Leczenie Jak używać masażera przyczyny. Co znaczy Z jednej strony wydaje się, iż książka nie tu.

Czy pomocne?

50% pozytywne
6 głosów

Jak używać masażera?

Definicja z ang. How to use a vibrator, z niem. Wie man einen Vibrator zu benutzen.

Co to znaczy: Niewiele jest na rynku masażerów, które można kupić razem z instrukcją obsługi. Z jednej strony wydaje się, iż książka nie tu jest niezbędny - nareszcie każdy chyba wie jak używa się wibratora. Lecz jeśli nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia z wibratorem, skąd masz dokładnie wiedzieć jak się nim posługiwać? Większość ludzi uważa, iż wystarczy aby wibrator dostarczał przyjemności, lecz jeśli ty chcesz czegoś więcej przeczytaj poniższe wskazówki, które w szczególności na początku wyjaśnią ci zasady posługiwania się wibratorem.
krok 1
Poznaj swój masażer.
Wyjmij wibrator z opakowania, oglądnij go, sprawdź jak działa i patrz, jakich baterii wymaga. Pobaw się wszystkimi przyciskami i guziczkami, sprawdź ile prędkości i jakie inne opcje ma twój wibrator. Przed użyciem dobrze wymyj wibrator, jeśli nie jest wodoodporny uważaj aby go nie zachlapać w miejscu gdzie wkłada się baterie. Sprawdź czy na powierzchni wibratora nie ma jakichkolwiek rys albo ostrych wystających krawędzi, możesz to łatwo zrobić przejeżdżając delikatnie dłonią po całej powierzchni wibratora. Upewnij się również czy przy części, w której są baterie nie wystają jakiekolwiek kable i iż solidnie jest ona połączona z resztą powierzchni wibratora. jeśli znajdziesz jakieś niedociągnięcia zwróć wibrator do sklepu przed jego użyciem.
krok 2
Samodzielnie sprawdź masażer.
Nawet, jeśli kupiłaś wibrator do zabawy ze swoim partnerem dobrze jest go najpierw samodzielnie przetestować. Masz lepszą świadomość siebie i swoich potrzeb, więc możesz się skupić na tym, jakie odczucia daje ci wibrator, bez partnera, który rozpraszałby cię (lepszą albo gorszą) wspólną zabawą. Upewnij się, ze masz odrobinę czasu tylko dla siebie. jeśli masz współlokatorów, dzieci, cienkie ściany albo wścibskich sąsiadów możesz włączyć muzykę i przykryć się kocem aby wyciszyć dźwięk. Możesz również pomyśleć o wyciszeniu wibratora.
krok 3
Pobaw się przy włączonym świetle.
Nie wszyscy będą się czuli komfortowo wykonując ten pkt., lecz pobawienie się wibratorem przy włączonym świetle może być bardzo pouczające i użyteczne. Możesz w ten sposób odkryć na swoim ciele miejsca, zakończeń nerwowych, które będą bardzo podatne na stymulację. To będzie taka istotna wiadomość na przyszłość, którą możesz zachować dla siebie albo podzielić się nią ze swoim kochankiem. Ten sam sukces można osiągnąć później zwykłym dotykiem, lecz wibrator będzie użyteczny do zlokalizowania takich miejsc.
krok 4
Przyzwyczaj ciało do masażu zanim użyjesz masażera.
Z początku możesz odczuwać pewien dyskomfort związany z tempem masażu. By temu zapobiec zapoznaj własne ciało najpierw rytmem masażu. Przejeżdżaj wibratorem po całym ciele, nawet zanim go włączysz, jakie to uczucie? Włącz wibrator i masuj nim delikatnie własne mięśnie. jeśli wibrator zrobiony jest z twardego materiału przejeżdżając nim po ciele prawdopodobnie uznasz, iż to bardzo miłe. Z kolei, jeśli wibrator jest gumowy, miękki i elastyczny nie przesuwa się gładko po twoim ciele możesz to wypróbować jego wibracje poprzez ubranie. Ten pkt. nie ma na celu osiągnięcia orgazmu, lecz jest delikatnym metodą na zapoznanie twojego ciała z wibratorem.
