Leczenie Jak wymasować piersi kobiety przyczyny. Co znaczy poprawne wykonanie zależy od dwóch.

Czy pomocne?

60% pozytywne
5 głosów

Jak wymasować piersi kobiety?

Definicja z ang. How to massage a woman's breast, z niem. Wie der Brust einer Frau zu massieren.

Co to znaczy: Masaż piersi jest bardzo przyjemnym doświadczeniem dla obydwu partnerów. Jego poprawne wykonanie zależy od dwóch bardzo ważnych przedmiotów. Musisz wykazać się kreatywnością swoich ruchów i elastycznością w czasie masażu piersi, gdyż jak wiadomo każda kobieta jest inna. Więc Twoim zadaniem, jako początkującego masażysty jest zwracanie uwagi na reakcje partnerki. Pamiętaj, iż ciało nigdy nie kłamie. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które pomogą Ci dać kobiecie wspaniałą przyjemność.
Oliwka dla niemowląt albo olejek do masażu.
krok 1
Przygotuj własne dłonie.
Pierwszym etapem masażu kobiecych piersi jest odpowiednie przygotowanie swoich dłoni. Będziesz do tego potrzebował odpowiedniego lubrykantu. Dziecięca oliwka doskonale się do tego nadaje, gdyż pozwoli Ci ona ślizgać się delikatnie po kobiecych piersiach. Dlatego nalej odrobinę oliwki na własne dłonie, po czym je rozetrzyj, aż ręce się delikatnie rozgrzeją.
krok 2
Zapoznaj się z jej piersiami.
Zanim przejdziesz do wszelkich technik masażu zbadaj dokładnie piersi partnerki. Rozetrzyj delikatnie, by je sprawdzić, pamiętając przy tym, iż nie to jest masaż właściwy. Głównym celem tego etapu jest zapoznanie się z kobiecymi piersiami.
krok 3
Masaż.
Rozpocznij masaż przez rozcieranie zewnętrznych części kobiecych piersi. Używaj przede wszystkim palców. Rozstaw palce i lekko dociskaj do biustu. przez ruch kołowy, pracuj obiema rękoma wokół zewnętrznych części piersi. Poprowadź dłonie wokół klatki piersiowej. Pamiętaj, by zwracać uwagę na reakcje partnerki, a dzięki nim zobaczysz, które ruchy dają jej najwięcej przyjemności. Nie bój się również o to zapytać, gdyż na pewno udzieli Ci odpowiedzi. Komunikacja jest zawsze bardzo istotna.
krok 4
Bądź poważny.
Na tym etapie nadszedł chwilę na sens sprawy. Rozpocznij masaż w dolnych partiach piersi, bliżej brzucha. Dzięki kciuków wykonuj delikatne uciski w ruchu obrotowym. Nie baw się jej sutkami, zostaw je na późniejsze fazy. Przesuń dłonie na pozostałe części piersi. Pamiętaj być mocnym, jednak nie przesadź. Ruchy kołowe w czasie masażu sprawdzają się najlepiej. Celowo unikaj przy tym sutków. Zbliż się do nich, jednak nie dotykaj. Jeżeli masujesz jej piersi w sposób prawidłowy, z pewnością będzie prosić o zwrócenie uwagi na sutki.
krok 5
Dodaj trochę urozmaiceń.
Bardzo przydatną techniką może być używanie ust i języka. Dzięki nim z pewnością rozgrzejesz kobietę. Najpierw jednak upewnij się, iż dałeś jej satysfakcjonujący masaż używając dłoni i palców. Inne części ciała traktuj jako bonus do masażu. Dociskaj własne usta i język do piersi partnerki. Pamiętaj stale o tym, tak aby kierować się jej reakcjami.
krok 6
W końcu sutki.
Prędzej czy później musisz je uwzględnić w swoim masażu. Zanim do tego dojdzie, upewnij się, iż poświęciłeś wystarczającą liczba czasu na pozostałych częściach piersi. Zacznij delikatnie masować sutki dzięki palców, po czym doprowadź kobietę do ekscytacji używając języka. Wykaż się kreatywnością. Na tym etapie Twoja partnerka będzie na tyle rozgrzana, że warto delikatnie podmuchiwać jej biust dzięki czemu dostanie gęsiej skórki. Sutki możesz delikatnie głaskać, ssać i lizać.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.