Leczenie Jak zacząć grę wstępną przyczyny. Co znaczy jak i psychicznie. Nie to jest jednak takie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zacząć grę wstępną?

Definicja z ang. How to start foreplay, z niem. So starten Sie Vorspiels.

Co to znaczy: Wydawać aby się mogło, iż mężczyźni są zawsze gotowi na seks, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie to jest jednak takie oczywiste, jeżeli chodzi o kobiety. Potrzebują one niejako rozgrzewki zanim będą gotowe do stosunku. jeżeli chcesz więc lepiej zaspokajać własną kobietę w łóżku, powinieneś rozbudować Waszą grę wstępną. Oto kilka rad, jak to zrobić poprawnie.
krok 1
Nie wędruj rękami od razu do piersi, szyi, brzucha czy innych stref erogennych kobiety (a dobrze wiesz, iż jest ich sporo). Delikatnie pocieraj się o jej ramiona, nogi czy głaszcz jej włosy, zamiast od razu pchać łapy gdzie nie trzeba. Będąc delikatnym i cierpliwym wiele szybciej rozgrzejesz kobietę. jeżeli od razu łapiesz ją za piersi czy pośladki, może to świadczyć tylko o Twojej desperacji i samolubstwie.
krok 2
Nie rozbieraj jej od razu. Oczekiwanie jest jednym z Twoich najlepszych przyjaciół w czasie gry wstępnej. Głaskaj jej ciało. Powolnymi, zmysłowymi ruchami zbliżaj się do jej podbrzusza, lecz nie dotrzyj tam, zawróć i skieruj się do piersi, lecz jak już będziesz tuż pod nimi znów zmień kierunek. Przejdź do ręki i dalej do szyi. jeżeli zrobisz to umiejętnie, delikatnie i zmysłowo Twoja kobieta oszaleje i po pewnym czasie będzie Cię prosić żebyś zrzucił z niej ubranie i nareszcie dotknął tam gdzie trzeba.
krok 3
Jak już ją rozbierzesz, niech to będzie pewnego rodzaju eksperyment. Zamiast zwyczajnie rozpiąć guziki jej bluzki i ją zdjąć, unieś ją do góry i zakryj bluzką oczy swojej kobiecie. Następie ją pocałuj. Nie zdejmuj jej bluzki z oczu. Niewiedza jaki będzie Twój następny ruch jest bardzo podniecająca. Ściągaj każdą część jej garderoby jedna po drugiej, delikatnie, powoli, zachwycając się nimi. Osobno ściągnij koszulkę, spódnicę, spodnie, rajstopy, skarpetki. Cokolwiek ma na sobie. Majtki i stanik zostaw sobie na sam koniec.
krok 4
Delikatność ponad wszystko. Kiedy całujesz ją całą (a powinieneś zacałować jej całe ciało) upewnij się, iż robisz to powoli i delikatnie, w niektórych miejscach niemal nie dotykając jej skóry. Zbyt szybkie tempo albo zbyt silne i gwałtowne ruchy nie sprzyjają odczuwaniu silnych bodźców w stanie pobudzenia.
krok 5
Komplementuj i mów świństewka. jeżeli Twoja kobieta lubi tego typu bodźce wykorzystaj je. Pamiętaj jednak, tak aby używać ich w jednakowych ilościach. Nie przesadzaj z jednymi na rzecz drugich. Miksuj je, tak aby Twoja kobieta poczuła się seksi. Kiedy całujesz jej szyję, wyszeptuj do ucha sprośne słówka, kiedy całujesz jej brzuch albo ramiona, mów jej jaka jest piękna.
krok 6
Nie poświęcaj zbyt sporo czasu na jedną część jej ciała. Idź dalej. Możesz się oczywiście na chwilę zatrzymać, lecz nie na zbyt długo. jeżeli znalazłeś miejsce, którego stymulacja doprowadza ją do szaleństwa to naprawdę extra, lecz nie zapominaj o reszcie jej ciała. Poświęcanie za wiele czasu temu miejscu, nareszcie jej się znudzi.
krok 7
Przejmij kontrolę. Nie musisz używać siły (aczkolwiek niewielka jej liczba nie zaszkodzi). Mów jej w jakiej pozycji ją następnie ułożysz, czy ma mieć otwarte czy zamknięte oczy, czy ma patrzeć na Ciebie czy nie, czy leżeć biernie czy poruszać biodrami, masować własne piersi, i tak dalej Niejako rozkazuj jej. Niektóre kobiety to uwielbiają.
krok 8
Zejdź w dół. jeżeli naprawdę chcesz z nią uprawiać seks zajmij się jej w najwyższym stopniu intymnymi miejscami. Bądź delikatny, nie śpiesz się, zwracaj uwagę na ruchy jej ciała kiedy pieścisz jej łechtaczkę. Możesz to robić na sporo sposobów używając dłoni, języka czy nosa. To wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Sam rozchyl jej nogi, możesz je unieść ku górze, oprzeć na swoich ramionach, założyć na plecy, albo przytrzymywać rękami. Ocieraj się o nią i doprowadź ją do szaleństwa.
krok 9
Upewnij się, iż jest odpowiednio nawilżona zanim przejdziesz do właściwego stosunku. Nie wkładaj penisa do jej pochwy jeżeli jest zbyt sucha, ponieważ sprawisz jej tym ból. Pieść ją i całuj, aż naturalnie się nawilży. Możesz także użyć lubrykantów.
krok 10
jeżeli zauważysz, iż już w trakcie stosunku mija jej ochota, wróć na chwilę do pieszczot. Ciało kobiety ma inne potrzeby niż ciało mężczyzny. Potrzebuje sporo dotyku. To, iż jesteś w środku stosunku nie znaczy, iż nie możesz go na chwilę przerwać i nakręcić własną kobietę jeszcze bardziej. Niech się zrelaksuje. Kontroluj również poziom nawilżenia jej pochwy. W przypadku potrzeby użyj ponownie lubrykantu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.