Leczenie Jak uwieść dziewczynę przyczyny. Co znaczy się jak oni to robią. Od wieków wiadomo, iż.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uwieść dziewczynę?

Definicja z ang. How to seduce a girl, z niem. Wie man ein Mädchen zu verführen.

Co to znaczy: Znasz pewnie mężczyzn, którzy umieją zdobyć niemal każdą kobietę i zastanawiasz się jak oni to robią. Od wieków wiadomo, iż kapitał i władza przyciągają kobiety. Świetnie sobie radzą także przystojni i bardzo pewni siebie mężczyźni. Lecz wszyscy wiemy, iż jest wielu mniej atrakcyjnych i nie wpływowych gości, którym udało się zdobyć kobietę swych marzeń. Przeczytaj ten artykuł a myślę, iż tobie także się uda.
krok 1
Zadbaj o swój wygląd
Zanim przystąpisz do ataku postaraj się zadbać o wygląd. Bardzo istotne jest pierwsze wrażenie a przecież bardzo zależy ci na tym, by było jak najlepsze. Kobiety lubią zadbanych mężczyzn, którym nie trzeba tłumaczyć 500 razy, iż najwyższy czas zmienić koszulkę na czystą. Jeśli ostatnie miesiące każdy wieczór spędzałeś w barze z kumplami na piwie może przydać się odrobina ruchu dla poprawienia kondycji i zbicia przysłowiowego brzuszka piwnego. Postaraj się zdobyć wizerunek fajnego faceta. Bądź miły i przyjazny dla innych, by mogli mówić o tobie w samych superlatywach. Żadna kobieta nie będzie mogła się oprzeć facetowi, który jest powszechnie lubiany i szanowany. No chyba, iż jest buntowniczką przeciwko powszechnej opinii i nie spodobasz jej się tylko dlatego iż wszyscy myślą iż jesteś fajny.
krok 2
Tematy tabu i powiązane z seksem traktuj delikatnie
Najlepiej byłoby je kompletnie pominąć na początku znajomości. Jeśli już zdarzy ci się wspomnieć o seksie, traktuj to jak poezję np. „drugą rzeczą, jaką uwielbiam robić w łóżku jest spanie”. Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy potocznie wyrażają się o stosunku płciowym bo myślą o nich, iż są prostakami i tylko jedno im w głowie. Pamiętaj, iż płeć przeciwna ma zupełnie inny stosunek do kontaktu fizycznego - ty powiesz, iż „uprawiałeś sex” a ona, iż „kochała się”.
krok 3
Nie rób tego, co inni mężczyźni
Jeśli w towarzystwie pojawi się naprawdę piękna i pewna siebie kobieta, którą podrywać będą wszyscy twoi kumple zignoruj ją. Jak już się dowie, iż masz reputację zawadiaki i mimo to nie zwróciłeś na nią uwagi to ją zaintrygujesz. Zacznie się zastanawiać, o co chodzi i z pewnością sama się koło ciebie zacznie kręcić, by zaspokoić własną ciekawość i usłyszeć odpowiedź na nurtujące ją pytanie.
krok 4
Daj jej do zrozumienia, iż inne kobiety cię lubią
Oczywiście zazdrość to nie jest nic dobrego, lecz na początku znajomości może napędzić tą machinę procesu uwodzenia. Kobiety jak lwice umieją walczyć jak o własne. Jak dziewczyna zobaczy, iż jesteś dostępny, lubiany i w jej obecnym myśleniu pożądany, zachowa się jak typowa kobieta na wyprzedaży. Rozgromi tłum łokciami a własną zdobycz zaniesie prosto do kasy aby sfinalizować zakup.
krok 5
Mów uwodzicielsko
Nigdy nie rozpoczynaj rozmowy, która koncentrowałaby się na pracy, szkole, rodzinie, programach telewizyjnych – zwyczajnie o kwestiach przyziemnych. Nigdy nie mów o sobie. Dyskutuj na temat egzotycznych miejsc na wakacje, mitologii, astrologii snów i wszystkich innych przyjemnych i niematerialnych rzeczach. Nie należy przedstawiać swoich prywatnych opinii. Pamiętaj, by patrzeć jej prosto w oczy w trakcie rozmowy. Spojrzenie jest bardzo istotne.
krok 6
Nie okazuj zdenerwowania
Rozmawiając z dziewczyną nie bój się, iż popełnisz jakąś gafę.
Jeśli będziesz zdenerwowany kobieta to od razu wyłapie – wyczyta to z twojej twarzy, a może to być wtedy gwóźdź do trumny. Na płeć piękną zdecydowanie bardziej działają pewni siebie mężczyźni.
krok 7
Pokaż własną wrażliwą stronę
Ten krok może zdecydowanie przyśpieszyć mechanizm uwodzenia. Do chwili obecnej jawiłeś się przed nią, jako mocny i twardy mężczyzna, który poradziłby sobie w każdej sytuacji. z pewnością ją to kręci, lecz zakręci jeszcze bardziej jak się przed nią otworzysz. Pokaż jej, iż możesz być naprawdę czuły, masz własne słabości, potrafisz być bardzo romantyczny i umiesz współczuć innym. Kobiety zwykle boją się mężczyzn bez skrupułów i takich, którzy w ogóle nie umieją okazywać uczuć. Uważaj jednak jak będziesz opowiadał o tym, jakie życie było ciężkie dla ciebie, ponieważ jak za bardzo przegniesz fakty prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Nie mów o byłych związkach bądź zdarzeniach, które naprawdę są dla ciebie bolesne. Ten krok jest szczególnie efektywny,
jeśli zainteresowałeś się dziewczyną bardzo wrażliwą i delikatną.
krok 8
Daj jej trochę przestrzeni
Wiadomo, iż na początku znajomości jeszcze tak dobrze się nie znacie. Każde z was ma własne sprawy i przyzwyczajenia. Nie przytłaczaj jej spotkaniami codziennie. Niech pójdzie do swojego ulubionego klubu fitness czy na spotkanie z koleżankami. Jeżeli będziesz daleko na pewno zacznie myśleć o tobie i tęsknić. Sama się nakręci jeszcze bardziej a ty będziesz mógł się spotkać z kumplami i opowiedzieć im jak idą twoje postępy w uwodzeniu.
krok 9
Spraw, by się śmiała
Kiedy kobieta się śmieje czuje się bardziej zrelaksowana, uwalniają się hormony szczęście a dodatkowo zmniejszają się zahamowania.
krok 10
Dotknij ją
Jak tylko nadarzy się okazja delikatnie ją dotknij. Muśnij ją w dłoń, pogłaszcz po ramieniu i jej włosach, sięgnij aż do kostki. Spokojnie,
jeśli będzie miała coś przeciwko to z pewnością ci o tym powie. Dotyk jak nic potrafi pobudzić zmysły i sprawia, iż rozpoczyna szaleć fantazja. Oprócz tego dotykając ją dasz jej do zrozumienia, iż jest dla ciebie atrakcyjna i bardzo cię pociąga. Ten drobny a zarazem subtelny zabieg może sprawić, iż zacznie coś czuć do ciebie.
krok 11


