli jesteście rodzicami znaczy to, iż musicie wyznaczyć w domu strefę, do której wstęp mają tylko dorośli. Najlepiej gdyby tą strefą była oczywiście wasza sypialnia. Dzieci zazwyczaj biegają po całym domu, lecz jeśli będą wiedziały, iż sypialnia mamy i taty jest poza ich zasięgiem,na pewno będzie wam łatwiej się tam odprężyć i skupić na sobie. Sypialnia może stać się siódmym niebem, jeśli będziecie ją mieli tylko dla siebie.
krok 4
Nie noście piżamy.
Prawdą jest, iż zarówno kobiety jak i mężczyźni uważają, iż po ślubie mogą już spokojnie zakładać do łóżka ogromne, wygodne piżamy. Niestety taka piżama to pierwszy krok do problemów w łóżku. jeśli nie możecie włożyć odrobiny wysiłku, , aby wyglądać atrakcyjnie kładąc się do łóżka, to nie możecie się także dziwić, iż druga połówka traci zainteresowanie kontaktem intymnym. Utrzymuj napięcie seksualne poprzez dbanie o swój wygląd. znaczy to koniec flanelowych piżam. Śpij w tym, w czym się jej podobasz, niezależnie od tego, czy to jest koszulka, do której ona lubi się przytulić, czy może woli, gdy śpisz całkiem nago? Nie przychodź do łóżka zakryty od szyi po kostki. Być może twoja przemiana popchnie twoją żonę do zmiany piżamy na coś bardziej seksownego.
Wskazówki i ostrzeżenia
Największą zaletą seksu w trwałym związku to jest, iż możesz ufać swojej partnerce i nie musisz bać się dzielenia wszystkimi aspektami swojej seksualności. Otwórz się i opowiedz jej o swoich fantazjach. Włóż trochę wysiłku i stwórz odpowiednie otoczenie, , aby utrzymać waszą fascynację seksualną.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.