Leczenie Jak wyglądać seksownie przyczyny. Co znaczy widziałaś je bez makijażu? No właśnie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak wyglądać seksownie?

Definicja z ang. How to look sexy, z niem. Wie man sexy aussehen.

Co to znaczy: Nie każdy może wyglądać seksownie. Popatrz się na modelki i znane osoby. Czy widziałaś je bez makijażu? No właśnie. Wyglądają normalnie, tak jak każde inne kobiety spotkane na ulicy. Dopiero po nałożeniu makijażu zaczynają wyglądać przepięknie. Ty także możesz tak wyglądać jeżeli dokonasz kilku zmian. Musisz jednak wiedzieć, iż w większości to co czyni cię seksowną pochodzi z twojego wnętrza. Seksowna jest sama pewność siebie, która promieniuje i chwyta za serce płeć przeciwną. Poniżej znajdziesz kilka sposobów na to, by czuć się i wyglądać sexy.
krok 1
Przeglądnij kolorowe zdjęcia w magazynach. Popatrz się jakie fryzury mają gwiazdy. Zobacz się także na kształt twarzy aktorek i modelek. Wybierz kilka dziewczyn podobnych do ciebie a następnie wybierz pośród nich fryzury, które ci się w najwyższym stopniu podobają. Odpowiednia fryzura bardzo wpływa na nasz wygląd. jeżeli nigdy nie miałaś długich włosów może nadeszła pora, by je nareszcie zapuścić? jeżeli nie chce ci się czekać kilku lat możesz sobie je zwyczajnie przedłużyć.
krok 2
Kup sobie nową bieliznę. Nic tak nie dodaje pewności siebie jak nowa, seksowna bielizna. jeżeli będziesz czuła się seksownie to tak także będziesz wyglądać - pamiętaj o tym!
krok 3
Kup sobie nowe ubrania. Oczywiście nie muszą to być markowe ubrania. Istotne jednak, abyś kupiła coś kobiecego, co uwydatni twoje kształty a nie je zasłoni. Przemyśl zakup tuniki, dżinsów rurek i butów na szpilce. Pamiętaj, iż faceci uwielbiają kobiety na szpilkach. Nie buty na koturnie, na klocku czy na słupku. Muszą to być szpilki! jeżeli masz problemy z zakupami poproś o pomoc sprzedawczynię, która zna się na obecnych trendach i na pewno z przyjemnością ci pomoże.
krok 4
Idź się trochę poopalać. Może nie to jest bardzo zdrowe dla skóry, jednak delikatnie opalone ciało wygląda bardziej ponętnie. jeżeli nie chcesz się opalać, z racji na zdrowie użyj kremów samoopalających.
krok 5
Załóż na usta szminkę albo błyszczyk. Twoje usta nie mogą być wysuszone i zaniedbane.
krok 6
Użyj różu do policzków! Dzięki niemu twoja twarz nabierze odpowiednich, zdrowych kolorów.
krok 7
Ściągnij łopatki do siebie, głowę unieś do góry. Nigdy nie opuszczaj jej w dół w czasie chodzenia. Nie zobacz się pod nogi tylko daleko na horyzont. Sposób chodzenia bardzo świadczy o tym, czy jesteśmy pewni siebie. Pamiętaj, iż faceci kochają kobiety pewne siebie.
krok 8
Rozmawiając z ludźmi zobacz im prosto w oczy. Wiele się uśmiechaj. Patrzenie w oczy świadczy także o naszej pewności siebie. Zauważ, iż kobiety także szukają mężczyzn, którzy patrzą im w oczy a nie uciekają wzrokiem na boki.
Wskazówki i ostrzeżenia
Pamiętaj, iż piękno kryje się we wnętrzu. Nawet jeżeli jesteś bardzo piękna jednak brak ci życzliwości dla ludzi i inteligencji, inni będą postrzegać cię jako osobę niezbyt interesującą. Z drugiej strony - możesz być nieatrakcyjna fizycznie jednak jeżeli będziesz miła, uśmiechnięta, życzliwa i inteligentna wówczas wszyscy będą zabiegali o twoje względy!
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Trzeba się po prostu myć, to zachowuje sexowność partnera na lata.