krok 5
Zacznij "grę wstępną".
Włącz masażer i zacznij od dotykania nim stóp i dłoni. Przesuwaj go w górę i w dół po rękach i nogach, przechodząc również poprzez brzuch, ramiona, szyję, skórę głowy i twarz. Zabawę możesz zacząć w ubraniu, jeśli oczywiście chcesz. Pieść wibratorem wargi sromowe i łechtaczkę, nie musisz przecież od razu przechodzić do sedna sprawy. Najpierw pozwól aby całe ciało poczuło wibrację, dopiero później przejdź do bardziej wrażliwych części ciała. Możesz powoli dotykać wibratorem wewnętrzna cześć ud, albo okrążać nim własne piersi i sutki.
krok 6
Nie spiesz się.
Zadbaj o każdy fragment swojego ciała. Wspaniałą właściwością masażera to jest, iż nigdy nie będzie znudzony ani zmęczony i pozwoli tobie zbadać każdy centymetr twojego ciała pod względem odczuwania przyjemności seksualnej. Większość kobiet używa wibratora do stymulacji łechtaczki - wszystkie reagują pozytywnie, część odczuwa jednak większą przyjemność niż pozostałe. Zanim użyjesz wibratora pomyśl, iż twoim celem jest dokładne zbadanie siebie a wibrator służy ci jako kompas i latarka (niektóre wibratory mają nawet kształt latarki). Nie spiesz się. Pozostawiając wibrator na dłużej w jednym miejscu możesz odkryć doznania, których nie osiągniesz przy krótkim, szybkim kontakcie.
krok 7
Pobaw się różnymi prędkościami masażera.
Większość masażerów ma kilka prędkości, a co najmniej dwie. Zawsze zaczynaj od najmniejszej dostępnej prędkości i stopniowo zwiększaj ją. jeśli na początku wydaje ci się, iż wibrator jest zbyt mocny połóż ręcznik na swoim ciele aby oddzielał cię od wibratora, co nieco złagodzi drgania. Możesz także zwyczajnie delikatnie przycisnąć go do swojego ciała, aby wczuć się w jego rytm. Może się także tak zdarzyć, iż na niektórych częściach twojego ciała najlepsza będzie najmniejsza szybkość, w innych rejonach ciała stwierdzisz zaś, iż im szybciej tym lepiej. Niektóre wibratory maja również ustawienie pulsacyjne, lecz możesz się również pobawić zwiększając albo zmniejszając prędkość ręcznie.
krok 8
Baw się napięciem.
Eksperymentuj z zastosowaniem różnego poziomu napięcia. Może w najwyższym stopniu lubisz głębokie napięcie, jakie stwarza stymulacja łechtaczki, albo wolisz delikatne uczucie, gdy wibrator znajduję się tuż nad twoim ciałem. Możesz wepchnąć wibrator mocno wgłąb swojego ciała, aby stymulował twoje mięśnie, możesz wtedy również poczuć drgania silnika. Większość wibratorów na baterie działa tak, iż im więcej siły włożysz tym mniejsze odczujesz drgania. Działa to tak - im silniej trzymasz wibrator ręką tym więcej drgań przechodzi na twoją dłoń. Eksperymentuj, zacznij od delikatnego dotyku, przejdź poprzez wszystkie prędkości i możliwe metody pieszczot, dlatego możesz odkryć, co Tobie w najwyższym stopniu odpowiada.
krok 9
Jeden pkt. czy całość?
Większość masażerów zakończona jest jednym punktem albo krawędzią. Spróbuj pieścić się właśnie tym punktem masażera. Następnie w tym samym miejscu przyłóż do ciała najszerszą i największą powierzchnię wibratora. Zazwyczaj jest tak, iż inaczej (bardziej intensywnie) odczuwamy drgania, które pochodzą tylko z jednego, małego punktu niż te, które są rozproszone na większej powierzchni wibrującej. Może okazać się, iż uczucie, jakie sprawia najszersza część wibratora na twoich wargach sromowych albo łechtaczce jest fantastyczne. Odbywa się tak dla tego, iż łechtaczka i jej unerwienie znajdują się w znacznej mierze w głębi ciała i poprzez głębokie wibracje można ją pobudzić od wewnątrz, a nie tylko poprzez bezpośrednią stymulację z zewnątrz.