Kobieta z mężczyzną w łóżku

Daj jej do zrozumienia, iż nie możesz się jej oprzeć
Twoje zachowanie musi jednoznacznie wskazywać na to, iż masz ochotę się na nią rzucić. Kobieta w chwili, gdy czuje się pożądana rozpala w sobie zmysły i staje się bardziej uległa. Spraw aby rozpalił się w niej ogień. Powiedź coś w stylu "Powinni wprowadzić zakaz noszenia krótkich spódnic, ponieważ ciężko oprzeć się pokusie" chyba nie muszę pisać, iż musi mieć na sobie krótką mini w tym momencie. Nie tylko słowa, lecz również i spojrzenia mogą powiedzieć jej, iż ją pożądasz. Patrzenie na usta, piersi czy nogi świadczy o tym, iż nie potrafisz się przy niej skupić. Wzrok skieruj na jej usta za każdym razem jak coś mówi a będzie miała jasny sygnał, iż masz ochotę ją namiętnie pocałować.
Wskazówki i ostrzeżenia
Nie musisz być milionerem czy extra przystojniakiem, by uwieść kobietę, która wpadła ci w oko. Musisz dać jej do zrozumienia, iż różnisz się od standardowego podrywacza. Pamiętaj, iż to, co robisz nie może być zwykłą grą musisz wcielić się rolę amanta i poczuć to, co robisz całym sobą oczywiście,
jeśli to jest kobieta, z którą wiążesz dłuższe plany. Mam nadzieję, iż moje podpowiedzi okażą się pomocne. Życzę powodzenia. Jeżeli masz ciekawsze i wypróbowane sposoby jak uwieść kobietę to podziel się z nami.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.