Leczenie Jak zaciągnąć faceta do łóżka przyczyny. Co znaczy przejmować inicjatywę. Warto wykazać.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Definicja z ang. How to drag a man in bed, z niem. Wie ein Mann im Bett zu ziehen.

Co to znaczy: Świat się zmienia. Kiedyś to kobiety wolały być uwodzone, dziś same lubią przejmować inicjatywę. Warto wykazać się nieco większą kreatywnością, by to było niezapomniane przeżycie zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny.
krok 1
Możesz w to wierzyć albo nie, lecz wielu mężczyzn uważa, iż strasznie kręcą ich kobiety, które interesują się tymi samymi tematami, co oni. Postaraj się zatem poznać jego zainteresowania i hobby. Zaangażuj się w nie, rozmawiaj z nim o tym.
krok 2
Może zabrzmi to banalnie, lecz seksowna bielizna naprawdę działa! Podgrzeje ona temperaturę waszych intymnych momentów sam na sam. To jest szczególnie istotne w początkowych etapach związku, kiedy ciągle poznajecie siebie i chcecie być dla siebie jak w najwyższym stopniu atrakcyjni.
krok 3
Zainicjuj jakąś grę. Wymyśl zasady, które na skutek mają zaprowadzić Was do łóżka. Wymieniajcie się doświadczeniami seksualnymi, fantazjami. Mów mu co byś mu zrobiła gdybyście mieli np. bitą śmietanę i truskawki. Uwierz mi. Temperatura wzrośnie natychmiast.
krok 4
Spróbuj odgadnąć jego fantazje nie pytając o nie. Pokaż mu, iż kręcą Cię zabawy i eksperymenty. Sama go zachęcaj swoim zachowaniem. Niech wie, iż nie jesteś bierna.
krok 5
Wybierz się do sex shopu. Przebieraj w zabawkach dla dorosłych, inspiruj się nimi. Pewnie znajdziesz tam rzeczy, które wydadzą Ci się dziwne albo zbyt odważne, lecz nie bój się nowych wyzwań. Z pewnością znajdziecie coś, co będzie odpowiadało Wam obojgu.
krok 6
Jeżeli jesteś na randce i wszystko idzie jak powinno przysuń się do niego i szepnij mu do ucha, iż nie masz na sobie bielizny, lub opisz mu jaki komplet włożyłaś i jak chciałabyś, tak aby on go z Ciebie ściągnął. Bądź pewna, iż rozpalisz go do czerwoności.
krok 7
Zaufaj mu i zwierz się z jednej ze swoich fantazji. Mężczyźni lubią, gdy kobiety nie wstydzą się przyznać, iż tez mają fantazje seksualne. Może będzie starał się je spełnić? Kto wie.
krok 8
Ugotuj dla niego pyszny obiad. Podawaj go naga, lecz nie pozwól mu się dotknąć dopóki oboje nie skończycie posiłku. Sposobność oglądania Cię nago krzątającej się po kuchni i zakaz dotykania Cię do końca posiłku sprawi, iż będzie jadł tempem geparda, by móc Cie dorwać i zanieść do sypialni.
krok 9
Nie czekaj na niego. Zrób pierwszy krok. Nie ma nic bardziej podniecającego niż kobieta, która przejmuje inicjatywę. Chyba każdy facet od czasu do czasu chce być zdominowany.
krok 10
Zawiąż mu oczy i dotykaj go. lecz nie dłońmi. Niech to będą Twoje włosy, kwiaty, kostki lodu. Omijaj jednak okolice podbrzusza. Skup się na wszystkich innych częściach ciała. Zobaczysz, iż po chwili będzie błagał, abyś wreszcie zajęła się nim całym.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.