Leczenie Jak urozmaicić życie seksualne przyczyny. Co znaczy rozpoczyna znikać z ich życia.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak urozmaicić życie seksualne?

Definicja z ang. How to spice up sex life, z niem. Wie zu würzen Sexualleben.

Co to znaczy: Prędzej czy później wszystkie pary przechodzą fazę, kiedy pewna iskra rozpoczyna znikać z ich życia seksualnego. Te wszystkie rzeczy, które były niezwykle ekscytujące, gdy robiliście je pierwszy raz stały się nudne i monotonne, ponieważ powtarzacie je dziesiątki razy. Zauważyłeś, iż uprawiacie seks stale w takich samych pozycjach i tych samych miejscach. Eksperci seksuolodzy twierdzą, iż pary, które eksperymentują z nowymi pozycjami, miejscami czy gadżetami są stale zadowolone ze współżycia i udaje się im podtrzymać wzajemną ekscytację. Z kolei pary, które utknęły w rutynie i wzajemnie obarczają się winą za nieudane pożycie zazwyczaj stają się byłymi parami. Z racji na własna swoją przyjemność i dobro waszych wzajemnych relacji najlepiej jest próbować nowych rzeczy. Poniżej znajdziesz wskazówki jak urozmaicić życie seksualne.
krok 1


para na tylnym siedzeniu samochodu

Zróbcie to w nowym miejscu.
Może to dziwne, lecz czasami wystarczy tylko zmienić miejsce, w którym uprawia się seks a budzi się w człowieku zupełnie nowy instynkt. Jeśli zawsze i tylko i wyłącznie kochacie się w łóżku spróbujcie dla odmiany zrobić to na podłodze w salonie albo na kuchennym blacie. Jeśli przeraża cię brak intymności w takich miejscach możecie się kochać pod prysznicem, kabina jest bardzo przytulna dla dwojga ludzi. Jeśli lubisz otwarte przestrzenie wybierz się na biwak i znajdź na tyle ustronne miejsce aby kochać się pod rozgwieżdżonym niebem. Dodaj do życia seksualnego odrobinę spontaniczności, chwyć partnera, gdy tylko wejdzie w drzwi i zrób to z nim w przedpokoju albo gdzie tylko masz ochotę.
krok 2


flirtowanie na plaży

Zróbcie to na inny sposób.
Ile różnych pozycji wypróbowałeś? Możesz wybrać kilka nowych pozycji seksualnych i przećwiczyć je ze swoim partnerem. Kamasutra to niezastąpione źródło pomysłów na nowe pozycje, być może niektóre z nich wywołują u ciebie śmiech, lecz mimo to wypróbuj je może się okazać, iż dadzą ci mnóstwo przyjemności. Możesz również zainteresować się seksem tantrycznym, który skupia się na takich technikach, które mają na celu zapewnić obojgu partnerom więcej radości, dogłębne przeżywanie i pogłębienie orgazmu. Oczywiście możesz także wymyślić swoje pozycje. Spróbuj podłożyć poduszkę pod biodra aby zmienić kąt penetracji. Siądź na partnerze, gdy buja się na bujanym fotelu i pozwól aby fotel zaprowadził was do orgazmu.
krok 3


masaż erotyczny

Zróbcie coś specjalnego.
Większość ludzi definiuje seks jako stosunek płciowy albo seks oralny, a bardzo niewiele czasu poświęcają na zrelaksowanie się i inne intymne zabawy, które ucieszą was zarówno w łóżku jak i poza nim. Czy robicie sobie nawzajem masaż pleców albo stóp? Czy karmicie się nawzajem czekoladą w łóżku albo popijacie wino z jednego kieliszka? Czy on kiedykolwiek rozsypuje płatki róż na twoim ciele? Czy ty czasami drapiesz go po plecach w wannie? Seksualne zabawy takie jak te pomogą pobudzić twoją namiętność.
krok 4


seks w łóżku

Róbcie więcej ekscytujących rzeczy.
Czasami prawdziwą powodem obumarcia namiętności pomiędzy partnerami jest fakt, iż każde z nich woli robić w łóżku coś zupełnie innego. Może na przykład chciałbyś aby twój partner poświecił więcej czasu na całowanie twoich piersi albo dłuższą grę wstępną, może on chciałby żebyś to ty zainicjowała zbliżenie albo częściej pieściła go oralnie. Być może jakiekolwiek z was dwojga nie chce się przyznać, iż druga osoba robi coś nie tak aby jej nie zranić. Wyłóż karty na stół i powiedz otwarcie, co powinien zmienić a co poprawić, by zwiększyć twoją przyjemność. Wypowiedzenie na głos twoich potrzeb uwolni gromadząca się frustrację.
krok 5


naga kobieta z pistoletem w łóżku

Pozwól działać swojej wyobraźni.
To, co dwoje ludzi robi w zaciszu swojej sypialni to niczyja kwestia. Jeśli zgadzasz się z tym to najwyższy czas aby wprowadzić twoje fantazje w czyn. Seks nie musi być taki jak inni ci mówią, iż powinien być. Mamy 21 wiek, możesz przeżywać orgazm na tyle sposobów ile sobie wymarzysz i nadal pozostaniesz grzeczną dziewczynką. Więc co cię powstrzymuje przed zrealizowaniem najdzikszych fantazji? Jeśli to on zazwyczaj inicjuje zbliżenie zamień się z nim rolami, jeśli on zazwyczaj jest na górze tym razem ty usiądź na nim. Fascynują cię zabawki seksualne albo filmy dla dorosłych? Możecie wybrać się na zakupy i wspólnie wybrać coś, co wam obojgu sprawi przyjemność. jeśli marzysz o tym aby być gwiazdą rocka, aktorką albo pokojówką nic nie stoi na przeszkodzie byś kupiła sobie seksowne przebranie i zabawiła się ze swoim partnerem. Seks nie zawsze musi być poważny. jeśli możesz się śmiać i świetnie bawić ze swoim partnerem to nigdy nie będziecie sobą znudzeni.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.