Leczenie Jak urozmaicić współżycie przyczyny. Co znaczy seksualnymi. Wydaje się to rzeczą prostą.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak urozmaicić współżycie?

Definicja z ang. How to spice up intercourse, z niem. Wie zu würzen Verkehr.

Co to znaczy: Po pewnym czasie każda z par stara się eksperymentować z nowymi pozycjami seksualnymi. Wydaje się to rzeczą prostą, lecz czasem może budzić obawy. Nie bój się jednak próbować nowych pozycji. Nieraz mała zmiana może dostarczyć nam niesamowitych doznań. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak urozmaicić własne życie seksualne.
krok 1
Unieś nogi i nałóż je na ramiona partnera, tak by twoje kolana i łydki znajdowały się po obu stronach jego głowy (nie martw się, to w ogóle nie takie trudne). Możesz także zgiąć nogi w kolanach i położyć własne stopy na jego klatce piersiowej. Pchnięcia w tej pozycji są dla partnera wyjątkowo łatwe, zatem przygotuj się na szaloną jazdę.
krok 2
Kiedy partner będzie już w tobie, ściśnij własne uda razem, tak by jego uda obejmowały twoje. Dzięki tej pozycji twoja pochwa wyda się węższa, a jego penis większy. W czasie stosunku stworzenie niesamowite tarcie, które obojgu wam dostarczy niesamowitych doznań.
krok 3
Podnieś jedną nogę, tak by spoczywała na jego tułowiu, tymczasem druga powinna leżeć płasko na łóżku. Pozycja ta ma dwie zalety – ułatwia ona partnerowi pchnięcia, a dodatkowo istnieje sposobność ręcznej stymulacji łechtaczki, co na pewno spotęguje doznania.
krok 4
Pozycja misjonarska nie zawsze dostarcza kobiecie odpowiedniej stymulacji łechtaczki i nie zawsze doprowadza ją do orgazmu. by jednak osiągnąć orgazm wystarczy aby partner podniósł swój tors kilka centymetrów do góry, tak by jego kość łonowa była w stałym kontakcie z łechtaczką. Dodatkowo stymulacja łechtaczki na pewno podniesie poziom twojego zadowolenia.
krok 5
Przesuń własne nogi nieco w dół, tak by obejmowały one jego uda a nie biodra. Wygnij własne plecy, tak aby znajdowały się w pozycji prawie prostopadłej do łóżka. Łukowaty kształt ciała przyczyni się do powiększenia nacisku na łechtaczkę, co przyczyni się do szybszego osiągnięcia orgazmu.
krok 6
Odwrócony jeździec. W tej pozycji twoja twarz będzie skierowana w stronę stóp partnera. Twój tułów powinien znajdować się w pozycji prostopadłej do łóżka albo także możesz wygiąć się nieco w kierunku jego klatki piersiowej. Dlatego twój partner będzie miał widok na twój tyłek, a stymulacja pod nowym kątem może przynieść całe mnóstwo niesamowitych wrażeń.
krok 7
Przyczajony tygrys. Pozycja na czworakach w czasie, gdy twój partner bierze cię od tyłu jest sama w sobie bardzo erotyczna. Możesz jednak uczynić ją jeszcze bardziej seksualną przez obniżenie swojej klatki piersiowej w kierunku łóżka. Pod tym kątem twoja pochwa wydłuża się i napina, z powodu czego staje się ona węższa i bardziej kusząca.
krok 8
Kiedy znajdujesz się w pozycji na boku plecami do partnera, podnieś nogę znajdującą się u góry i poproś partnera, by ją przytrzymał albo nałóż ją za niego. Pozwala to na głębszą penetrację i daje wam obojgu łatwy dostęp do łechtaczki, jeżeli masz ochotę na dodatkową stymulację.
krok 9
Seks na boku nie znaczy od razu pozycji na łyżeczkę. Wierzcie albo nie, lecz można uprawiać seks na boku będąc skierowanymi twarzami do siebie – zwyczajnie podnieś jedną nogę, tak aby partner mógł wejść do środka. Oczywiście wasze ruchy zostaną ograniczone do kołysania biodrami zamiast pchnięć, lecz są one bardziej subtelne i mogą być bardzo pobudzające, w szczególności, iż cały czas twoja łechtaczka będzie stymulowana. Dodatkowo będąc naprzeciwko siebie cały czas się całować i patrzeć sobie w oczy.
krok 10
Ostatnia z proponowanych pozycji na pewno nie nadaje się dla osób o słabym sercu i kiepskiej kondycji. Partner powinien uklęknąć, chwycić twoje nogi i zarzucić je na własne ramiona. Powinien on wejść w ciebie dopiero wówczas gdy ty będziesz praktycznie stała na głowie. w czasie tej pozycji może wystąpić ból szyi, lecz to jest na pewno robiąca duże wrażenie pozycja, która daje mężczyźnie poczucie, iż jest królem świata. Pozycja ta zapewni także i tobie niesamowite doznania.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.