Leczenie Jak uwieść mężczyznę przyczyny. Co znaczy podsunie Ci kilka pomysłów na to jak zdobyć.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak uwieść mężczyznę?

Definicja z ang. How to seduce a man, z niem. Wie man einen Mann zu verführen.

Co to znaczy: Ten artykuł pomoże Ci, nie tylko dowiedzieć się co kręci mężczyzn, lecz również podsunie Ci kilka pomysłów na to jak zdobyć wymarzonego mężczyznę.
Męscy czytelnicy z pewnością odkryją, iż kilka z poniższych technik może być zastosowane również w uwodzeniu kobiet. Niespodzianka! Może jednak nie różnimy się aż tak bardzo.
Czyli czytajcie dalej. Oto 10 sposobów na to, jak uwieść mężczyznę (stosujcie je z umiarem, gdyż z ogromną mocą idzie w parze ogromna odpowiedzialność).
krok 1


Para w kawiarni

Dobrze wybierz pole walki.
Uwierz, iż dobrze niektóre miejsce, jest kluczem do sukcesu. Wybór baru dla sportowców, w którym akurat wyświetlają mecze Mistrzostw Świata, może zakończyć się fiaskiem. Natomiast prywatna kolacja, w odpowiedniej, romantycznej atmosferze zapewni Ci największe szanse na efekt. Wybieraj miejsca, w których możesz zminimalizować ryzyko najróżniejszych przeszkód (w szczególności ewentualnej konkurencji). Musisz posiadać jego całkowitą uwagę. Oprócz tego, odpowiednie otoczenie może być bardzo stymulujące. Nigdy nie lekceważ mocy światła świec i dopasowanej do niego, delikatnej muzyki.
krok 2


Kobieta na sofie

Moc zapachu.
Zapach jest jednym z w najwyższym stopniu potężnych podświadomych impulsów, które wpływają na nasz osąd.
W ankiecie, 89% mężczyzn wyjawiło, iż zapach może podnieść atrakcyjność kobiety. 55% z tych ankietowanych mężczyzn, doszło nieco dalej w swoich wnioskach i przyznało się, iż byłoby w stanie ulec kobiecie tylko wskutek jej atrakcyjnego zapachu.
Wierzysz w to? Lepiej, tak aby tak było! Wszyscy, którzy widzieli albo czytali ‘Pachnidło: Historia Mordercy’, wiedzą o czym mowa.
Zapach jest jednym z w najwyższym stopniu potężnych podświadomych instynktów, które wpływają na nasze postrzeganie płci przeciwnej. Sposób w jaki pachniesz jest istotnym czynnikiem, od którego wiele zależy, jeżeli chcesz by Twoja próba uwiedzenia mężczyzny skończyła się sukcesem. Możesz porównać to zjawisko do feromonów w świecie zwierząt.
Kobieta może zwiększyć działanie swoich naturalnych feromonów, przez wykorzystywanie aromaterapii z olejkami z drzewa sandałowego, róży, ylang ylang, jaśminu lub paczuli. Są one znane z tego, iż działają jak afrodyzjak.
Szekspir napisał, iż Kleopatra podbiła Marka Antoniusza płynąć statkiem z pachnącymi żaglami. Egzotyczny zapach sprawił, iż natychmiast zakochał się on w Kleopatrze, tak bardzo, iż oddał za nią życie.
Używaj perfum, które lubisz, lecz uważaj by z nimi nie przesadzić. Stosuj je oszczędnie i aplikuj je na nadgarstkach, za uszami, w zgięciu łokcia, a kolanami i po wewnętrznej stronie kostek. Możesz również spróbować spryskać perfumami powietrze i przejść poprzez utworzoną z nich mgiełkę.
Spraw, tak aby Twoje perfumy były rozpoznawalną częścią Ciebie. Spraw, tak aby twój zapach zapisał w jego myślach.
krok 3


Sexy ubiór

Pokaż co nieco, lecz ukryj znacznie więcej.
Jest pewien sposób ubierania, który doprowadza mężczyzn do szaleństwa. I nie mam tu na myśli mocno wyzywających strojów, bo te akurat zniechęcają większość mężczyzn. Musisz znaleźć kompromis między pokazywaniem a ukrywaniem swoich kobiecych zalet. Sekretem jest odnalezienie właściwej kombinacji. Mężczyźni lubią kobiety, które podkreślają pewne części swojego ciała, w zasadzie bez ich specjalnego pokazywania. Omijaj oczywiste. Bardzo istotne to jest, żebyś sama ze sobą czuła się seksowna. Nie zapominaj także o zabójczej bieliźnie i seksownych akcesoriach jak na przykład bransoletki i naszyjniki.
krok 4


