Leczenie Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny przyczyny. Co znaczy dysfunkcja seksualna. Przedwczesny.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny?

Definicja z ang. How to extend the relationship of man, z niem. Wie wird die Beziehung des Menschen zu verlängern.

Co to znaczy: Wielu mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem. To jest dość powszechna dysfunkcja seksualna. Przedwczesny wytrysk jest definiowany jako ejakulacja po minimalnej stymulacji seksualnej. Może do niego dojść tuż przed stosunkiem, bądź po krótkiej penetracji. Dochodzi do niego wcześniej, niż chciałby mężczyzna i prowadzi to regularnie do frustracji, niepokoju u partnerów. Jak określają badana na temat seksualności Polaków, problem ten dotyka około 1/3 mężczyzn aktywnych seksualnie. Nie zapomnijmy jednak, iż niekiedy przedwczesny wytrysk może być czymś naturalnym. Występuje on regularnie u młodych mężczyzn, którzy dopiero zaczęli kontakty seksualne. Przedwczesny wytrysk jest również czymś naturalnym po dłuższej abstynencji seksualnej. Nadmierne podniecenie skutkuje szybszą ejakulację. Poniżej znajdziesz wskazówki na temat przeciwdziałania szybkiemu wytryskowi a tym samym wydłużenia stosunku.
krok 1
Przede wszystkim, jeżeli cierpimy na przedwczesny wytrysk to pamiętajmy, iż są sposoby, które pomogą nam w wydłużeniu czasu kontaktów seksualnych. Istotne to jest, tak aby nie popadać w panikę i niepotrzebnie się nie zadręczać. to jest problem, który dotyka wielu mężczyzn. Sporą rolę w takiej sytuacji odgrywa partnerka. Nie powinna ona ośmieszać mężczyzny, czy także robić mu złośliwych uwag. to jest najgorsze w tej sytuacji. Partnerka powinna wspierać. Nareszcie oboje pracują nad polepszeniem życia seksualnego. Wyrozumiałość to podstawa.
krok 2
Co można zrobić, tak aby zminimalizować problem? Jest kilka metod. Jednak przed ich stosowaniem warto wybrać się do lekarza, najlepiej seksuologa, tak aby zasięgnąć rady. Wybrane terapie mogą nie być skuteczne w twoim wypadku. Oprócz tego doktor dokładnie zdiagnozuje przyczynę tego stanu rzeczy. Pierwszą sposobem może być farmakoterapia. Polega na stosowaniu odpowiednio dobranych leków, które działają na neuroprzekaźniki szczególnie serotoninę. Do tego typu leków zalicza się, min.: SSRI a więc selektywne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny.
krok 3
W leczeniu przedwczesnego wytrysku stosuje się również specjalne preparaty, które znieczulają żołądź prącia. Stosuje się je, by zmniejszyć wrażliwość na bodźce zewnętrzne, a tym samym wydłużyć stosunek. Stosuje się je około 20-30 min. przed stosunkiem. Można również założyć prezerwatywę, bądź tuż przed stosunkiem zmyć preparat. Dlatego zmniejszają się działania niepożądane u partnerki.
krok 4
Następną sposobem walki z przedwczesnym wytryskiem są odpowiednie ćwiczenia masturbacyjne. Ruchy w czasie masturbacji powinny być powolne i delikatne. W chwili, gdy narasta podniecenie, należy zaprzestać ruchów i oddychać głęboko. Gdy podniecenie opadnie (nie to jest równoznaczne ze zmniejszeniem erekcji), należy ponownie zacząć powolne, delikatne ruchy. Można spróbować również sposoby polegającej na częstym uprawianiu seksu. Stwierdzono, iż im częstsze kontakty seksualne (na przykład każdego dnia), tym stosunki wydłużają się.
krok 5
regularnie problem nie leży po stronie zdrowia fizycznego, a zdrowia psychicznego. Psychika jest bardzo istotna w tej dolegliwości. by efektywnie wyleczyć przedwczesny wytrysk, dobrze jest udać się na wizytę do seksuologa bądź psychologa.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.