krok 10
Używanie masażera do penetracji.
Większość kobiet używa masażera do stymulacji zewnętrznej, lecz jeśli wibrator jest przeznaczony również do penetracji nie ma powodu aby nie spróbować. Wibratory bezpieczne do penetracji są gładkie, nie maja jakichkolwiek ostrych krawędzi i nie pochłaniają płynów. W większości przypadków zaleca się aby do penetracji założyć na wibrator prezerwatywę, dobrze jest również zastosować żel intymny. Nanieś odrobinę lubrykantu na wibrator, palcami posmaruj również srom i wnętrze pochwy.
krok 11
Przeprowadź penetrację "badawczą".
Zacznij bardzo powoli, najpierw pobudź własne ciało poprzez stymulację zewnętrzną. Sporo kobiet uwielbia penetrację masażerem, gdyż wewnątrz ciała znajduje się więcej zakończeń nerwowych, których pobudzanie sprawia tak sporą przyjemność. Spora część kobiet używa wibratora aby znaleźć i stymulować pkt. G, istnieje, gdyż hipoteza, iż zakończenia nerwowe w tym właśnie miejscu na szyjce macicy bardzo mocno reagują na stymulację i nacisk. Po wsunięciu wibratora do pochwy naciskaj nim na górną część szyjki macicy (skieruj wibrator w stronę brzucha). Możesz w ten sposób pobudzić punk G, a również pośrednio łechtaczkę.
krok 12
Korzystanie z masażera z partnerem.
Możesz używać masażera ze swoim partnerem na sporo sposobów. Możesz kontrolować masażer używając go sama na sobie w czasie igraszek w łóżku z partnerem. Możesz stymulować wibratorem partnera, albo na odwrót, on może stymulować ciebie. Możesz również znaleźć wibrator, który będzie między tobą i twoim partnerem; jakiekolwiek z was nie będzie musiało mieć nad nim kontroli, lecz doda on wiele smaczku waszym zabawom. Możecie wspólnie wymyślić sporo sposobów na użycie wibratora, lecz zawsze dobrym pomysłem jest aby każde z was zapoznało się z nim najpierw wedle powyższymi wskazówkami.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wybrane wibratory mają specjalnie wyprofilowane, zaokrąglone końcówki, to są wibratory punktu G. Te zabawki mogą łatwiej dotrzeć do punktu G niż inne wibratory, lecz niestety nie dają gwarancji, iż spodoba się wam sukces ich stymulacji. Z powodzeniem możesz wykorzystać zwykły wibrator do stymulacji punktu G. jeśli chcesz używać wibratora do stymulacji analnej używaj jedynie wibratora specjalnie przeznaczonego do tego rodzaju stymulacji. Taki wibrator powinien być zupełnie gładki, jednolity, z rozszerzaną ku dołowi końcówką, by zapobiec wślizgnięciu się całości do wnętrza odbytu.. jeśli używasz wibratora do stymulacji partnera możesz bawić się siłą wibracji, wystarczy, iż mocniej chwycisz wibrator ręką i dlatego drgania przejdą na twoje dłonie. Gdy rozluźnisz uchwyt siła wibracji ponownie się zwiększy.Zawsze po zastosowaniu wyjmuj z wibratora baterie. .. jeśli zostawisz w środku baterie wibrator może samoistnie włączyć się na małe obroty. To może wypalić system, albo powodować żenujące momenty (na przykład kiedy cała rodzina wstanie od obiadu, aby dowiedzieć się, co tak brzęczy). Ponadto, .. jeśli długo pozostawisz baterie w wibratorze mogą one doprowadzić do korozji.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    To dobry porządny sprzęt.