Kobieta pewna siebie

Bądź extra pewna siebie.
Miej pewność siebie modelki. Bądź kobietą, która wie czego chce i wie jak to zdobyć. Wiesz jak to zrobić?
Musisz jednak mieć świadomość, iż istnieje cienka czerwona linia. jeżeli przesadzisz, najpewniej wyjdziesz na arogancką, a nie pewną siebie. Nie chcesz tego, gdyż nikt nie lubi arogancji.
Możesz zacząć od całkowitej metamorfozy: nowa fryzura, nowe ciuchy, zrzucenie zbędnych kilogramów. Nigdy nie lekceważ tego, co może dla Ciebie uczynić nowa fryzura. Pilnuj również swojej postawy, trzymaj plecy prosto i ramiona w tyle, eksponuj klatkę piersiową. Rób wszystko, co powiększa Twoją pewność siebie, bo bardzo imponuje ona mężczyznom.
krok 5
Wysyłaj sygnały zainteresowania.
Teraz nadszedł czas, by dać mężczyźnie cień nadziei, iż faktycznie ma u Ciebie szanse. Od czasu do czasu, wysyłaj mu drobne sygnały zainteresowania, które sprawią, iż odważy się ujawnić.
krok 6
Nie krzyżuj rąk
krok 7
Baw się własnymi włosami lub innymi przedmiotami. Placami przeczesuj włosy.
krok 8
Ściągnij jakąś nitkę z jego kurtki (nawet jeśli takiej nie ma!)
krok 9
Stań do niego twarzą w twarz i od czasu do czasu pochylaj się naprzód, a następnie wycofuj
krok 10


Seksowne usta

Od czasu do czasu oblizuj i przygryzaj usta.
I ponownie: Nie przesadź! Doświadczeni mężczyźni umieją odczytać te sygnały, niedoświadczeni.. cóż.. wiedzą, iż coś jest na rzeczy.
krok 11


Siedząca dziewczyna

Magia oczekiwania.
to jest jedna z wariacji na temat techniki "graj trudną do zdobycia", która tak przy okazji, ma dość wątpliwą skuteczność. jeśli przesadzisz, bardziej Ci ona zaszkodzi niż pomoże. Zamiast tego zagraj w małą grę zwaną "oczekiwaniem".
Oczekiwanie, podekscytowanie, napięcie, wszystkie te emocje mogą niesamowicie zadziałać na mężczyznę. Odwlekaj nagrodę. Rób dwa kroki naprzód, a następnie jeden do tyłu. Zaszczep w nim silne uczucie niezadowolenia, które może zostać rozwiane tylko zdobyciem Ciebie. Nigdy nie bądź zbyt łatwa dla niego do zdobycia.
Rób dwa kroki naprzód i jeden do tyłu, dwa naprzód i jeden do tyłu. Zaprzeczaj sobie! Zastosuj wyżej wymienione sygnały zainteresowania, a chwilę później okaż jego brak i ignoruj mężczyznę poprzez kilka min.. Potem zacznij od nowa. Dwa kroki w przód i jeden w tył.
krok 12


Uwodzicielskie spojrzenie

Zabójcze spojrzenie – Metoda francuska.
Zacznij od niemal przypadkowych przeciągłych spojrzeń. Następnie możesz zastosować bezpośrednie spojrzenie na wybranego mężczyznę. Tym samym rozpoczynasz coś co można nazwać zabawną niewinnością (ktoś kiedyś stwierdził, iż to wynalazek Francuzek). W momencie, kiedy mężczyzna odwzajemni spojrzenie, natychmiast powoli opuść wzrok i uśmiechnij się z zawstydzeniem. Później możesz to powtórzyć i nawet mocniej zaakcentować, przez dłuższe spojrzenie i ponowne opuszczenie wzroku. To flirt bez używania słów (można sporo się dowiedzieć od Francuzów w sprawach miłosnych).
krok 13
Dotknij go ‘niechcący’.
Kiedy po coś sięgasz, spróbuj niby poprzez sytuacja dotknąć jego ręki. Postaraj się, by nie było to zbyt oczywiste. Oprócz tego, dotykaj go przelotnie w trakcie rozmowy, by zwrócić na coś uwagę lub w momencie kiedy on powiedział coś interesującego.
Sekret polega na tym, by bawić się przelotnym dotykiem od czasu do czasu. To stwarza napięcie, lecz również fizyczną więź. A co najważniejsze, wysyła podświadomy sygnał, iż nie interesuje Cię jedynie ‘bycie przyjaciółmi’.
krok 14


Uwodzicielski taniec

Moc erotycznego tańca.
To proste i szybkie. Naucz się tańczyć w erotyczny sposób i postaraj się by miał szansę to zobaczyć. Nie lekceważ mocy tego metody.
Większość kobiet uwielbia wyrażać siebie na parkiecie. Dlaczego miałabyś nie nauczyć się jak robić to we właściwy sposób? Są specjalne kursy tańca lub możesz się wybrać do klubu i poobserwować, jak robią to inne kobiety. To naprawdę potężna broń.
krok 15
Sekretny składnik.
A teraz, ostatni składnik do zakończonego sukcesem uwiedzenia mężczyzny. Nie może on czuć, iż jest uwodzony. Musi myśleć, iż to on uwiódł Ciebie, a nie na odwrót. Oddaj mu zwycięstwo, pozwól aby czuł się bohaterem. Mężczyźni to lubią, gdyż daje im to poczucie pewności siebie.
Dlaczego masz nie tego wykorzystać, skoro i tak dostajesz to na czym Ci zależało!
krok 16


Kobieta z mężczyną w łóżku

Wniosek:
Kilka innych przydatnych wskazówek:
Bądź tajemnicza i baw się
Obudź w nim odkrywcę
Pozwól mu, by to on mówił
Flirtuj intensywnie w 90% mową ciała, a jedynie w 10% słowami
Zaprzeczaj sobie, wysyłaj mylne sygnały
Atakuj go wszystkim: wyglądem, smakiem, muzyką, dotykiem, zapachem
Zadbaj o to, tak aby nie wyglądać na zdesperowaną
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.