Leczenie Jak używać kulek gejszy przyczyny. Co znaczy zaginął. Jednak aktualnie kulki gejszy.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak używać kulek gejszy?

Definicja z ang. How to use Geisha balls, z niem. Wie man Geishakugeln verwenden.

Co to znaczy: Już w starożytności stosowano kulki gejszy. Później słuch o nich niejako zaginął. Jednak aktualnie kulki gejszy ponownie wróciły do łask. Sporo kobiet nie wie jednak o ich istnieniu, a jak już wiedzą, to nie umieją ich użyć wedle przeznaczeniem albo uzyskać pożądanych rezultatów. Poniżej znajdziesz kilka rad, jak poprawnie używać kulek gejszy i sprawić sobie nie lada rozkosz.
krok 1
Zanim włożysz kulki do pochwy, skorzystaj z łazienki i umyj dokładnie kulki w ciepłej wodzie z mydłem.
krok 2
Wkładaj każdą kulkę osobno. Możesz zwilżyć kulki lubrykantem, tak aby było Ci łatwiej. Kobiety, które używają kulek gejszy często mówią, iż ich umieszczanie w pochwie jest bardzo podobne do wkładania tamponu. Jeżeli jednak nie używasz tamponów albo masz problemy z ich wkładaniem pamiętaj, tak aby podnieść jedną nogę do góry. Jeżeli to nie pomaga, spróbuj na leżąco.
krok 3
Napnij mięśnie nóg, następnie napnij mięśnie Kegla, by przytrzymały kulki w pochwie. Kulki powinny lekko naciskać na wejście do pochwy i dawać wrażenie wypełnienia pochwy. Podobnie jak z tamponami.
krok 4
Trzymaj kulki w pochwie poprzez ok. 15 min. na dzień, by wyćwiczyć i wzmocnić mięśnie Kegla. Lecz jeżeli chcesz, możesz je trzymać poprzez godzinę albo więcej, by uzyskać lepsze efekty.
krok 5
jeżeli któraś kulka się wyślizgnie, umyj ją dokładnie ciepłą wodą z mydłem i włóż z powrotem.
krok 6
jeżeli ciągniesz za sznureczek, a kulka mimo wszystko nie chce wylecieć, jest kilka innych sposobów na wyciągnięcie kulek, włączając w to podskakiwanie, kaszlenie, smarkanie, siadanie, podnoszenie cięższych rzeczy. Możesz użyć lubrykanta, tak aby ułatwić kulkom wydostanie się z pochwy.
krok 7
Jak się pobudzić:
- Włóż kulki do pochwy. Usiądź wygodnie i złącz mocno nogi. Kołysz się na boki całym ciałem. Poczujesz rosnące podniecenie.
- W momencie seksu, zostaw jedną albo dwie kulki w pochwie. Penis będzie o nie uderzał i nimi obracał, co będzie dodatkowo stymulowało zarówno pochwę jak i penisa.
- Zostaw jedną albo dwie kulki w pochwie także wtedy, gdy używasz wibratora zarówno wtedy, kiedy wkładasz go do pochwy, jak i w czasie stymulacji łechtaczki.
Wskazówki i ostrzeżenia
jeżeli jesteś początkująca albo nie masz zbyt silnych mięśni Kegla, zamiast metalowych użyj plastikowych kulek. Metalowe wylecą wiele szybciej,
jeżeli nie masz wyćwiczonych mięśni Kegla.Kulki zrobione z lateksu są bardzo wygodne, lecz ciężko jest utrzymać lateks w czystości, gdyż ma małe dziurki, gdzie łatwo rozwijają się bakterie i wykonany jest z materiału, który także sprzyja rozwojowi bakterii.wybrane kulki mają sznureczek albo patyczek, dzięki któremu łatwiej jest usunąć kulki z pochwy.Dopóki nie nauczysz się korzystać z kulek i utrzymywać ich w pochwie, używaj ich tylko w domu, tak aby uniknąć niekontrolowanego ich wysunięcia gdzieś na mieście. Na początku nawet zwykłe kichnięcie może wywołać wysunięcie kulki.Jedna albo obie kulki mogą być włożone do pochwy w czasie zbliżenia seksualnego. Kulki będą stymulowały nie tylko pochwę, lecz i penisa i zwiększą liczba wydzieliny.Kulki ze sznureczkami mogą być także wkładane do odbytu. Dzięki sznureczkowi łatwo jest je wyciągnąć i nie zgubią się tak łatwo.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Stosowanie kulek gejszy jest istotne dla naszego zdrowia. Warto wybrać takie, które są dobrze i estetycznie wykonane. Ważny jest też rozmiar kulek, który uzależniony jest od budowy ciała kobiety oraz stopnia zaawansowania w ćwiczeniach. Tutaj dostępny jest piękny zestaw z dwoma rozmiarami http://plumbum.com.pl/pl/c/Produkty/59 .