Leczenie Jak za pomocą seksu oralnego obudzić mężczyznę przyczyny. Co znaczy wywrzesz na nim.

Czy pomocne?

100% pozytywne
6 głosów

Jak za pomocą seksu oralnego obudzić mężczyznę?

Definicja z ang. How using oral sex to awaken man, z niem. Wie mit Oralsex Mann zu wecken.

Co to znaczy: Jeśli jeszcze nie budziłaś chłopaka w ten sposób, spróbuj, a zobaczysz jaki wywrzesz na nim piorunujący sukces.
krok 1
Odkryj kołdrę, koc, czy cokolwiek innego go przykrywa. Zdejm mu ubranie. Osobiście ja lubię jak mój mężczyzna jest nagi, tymczasem budzę go w ten niesamowity sposób, lecz Ty możesz mieć inne upodobania. Istotne jest by go nie obudzić.
krok 2
Przejedź rękoma po jego ciele, lecz tak by go nie obudzić. Idealny poranny seks oralny, jest niesamowitym metodą na obudzenie mężczyzny, który się niczego nie spodziewa.
krok 3
Ułóż się w pozycji, gdzie będzie ci wygodnie, możesz usiąść na chłopaku, lecz pod warunkiem, iż ma twardy sen. Jeśli nie śpi głęboko, lepiej ułóż się z boku jego bioder i nachyl się nad jego ciałem.
krok 4
Ręką masuj jego przyrodzenie, aż stanie się twarde. Możesz od razu użyć ust.
krok 5
Otwórz usta i językiem liż główkę członka. Zaufaj mi tj. coś co bardzo go nakręci, mimo, iż nadal jeszcze śpi.
krok 6
Powoli przejdź do ssania, otwierając szerzej usta i obejmuj nimi członka jak najgłębiej. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie zdawałaś sobie sprawy jak głęboko możesz włożyć do ust penisa, teraz bez widowni i śpiącym facetem, możesz się pobawić jego penisem trzymając go w ustach i przesuwając je w górę i w dół.
krok 7
Kontynuuj ssanie, głaskanie i przesuwanie ust góra dół, coraz szybciej, obserwuj reakcję jego ciała i słowo twarzy. Po pewnym czasie (zależy od faceta jak szybko) powinien mieć orgazm. Możesz doprowadzić go do niego ustami albo, jeśli nie jesteś gotowa na usta pełne spermy, doprowadź do kulminacji ręką. Powinien się obudzić, pod wpływem tych niesamowitych doznań i nie bądź zaskoczona, gdy znów się podnieci, widząc cię masującą jego członka.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.