Leczenie Jak urozmaicić seks przyczyny. Co znaczy wstydzić, po pewnym czasie ludzie zaczynają czuć.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak urozmaicić seks?

Definicja z ang. How to spice up sex, z niem. Wie zu würzen Sex.

Co to znaczy: Czy zaczynasz zauważać pewne ochłodzenie emocji w sypialni? Nie ma się czego wstydzić, po pewnym czasie ludzie zaczynają czuć się ze sobą wygodnie i zapominają o dreszczyku emocji i o tym, tak aby próbować nowych rzeczy. Oto 7 prostych sposobów, aby odzyskać dawny płomień i rozpalić własne życie seksualne!
krok 1
Wypróbuj nowe miejsce.
?adne, byle nie sypialnię. Spróbuj zmienić kilka rzeczy - nie uprawiaj seksu w łóżku, spróbuj innej płaskiej powierzchni w domu. Prysznic, blat, stół... możliwości są nieograniczone. Kiedy kolejnym razem twój ukochany wejdzie do domu po długim dniu w pracy, wypróbuj którąś z nich i powitaj go we właściwy sposób!
krok 2
Wyślij pikantnego sms-a albo mail-a.
Czy Twój ukochany był poza domem cały dzień, lub pracuje do późna, albo zwyczajnie jest ogólnie zajęty? Dlaczego nie wysłać mu pikantnego sms-a albo mail-a, tylko po to tak aby wiedział, iż w czasie kiedy jego myśli są skupione na innych rzeczach, ty myślisz tylko o jednym! Jeżeli czujesz się naprawdę odważna, wyślij seksowne zdjęcie. Możesz być pewna, iż wróci do domu bardzo szybko!
krok 3
Spróbuj nowej pozycji.
Czy regularnie zdarza wam się, iż zaczynacie od nowej pozycji, a potem wracacie do tej już wypróbowanej? Czas to zmienić! Kupcie kalendarz z inną pozycją na każdy dzień lub książkę, bądźcie kreatywni. Nie trzeba wyginać się jak precel, wystarczy upewnić się, iż nie robicie tego samego za każdym razem. Odrobina różnorodności jest dobra!
krok 4
Noc fantazji.
Wszyscy je mamy, dlaczego nie spróbować i nie wprowadzić w życie kilku waszych fantazji? Opowiedzcie sobie nawzajem o swoich fantazjach. Nie tylko będziecie szczerzy i otworzycie całą nową linię komunikacji, lecz również uzyskacie coś, czego oboje chcecie. Tak więc zorganizujcie noc, w czasie której będziecie mogli odkryć nawzajem nowych was.
krok 5
Kup coś nowego, co mu się spodoba.
Sprawy wyglądają tak... Zaczynamy czuć się wygodnie i mijają czasy koronki i satyny, a ich miejsce zajmują mieszanki bawełny. Tak więc, porzuć je i zastąp czymś, czego prawie nie widać, w kolorze, który jemu się spodoba. To proste i łatwe i zwyczajnie dodaje trochę pikanterii.
krok 6
Buduj oczekiwanie.
Kiedy on da Ci rano pocałunek na pożegnanie, a ty masz plany, by zobaczyć go tej samej nocy, pobudź go trochę, tak by wracał do ciebie w pośpiechu. Złap go za krawat albo koszulę i przejmij kontrolę. Daj mu ekscytujący pocałunek sprawiający, iż ​​zapragnie więcej. Następnie, wyszeptaj mu do ucha, iż ​​nie możesz się doczekać by skończyć to, co wcześniej zaczęliście. To na pewno rozpali płomień.
krok 7
Użyj rąk.
Ściśnij jego pośladki, potrzyj jego plecy, gdy będziesz przechodzić w okolicy. Rób wszystko, co wprowadzi trochę fizycznego kontaktu. Nie masz się czego wstydzić. Sięgasz zwyczajnie po własne. Więc nie krępuj się i pozwól, by on robił to samo.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.