Leczenie Jak urozmaicić seks w związku przyczyny. Co znaczy rutynę... Minimalizuje nam się apetyt.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak urozmaicić seks w związku?

Definicja z ang. How to spice up sex in a relationship, z niem. Wie zu würzen Sex in einer Beziehung.

Co to znaczy: Czasami zwyczajny seks może nam się znudzić. Wówczas wpadamy w monotonię, nudę, rutynę... Minimalizuje nam się apetyt na miłosne igraszki, a temperatura w sypialni znacznie spada. Jeżeli tradycyjny seks kompletnie nam się znudził, przyszedł czas, by wnieść w nasze życie erotyczne różne urozmaicenia. Poniżej przedstawiamy metody na ubarwienie naszego seksu.
krok 1
Na początku zacznijmy od niewielkich urozmaiceń, dlatego proponujemy seks hiszpański. Polega na dotykaniu nagimi piersiami penisa. Możemy nawet objąć członek naszego partnera piersiami i wykonywać ruchy naprzód i do tyłu. Pamiętajmy, iż dla wielu mężczyzn biust jest bardzo podniecającą częścią ciała kobiecego (dlatego pieszczenie piersiami penisa może znacznie podnieść ochotę na seks i podniecić partnera). Ewentualnie przed pieszczotami możemy posmarować piersi balsamem, by potem ułatwić sobie erotyczne igraszki. Masowanie piersiami członka może naprawdę podnieść temperaturę w sypialni.
krok 2
Kolejną rzeczą jest seks oralny. Jeżeli nigdy jeszcze nie próbowaliście pieścić się w miejscach intymnych językami i wargami ust to koniecznie spróbujcie teraz. Kobieta powinna wziąć do ręki delikatnie penisa i zacząć go od góry muskać wargami (możemy zejść powoli niżej). Następnie zacznijmy pieścić językiem męski członek po całości, potem możemy także masować wargami i językiem jądra (to sprawia mężczyznom wielką przyjemność). Następnie możemy włożyć penisa do buzi i poruszać ustami. Z kolei mężczyźni powinni także zacząć od delikatnego całowania i muskania ustami warg sromowych. Następnie możemy zacząć poruszać językiem wargi sromowe i łechtaczkę (jednaj z w najwyższym stopniu erogennych stref kobiecych). Potem możemy przejść do pieszczot wejście do pochwy. Dodatkowo możemy równocześnie pieścić ustami wargi i łechtaczkę i palcami wejście do pochwy. Spotęguje to doznania partnerki. Możemy równocześnie pieścić się ustami przyjmując pozycję „69”.
krok 3
Następna rzeczą jest seks analny. Większość osób nie jest do niego przekonana i boi się go. Właściwie jeżeli będziemy przestrzegać kilku prostych zasad, seks analny będzie bardzo przyjemny dla obojga i dostarczy mnóstwa przyjemności. Najlepiej na początku zacząć od tradycyjnego seksu, a dopiero potem przejść do analnego. Gdyż wówczas oboje będziecie rozluźnieni. Następnie należy powoli zacząć pieścić okolice odbytu, gdyż wówczas mięśnie odbytu zaczną się rozluźniać. Wtedy partner może zacząć pieszczoty wewnątrz palcem. Warto zastosować odpowiedni żel do seksu analnego (może go kupić w aptece albo drogerii). Następnie powoli partner może zacząć wkładać członka. Używajmy prezerwatywy, tak aby nie przenosić bakterii z odbytu. Po seksie analnym także nie wracajmy do tradycyjnego – to również sprzyja roznoszeniu bakterii z odbytu do pochwy (zmieńmy prezerwatywę).
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.