Leczenie Jak używać kulek rozkoszy przyczyny. Co znaczy używa się do wzmocnienia mięśni Kegla, a.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak używać kulek rozkoszy?

Definicja z ang. How to use the balls of delight, z niem. Wie die Kugeln der Freude zu verwenden.

Co to znaczy: Kulki rozkoszy, nazywane także kulkami gejszy to małe okrągłe obiekty, których używa się do wzmocnienia mięśni Kegla, a więc mięśni łonowo-guzicznych w sąsiedztwie bocznych ścianek pochwy. Większość kobiet, które chcą wzmocnić te mięśnie wykonują tak zwany ćwiczenia Kegla. Początkowo rekomendowane one były tylko osobom z nietrzymaniem moczu. Lecz mocniejsze mięśnie Kegla to gwarancja bogatszych doznań seksualnych zarówno dla kobiet jak i ich partnerów. Twardsze i mniejsze kulki są trudniejsze do utrzymania w pochwie, dlatego wyćwiczysz na nich mięśnie Kegla wiele szybciej.
krok 1
Zlokalizuj własne mięśnie Kegla. Zrobisz to bardzo prosto w czasie oddawania moczu. Zatrzymuj strumień moczu zaciskając mięśnie w pochwie. W miejscu, w którym czujesz największy nacisk znajdują się mięśnie Kegla. To będzie to miejsce, które będziesz zaciskać, kiedy włożysz do pochwy kulki.
krok 2
Usiądź sobie z szeroko rozchylonymi nogami albo stojąc podnieś jedną nogę i oprzyj ją np. na wannie albo krześle. Będąc w jednej z tych pozycji delikatnie umieść kulki w pochwie. Nie wkładaj ich razem, lecz jedna po drugiej. W sumie wkładasz je tak samo jak tampon. Nie wkładaj ich jednak w czasie okresu albo gdy masz podrażnioną pochwę.
krok 3
Zaciśnij mocno mięśnie w pochwie i trzymaj je tak zaciśnięte poprzez ok. 10 sekund. Następnie rozluźnij ja na 10 sekund. Powtórz to ćwiczenie dziesięć razy, za każdym razem zwiększając o kilka sekund czas zaciskania i rozluźniania mięśni. Między nimi zrób dziesięć szybkich zaciśnięć i rozluźnień mięśni. Poczujesz jak kulki poruszają się w Tobie. lecz nie przejmuj się, iż się zgubią – z pewnością do tego nie dojdzie.
krok 4
Noś kulki w pochwie w ciągu dnia, ćwicząc mięśnie. Zaleca się, tak aby chodzić z kulkami tylko w domu, w szczególności kiedy nie masz idealnie wyćwiczonych mięśni Kegla. Mogą one gdyż wyślizgnąć się z pochwy gdy będziesz na zakupach albo w jakimś miejscu publicznym, co może być bardzo krepujące.
krok 5
Wyjmij z pochwy kulki, jeżeli uznasz, iż już wystarczy ćwiczeń. Przyjmij pozycję siedzącą albo stojącą, tka jak w kroku pierwszym. Chwyć za sznureczek i wyjmij kulki. Umyj je dokładnie ciepłą wodą z mydłem albo włóż do kipiącej wody, tak aby je wysterylizować.
Wskazówki i ostrzeżenia
Kiedy nie używasz kulek, przechowuj je dokładnie otulone jakimś ręcznikiem albo w przeznaczonym do tego celu pudełku. Nie dziel się nimi z nikim. Podobnie nie używaj kulek koleżanek.Zarówno w czasie umieszczania kulek w pochwie, jak i w czasie ich wyciągania możesz użyć lubrykantu. Nawilży od odpowiednio pochwę i wiele łatwiej będzie Ci umieścić albo wyjąć z niej kulki.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.