Leczenie Jak urozmaicić pozycję misjonarską przyczyny. Co znaczy seksualną. Zresztą można.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak urozmaicić pozycję misjonarską?

Definicja z ang. How to spice up the missionary position, z niem. Wie zu würzen die Missionarsstellung nach oben.

Co to znaczy: Pozycja misjonarska jest wypróbowaną i chyba poprzez wszystkich znaną pozycją seksualną. Zresztą można powiedzieć, iż to jest pozycja klasyczna, która odpowiada zarówno mężczyźnie jak i kobiecie z racji na silne doznania dla obu stron. Seks w pozycji misjonarskiej uprawiany zbyt regularnie może jednak się znudzić, dlatego mam tu kilka propozycji jak urozmaicić tą pozycję, by dawała jeszcze więcej przyjemności.
krok 1
Jej nogi na twoich ramionach
Pozycja ta jest bardzo zbliżona do klasycznej, lecz ułożenie jej nóg sprawi, iż będziesz miał większe pole manewru i sposobność mocniejszych pchnięć. Partnerka leży na plecach a ty klękasz pomiędzy jej nogami, następnie podnosi nogi do góry opierając je na twoich ramionach. Zanim przejdziecie do tej pozycji warto się upewnić czy jest na tyle elastyczna, by ta pozycja nie sprawiała jej bólu. Własne dłonie oprzyj w okolicy jej tali, by mieć lepszy dostęp do jej pochwy. Możesz podłożyć również pod jej pośladki poduszkę, by było jej wygodniej. z racji na sposobność głębokiej penetracji musisz uważać, by nie sprawiać jej bólu szczególnie, gdy nie jest zbyt szeroka.
krok 2
Ugięte kolana
W klasycznej pozycji misjonarskiej kobiece nogi leżą prosto na łóżku. Tym razem niech zagnie je w kolanach. Dlatego będziesz miał jeszcze lepszy dostęp i tym samym penetracja będzie jeszcze głębsza. Partnerka może położyć własne stopy na twoich pośladkach – będziecie wówczas bardziej zespoleni i dodatkowo doda ci przyjemności dotykając twojej seksownej pupy. Mimo, iż te zmiany są niewielkie w stosunku do klasyki, to ta prosta zmiana wpłynie na to, co będziecie odczuwać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.
krok 3
Jak na rowerze
Pozycja ta wymaga odrobinę więcej wysiłku, lecz warta ona jest późniejszych doznań. Jak to w pozycji misjonarskiej najwięcej pracy należy do faceta, jednak dlatego może czuć się on jak prawdziwy mężczyzna. Partnerka leżąc na plecach kładzie jedną nogę na twoim ramieniu a drugą pozostawia leżącą płasko na łóżku. Ty klęcząc na kolanach wchodzisz w nią i kontrolujesz szybkość ruchów. W trakcie penetracji ocierasz szczególnie jedną stronę jej pochwy. Uprawiając seks w tej pozycji możecie, co jakiś czas zmieniać jej nogę z prawej na lewą.
krok 4
Wysoko w powietrzu
To urozmaicenie pozycji misjonarskiej wymaga od niej najwięcej wytrzymałości. Ona leży na plecach a mężczyzna klęka pomiędzy jej nogami. Podłóż jej pod ramiona wygodne poduszki i następnie podnieś ją delikatnie zakładając jej nogi na własne ramiona. Jej plecy i pośladki nie mogą dotykać łóżka. by ułatwić jej utrzymanie się w tej pozycji chwyć ją w tali. Proponuję ci raczej długie kontrolowane ruchy bo doznania, jakie niesie ze sobą ta pozycja mogą bardzo szybko doprowadzić cię do orgazmu zanim ona dojdzie a tego z pewnością byś nie chciał.
krok 5
Miednica w okolicy miednicy
W tej pozycji dostarczysz jej przyjemności niczym z seksu oralnego i nieziemskiej gry wstępnej. Ona leży płasko na łóżku z wyprostowanymi nogami. Ty w nią wchodzisz mając również wyprostowane nogi położone pomiędzy jej nogami. Przesuwaj się w górę tak, by wasze miednice były miej więcej na jednym poziomie, górę i w dół. Twoja dziewczyna może ułatwić ci pchnięcia owijając własne nogi wokół twoich łydek. W tej pozycji możecie patrzeć sobie w oczy i się całować. Nie zapomnij również, by ją dotykać i pieścić ustami jej ciało.
Wskazówki i ostrzeżenia
Zabawy z pozycją misjonarską pozwolą odkryć wam się na nowo i na pewno rozpalą dodatkowo atmosferę w waszej sypialni. Klasyczna pozycja misjonarska nie musi być zawsze taka klasyczna, o czym świadczą powyższe przykłady. Niewielkie zmiany mogą przynieść bardzo ogniste wyniki.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.